krefi10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
GLASGOW
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja nie pamiętam żeby Ancelotti kiedyś tak przeżywał decyzję sedziowskie , chyba powiedzenie "jeśli wejdziesz między wrony, musisz krakać jak i one" nie traci tu sensu
0
@bartekvisca aktualnie ogrywam jedynkę I mam 90 h, wytrych nie jest taki straszny warto iść do Mlynarza Peszka w Ratajach i potrenować
0
To było złe losowanie dla Atletico...
0
O Boże losuj to Pan
13
@F3DO co to w ogóle za argument czym szybciej śmietankowi odpadną tym lepiej
0
Może być tak że Ferran zajmie jego role w przyszłym sezonie a on będzie rezerwowym
0
Ja wiem ze Gavi jest ulubieńcem Flicka ale Fermin w lepszej formie nawet Olmo lepiej by tu pasowal
0
To jutro Sevilla mocny wpie
2
@MesQueUnClub96 łysi są the best
1
Dobrze gra teraz ale nigdy nie wskoczy na światowy poziom, być może trochę centymetrów mu brakuje potrafi też babolito odwalić. Jako zmiennik i uzupełnienie składu perfectO
3
Ja tu liczyłem że będzie ogień z tym ćwierćfinałem że Valencia będzie gryzła trawę a tu mecz jak w presezonie z Herculesem
0
Będzie Atletico, ale to nic ich też zniszczymy
15
L- Kto ty jesteś?
G-Mówią na mnie Wilku WDZ
0
@DawidekFCB No mam obawy że czas Casado się kończy
0
@SinMistico a co dla ciebie dobrze gra? Pilka mu odskakuje jak Lewandowskiemu
0
Weź Flick tego Martina wpuść strasznie irytuje Balde
2
Ufff nie będzie czerwonej
0
@Luciano99 jeszcze dodać Alaves że nie przegra po kursie 4,2 i może wykrystalizować się piekna sumka
0
Papużkiii xd xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Najbardziej wczoraj podobało mi się zagranie Szczęsnego na rzut rożny a potem Lewego do Maradony na środku boiska
0
Szkoda że tego gola nie uznali może by się obudzili
0
@Criss18Barca to ile ty ważysz zią
0
widzę że trenerzy na stronce znowu się spłakali XD
0
Czyżby Torres dzisiaj w pierwszym tylko kosztem kogo
0
@KonopaaEagle Doku? Daj spokój.
1
@abram3k chyba trochę lubi Torre
2
Valencia lubi siódemkę przyjąć od naszych pamiętam że w Pucharze Króla dostali 7:0 wtedy Suarez strzelil 4 gole i Messi 3
0
Dzisiaj piknik, jednak wolę takie mecze jak z Benfica
0
Ojej może teraz uda się jakaś dwucyfrowke pyknąć