0

@marcin62 Jak dla mnie pod względem technicznym ten dodatek to totalna klapa. Co chwila mam bug wizualny związany z reliciem a 2x miałem błąd krytyczny po którym musiałem się ratować wczytywaniem gry.

0

@clyde God of War i gothic

13

@Comentateiro Musiałeś obejrzeć film "Smoleńsk", żeby wyrobić sobie o nim zdanie, czy przed premierą już wiedziałeś, że to fikcja i polityczny paszkwil?

3

@Ojciec5tkidzieci To jest nic. Krytycy z filmwebu przyznali wyższą ocenę Zielonej Granicy od Oppenheimera Nolana. Oskary dla Holland murowane!

0

@Tomo1989 Po 50 proc zgodności z Konfederacja i 3Drogą, najmniej zgodności z Pisem, KO i lewicą. Wychodzi na to, że nie ma odpowiedniej partii politycznej dla mnie w tym kraju.

1

@DaPidejpi EA PLAY PRO tylko na PC jest dostępny

0

@lntrowertyk Ja nie twierdzę, że mimika postaci w Starfield jest dobra bo zdecydowanie jest beznadziejna. Chciałem tylko przypomnieć, że na premierę w Cyberpunku, mimika postaci często wyglądała tak jak na screenie poniżej. Dopiero po 3 latach Updateów, gra może zacznie wyglądać tak jak powinna była wyglądać na premierę.
https://gameriv.com/wp-content/uploads/2021/06/Cyberpunk-glitch-1024x576-1.jpg

3

@Hubert102 Podejrzewam, że nie miną 3 lata i w nowych fifach ujrzymy karty Batmana, Spidermana itd. Widać w którym kierunku to wszystko idzie.

0

@lntrowertyk Ale wiesz, że to nie jest in-game footage, tylko nagrany film z aktorami, przerenderowany?

0

@Deviler Typowa jakość ubisoftu. Dobrze, że w tym roku wychodzi Forza Motorsports bo FH5 już powoli nudzi.

0

@Janas11224 Nie powiedziałbym, że to średni rok pod względem premier. Wyszło chociażby znakomite Baldurs Gate 3, b.dobre remake Resident evil 4 i dead space, a w tym roku jeszcze wychodzi Lies of P oraz DLC do Cyberpunka czy Forza Motorsports

1

@lntrowertyk Bez przesady z tymi najgorszymi recenzjami, na metacritic 88 a na steam póki co 87% pozytywnych. Osobiście sam pograłem kilka godzin i mogę powiedzieć, że zdecydowanie nie jest to wybitna gra, ale również nie jest słaba. Taka typowa gra Bethesdy na premierę. Oceniłbym 7/10. Skyrim na premierę też nie powalał, zobaczymy w jakim kierunku Starfield się rozwinie, nie ukrywam, że liczę mocno na scenę moderską. Co do gry roku Baldurs gate 3 bierze to bezdyskusyjnie.

1

@4drian0 Spokojnie. Ten sam silnik co Skyrim, aby moderzy mogli szybko wziąć się za naprawę gry. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

9

@Cygan BRC Nie chcę cię martwić, ale KO też poparło 800+ i 14 emeryture, więc nie sądzę, żeby w tej kwestii miałoby się coś zmienić.

1

@marcin62 Rtxy z serii 4k to jakiś nieśmieszny żart. Już lepiej w cenie 3k wziąć RX 6950 XT z 16 GB VRAM. Jeśli komuś nie zależy na Ray tracingu to ta karta zdecydowanie na dłużej starczy niż rtx 4060 to czy 4070.

15

@tristan87 Na listach PO, to brakuje jeszcze tylko tego migranta co pływał 6 dni bez picia i jedzenia by dostać się do Polski. W razie czego Ochojska mogłaby go zarekomendować.

1

@DawidekFCB RPG z krwi i kości, jako fan gatunku jestem zachwycony. Wciągająca fabuła i bardzo dobrze napisane postacie w szczególności kompani, ciężko się zdecydować na wybór swojej drużyny, gdyż każda z nich jest unikalna i ma coś w sobie. Dodatkowo multum wyborów i opcji, co dodatkowo wydłuży żywotność gry, można ją przejść kilka razy i wciąż odkrywać nowe rzeczy.

1

@DawidekFCB Może uda się skończyć BG3 przed premierą Starfielda, narazie 60h na liczniku i 2 akt. :D

6

@Kapitan hawk No i namówił. Trzeba się wybrać do sklepu.

0

@koziar Dobra gierka, ale bez dlc podstawka mocno uboga

1

@MesQueUnClub_87 Od najlepszych Elden ring, RE 4, Star wars, RE Village, Hogwart, Callisto :D

2

@Popitek12 Fifonż

1

@macio_944 Jest niezły, ale moim zdaniem motyw z GTA SA lepszy.

1

@Deviler Jak dla mnie zdecydowanie gra roku. Od premiery nie mogę się oderwać od niej. :D

2

@4drian0 Z pewnością tego gracze oczekiwali. Port na 10 letni sprzęt za jedyne 50 dolców.. :D

8

@DonMatteo901 Co Tusk nakręcił kampanię na tym to jego.

7

@marcin62


Temat Migrantów - jest, Temat aborcji - jest, czekamy jeszcze na powrót tematu covida i szczepionek i można zaczynać na dobre kampanię wyborczą!

7

@gumaz Po zdjęciu widać, że cała młodzieżówka Platformy zjechała. :D

14

@Saviola88


http://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/no-ja-pierdole-powinno-wyjsc-inaczej-bubbles-chlopaki-z-barakow-trailer-park-boys.jpg

1

@Fantastyczny Chłopiec Kapliczki Lilith i odkryta mapa przechodzi na sezon, resztę aktywności potrzebnej do wbicia renomy jak dungi czy questy poboczne trzeba bedzie grindować jeszcze raz.

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?