5

strasznie slabo fizycznie to wyglada w tym sezonie, co chwila wypada z gry, a jak juz wraca do lepszej formy to znowu lapie kontuzje i tak w kolko

0

czyli moze w kwietniu bedzie w skladzie

0

dla mnie valencia gra jak spadkowicz, ale zobaczcie jakiego fuksa maja te madryckie lajzy, trafiają akurat na zespoly ktore graja w tyg ciezkie mecze w pucharze krola, valencia grala z bilbao w srode a kolejny mecz beda grac z sociedad 3 dni po derbach basków

0

wysportowany organizm, silne miesnie ud i tak zrywaja acla, mega niefartowna kontuzja

2

Casado z calym szacunkiem ale to nie jest zawodnik na Barcelone. W obronie zero, on ma za krotkie nogi, nie potrafi sie zastawic z pilka, wiele pilek latwych do przechwytu nie siega. A o grze do przodu nie wspomne. Fermin i Olmo raczej grac razem nie moga. No a Yamal dzisiaj to obok Kounde i Casado to najslabszy zawodnik na boisku.

1

@Fffddddddx flashscore rowniez pokazywal info ze nie zagra, ale pozniej to skorygowano. Wkradl sie blad u realizatora transmisji

0

@Fffddddddx tam byl blad, bo ewidentnie (na stronie la ligi tez) de Jong ma 4 zolte kartki, redakcja tez nie skorygowala informacji

0

przy Romero nasz Araujo to geniusz

2

tragiczna skutecznosc kolejny juz mecz z rzedu

0

Cancelo i Bernal nie powinni wyjsc z szatni

0

@ramon59 tez mam takie wrazenie ze Eric zaliczyl niezbyt udany mecz, kilkukrotnie lamiac linie spalonego. Gra w masce nie ulatwia przegladu pola, mam nadzieje ze sie jej wkrotce pozbedzie na dobre

0

odnosnie de Jonga i jego zoltej kartki.. sprawdzam i wg oficjalnych statystyk byla to 4ta zolta kartka a nie 5ta. Nie wiem skad wzial sie ten blad, rowniez w transmisji tv, wczoraj flashscore rowniez pokazywal pauze w kolejnym meczu ale dzisiaj juz nie. To dosc istotne zeby pod nieobecność Pedriego chociaz de Jong byl dostepny

0

kiedy on wreszcie zdejmie maske, na bank ogranicza mu to widocznosc

5

Czy Balde ma zakaz podan do przodu? ani z przodu ani z tylu, masakryczny zawodnik

0

dla del cerro grande oszukac var to nic trudnego

0

@Coveta mysle mimo wszystko ze z druzyna skandynawska powinien lepiej wypasc Lewy, a w obronie Araujo.. po przesunieciu Erica do pomocy

7

@Coveta przypomnij sobie co gral Ferran z Sociedad i Santander. Bardzo podobnie jak Lewy w ostatnich dwoch

3

Bede swietowac dzien gdy getafe spadnie do drugiej ligii

0

@ShawnC mowisz o tych 2 celnych dlugich podaniach na 6 prob? to jest ta dobra gra do przodu?

27

bez dramy, szybko, mozna?

0

@ShawnC Casado ma lepsze podania do przodu?, chyba ze wspominasz jedyna taka asyste do Lewego w klasyku z zeszlego sezonu. Przeciez on gra wylacznie docnajblizszego i wylacznie do tylu. Dla mnie jest to gracz na jakas Mallorce, na pewno nie na Barcelone. Jest wolny, czesto spozniony w pressingu, nie potrafi sie zastawic, latwo traci pilke. Zeby chociaz byl jakims przecinakiem i lapal te bezpanskie pilki ale on zawsze jest o krok za pozno. Zaliczyl straszliwy regres w porownaniu do zeszlego sezonu.

1

@RobsonPL ciut wyzsza to byla klauzula :)

1

Luis Enrique nie po raz pierwszy podkrada nam zawodnika (Dembele). I niby jest wolny rynek ale niesmak pozostaje, ze akuratnie legenda naszego klubu robi takie rzeczy. W tym przypadku dodatkowo agentem zarowno trenera jak i Dro jest De la Pena - przypadek? nie sadze..

0

Dla mnie Casado to zawodnik ktory zaliczyl najwiekszy zjazd w porownaniu do zeszlego sezonu, nie wnosi zupelnie nic do gry zespolu. Wiecznie spozniony do pressingu, latwo daje sie przepchnac i gra wylacznie do tylu, nie potrafi utrzymac sie przy pilce. Z Kopenhaga wole zobaczyc Erica w pomocy niz Casado, choc w zwiazku z absencja De Jonga moga zagrac obaj.

0

tak uczciwie mowiac, co wnosi casado do gry? dla mnie okragle zero

0

Olmo co za tragedia wystep poki co

1

karteczki tylko w jedna strone, blazen z gwizdkiem

1

ten jebany pedraza to pomylil koszulki, masakra co za zawodnik

0

ten pedraza to powinien zamienic koszulke na biala

0

na co czeka trener villareal?! gdzie zmiany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?