0

@kanver_ odpoczal cancelo, kounde, olmo

0

sam siebie tez nie wystawil nawet na lawce

0

i przez takiego ciemniaka angola jest nerwowka

0

przeciez za takie pudlo to powinno sie zdjac tego angola

1

niezly przekret z tym „spalonym”

1

Balde na lawe i to natychmiast!

0

casado zmiana roku

1

@barcanawieki on jest ulomny, inaczej tego nie da sie nazwac

5

Balde to jest taki ciemniak ze glowa mala

2

20 min a Pedri chyba juz ze 4 straty

0

co za benadziejny sklad, od obrony po atak

3

akurat na taki zespol jak espanyol powiniej grac Lewy

0

w meczach z Girona, my i real jestesmy na remis w interwencjach (a wlasciwie ich braku) Varu, przypomnijmy sobie stempel na Kounde

0

@Tridente2015 ale nie powiedział do jakiego zespolu sie nadaje

6

to co powidziec o ferranie?

12

powinni tez grac bez le normanda, ostro wszedl w yamala przed polem karnym ale rumunska lajza nie miala zamiaru ich oslabiac na rewanz, to samo z alvarezem

5

Jaka tutaj jest cisza o zachowaniu cubarsiego, gdyby taki faul popelnil araujo to serwery by tego nie udzwignely… Majac blisko 60 min do grania i takiego bramkarza za plecami po prostu durne zachowanie Cubarsiego

4

simeonowcy powinni w rewanzu grac bez le normanda, alvareza i koke. Hancko kontuzja, pubil za kartki - mieliby problem, ale nie maja bo rumunski marciniak na to nie pozwolil

5

surprise suprise znowu dwuglowy, czy ktos ze sztabu za to odpowie? ciagle ta sama kontuzja

0

@Encore bo to jest cwiercmozg i mam nadzieje ze dzisiejszy jego wystep rozwiazal temat jego wykupu z united

1

@misterio sorki, rumunski marciniak, nazwisko mnie zmylilo

1

Wegierski Marciniak oszedzil dzisiaj koke, le normanda, alvareza, griezmana - kogo jeszcze?

0

@noface tak jest i oddajmy jeszcze la lige, gramy z espanyolem, trzeba zagrac w najmocniejszym skladzie

0

@Barcelonista94 wg sofa i flashcore Pedri nie mial zoltej kartki

2

Angol to autentycznie cwiercmozg, i mam nadzieje ze wlasnie dzisiaj rozwiazal sie temat jego wykupu

1

@Dawidovsky15 i ten sam rumunski blazen z gwizdkiem

0

Na filmikach klubowych widac bylo ze z klubem do Madrytu leciala swita Yamala, jego kuzyni czy kim tam oni sa. Niech tak dalej robia to za sekunde Yamal bedzie ponad klubem.

0

Oskar sadzac po bandazu jest nam pisany w Barcelonie:)

4

ten grabara to jest ch… wart, pelne gacie zeby wyjsc do pilki

3

i zaś mięsień dwugłowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?