1

Ja nie pamiętam żeby Ancelotti kiedyś tak przeżywał decyzję sedziowskie , chyba powiedzenie "jeśli wejdziesz między wrony, musisz krakać jak i one" nie traci tu sensu

0

@bartekvisca aktualnie ogrywam jedynkę I mam 90 h, wytrych nie jest taki straszny warto iść do Mlynarza Peszka w Ratajach i potrenować

0

To było złe losowanie dla Atletico...

0

O Boże losuj to Pan

13

@F3DO co to w ogóle za argument czym szybciej śmietankowi odpadną tym lepiej

0

Może być tak że Ferran zajmie jego role w przyszłym sezonie a on będzie rezerwowym

0

Ja wiem ze Gavi jest ulubieńcem Flicka ale Fermin w lepszej formie nawet Olmo lepiej by tu pasowal

0

To jutro Sevilla mocny wpie

2

@MesQueUnClub96 łysi są the best

1

Dobrze gra teraz ale nigdy nie wskoczy na światowy poziom, być może trochę centymetrów mu brakuje potrafi też babolito odwalić. Jako zmiennik i uzupełnienie składu perfectO

3

Ja tu liczyłem że będzie ogień z tym ćwierćfinałem że Valencia będzie gryzła trawę a tu mecz jak w presezonie z Herculesem

0

Będzie Atletico, ale to nic ich też zniszczymy

15

L- Kto ty jesteś?
G-Mówią na mnie Wilku WDZ


0

@DawidekFCB No mam obawy że czas Casado się kończy

0

@SinMistico a co dla ciebie dobrze gra? Pilka mu odskakuje jak Lewandowskiemu

0

Weź Flick tego Martina wpuść strasznie irytuje Balde

2

Ufff nie będzie czerwonej

0

@Luciano99 jeszcze dodać Alaves że nie przegra po kursie 4,2 i może wykrystalizować się piekna sumka

0

Papużkiii xd xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Najbardziej wczoraj podobało mi się zagranie Szczęsnego na rzut rożny a potem Lewego do Maradony na środku boiska

0

Szkoda że tego gola nie uznali może by się obudzili

0

@Criss18Barca to ile ty ważysz zią

0

widzę że trenerzy na stronce znowu się spłakali XD

0

Czyżby Torres dzisiaj w pierwszym tylko kosztem kogo

0

@KonopaaEagle Doku? Daj spokój.

1

@abram3k chyba trochę lubi Torre

2

Valencia lubi siódemkę przyjąć od naszych pamiętam że w Pucharze Króla dostali 7:0 wtedy Suarez strzelil 4 gole i Messi 3

0

Dzisiaj piknik, jednak wolę takie mecze jak z Benfica

0

Ojej może teraz uda się jakaś dwucyfrowke pyknąć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?