4

Umtiti i Gavi trenowali wczoraj normalnie z zespołem. Czyli pewnie to nie koniec. :(

3

@Vebrol Borek powiedział, że nie ma nic wspolnego z następną walką Adamka.

2

@amanter To nie znaczy, że nie można dzisiaj ogłosić transferu.

15

Zaraz Sousa nie będzie miał pracy we Flamengo. :D
https://mobile.twitter.com/Radek_Misiura/status/1475762228997541890

1

@Encore To raczej kadry juz nie obejmie.

1

@KmN Gratulacje. :)

0

@Momals11 Sergi Roberto

0

@NismoFCB @KoSSa124 Mu chyba chodziło tylko o pobyt w Barcelonie, a nie o całą karierę

1

@domisiek114 Mojemu bratu sam wrócił, nic nie robił

0

@zadafcb A mój brat w zeszłym roku skończył 6 lat i też nastepne urodziny w 2024r.

1

@Momals11 Gratulacje.

0

@Xavyol @4drian0 Dzieki.

0

@4drian0 A co jest z Mbappe?

3

@KrwawiaceoczyVEB Jeszcze jest Valencia na wyjeździe. Tam też się zawsze ciężko gra.

1

@hayek Ktoś go usprawiedliwia przez to? Ja tego nigdzie nie zauważyłem.

2

@BartqRKO Ale przecież, żeby oddać głos trzeba mieć konto na stronie.

0

@Xxxbarca4ever Geiger miał właśnie za dobre warunki. Musiał skoczyć 143m.

1

@sendesara Ładnie Neymar poleciał.

1

@Piorun Malezja, Fuji, Hockenheim

1

@mekston Zostawię sobie ten komentarz na później. Mógłbyś mnie też oznaczać przy F1?

1

@Beztroskii A no tak. Przebita opona. Całkiem zapomniałem.

0

@mekston Na podium nie był na Monzy, Silverstone, Hungaroring. Gdzie jeszcze?

1

@Kusco15 Stawiam na City

0

@mekston Myślę, że Max bedzie w pierwszym rzędzie.

0

@mekston Komentatorzy mówili w czasie drugiej sesji, że o tym było w sky sports.

0

@mekston Podobno Mercedes zastanawia się nad wymianą silnika spalinowego u Hamiltona.

6

@Deviler Przecież Lewy na tym zdjęciu był już w bluzie treningowej.

0

@BarcaKings965212 Liverpool

0

@horang A Nico ile miał?
Też cię wyręczę - zero

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?