kewin
Dołączył/a: wrzesień 2017
Bogatynia
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech po świętuję dzisiaj z takim dublecikiem i wszyscy będą zadowoleni. :)
5
Widać, że K2 lubi sobie pożartować. :)
https://mobile.twitter.com/SzymonBorczuch/status/1450802438584295430
3
https://eurosport.tvn24.pl/tenis,115/australian-open-2022-czy-w-melbourne-zagra-novak-djokovic-tenis,1081456.html
Jeżeli Djokovic nie zaszcepi się na Covid 19, to nie będzie mógł zagrac a Australian Open.
@mekston @Encore
0
To byłby Jego dopiero perwszy klasyk. :O
3
@Kgorecki2500 Trochę do Gowina podobny. :)
3
Zabawna jest ta propaganda Anty-Messi i Pro-Benzema. :D
1
Ból tyłka Wichniarka w prawdzie futbolu, o możliwą złotą piłkę dla Messiego.
Od 13 minuty i 10 sekundy
PS. Jednym z powodów dla ktorych chcę, żeby Messi wygrał ZP, jest chęć zobaczenia tego bólu tyłka niektórych polskich dziennikarzy i ekspertów. :D
3
@mekston Podobno kończy karierę w kadrze po MŚ 2022, więc nie byłbym tego taki pewny.
0
@MaFCB Barcelona ostatnia. ;)
3
Tak, na pewno ktoś zaproponował za Dembele ponad 100 mln euro. :D
0
@sila101 Chyba coś było brane.
0
@Momals11 Być może.
0
@Momals11 Co taki krótki kontrakt?
0
https://mobile.twitter.com/BoniekZibi/status/1448625881950347268
Zibi już wie. ;)
2
Ale Bednarek się wczół
2
@PatrychoO Zaleciało tutaj trochę CR7.
0
@Hanok Porównaj urodę bramki Benzemy i Oyarzabala. :)
0
@mekston Max raczej nie patrzy na Bottasa tylko na Hamiltona.
0
@mekston Wydaje mi się, że weźmie Maxa łatwo.
0
@mekston Jednak jest kara dla Gasly'ego
2
@Barwindg No i masz 4.5 :D
0
@Momals11 Dla mnie Frankowski równie słaby.
0
Ktoś liczy ile już było dosrodkowań?
1
@Pablit Maciej Muzaj nigdy mnie nie przekonywał.
5
https://mobile.twitter.com/BarcaTimes/status/1446792158594355201
Czekamy. :)
3
@AmigoBlancos Tyle farta co Chelsea miała w tym dwumeczu to jest aż niepojęte.
0
@AmigoBlancos Bałem się trochę tego meczu, bo to było zaraz po finale CdR i balem się, że Real będzie na fali.
1
@AllBundy Czemu w dziewiątkę
0
@AmigoBlancos 11/12 zdecydowanie. Wtedy byłaby szansa na rewanż za ligę i słynną calme CR7 na Camp Nou.
0
@mekston Łaguta ma łatwy ostatni wyscig niestety.