2

smiech na sali, Zubimendi tez.. Arteta ma chyba ma jakies tasmy na wszystkich trenerow

0

@EzioAuditoreDF a my juz o nic nie walczymy?

0

Te „dzieci” z Betisu byly o 3 glowy wyzsze od naszych chlopcow. Komicznie to wygladalo.

0

Trzeba bylo brac przyklad z arsenalu, wlasnie wycofali sake, rice i madueke. Wczesniej nie puscili Saliby, Gabriela, Odegarda i kogos tam jeszcze. Mozna? mozna

0

@tbas chyba zle spojrzales, to on zmienil kontuzjowanego zawodnika

2

@Cule6173737377171 tutaj akurat slaby argument, powolal jedynego ktory mogl grac (szczena) i trzymal go caly mecz na boisku

1

strasznie szarpany jest to sezon w wykonaniu Raphinii, i ciagle ta sama kontuzja, teraz widac bylo ze w koncu wchodzil na wyzsze obroty i sie ze…Nie ma Rafy, nie ma Pedriego, nie ma zespolu. Fatalny moment na kontuzje. Oby wydarzyl sie cud tak jak z Joanem, i ze to tylko jakis skurcz.

5

@LukaszFan sugeruje ze nasz sztab jest dramatyczny skoro co chwile mamy te same kontuzje, to nie jest przypadek

0

Ter Stegen zmajstrowal kolejne dziecko, kolejny powod zeby nie ruszac sie z Barcelony..

0

i zas kontuzja uda, caly czas taka sama kontuzja.. de jong, balde, kounde, wczesniej pedri i raphinha

0

@Kaisuj idealnie, polglowek za polglowka:)

3

@capoN Dokladnie, zeby Balde chociaz ta swoja ulomnosc w obronie nadrabial w ataku to mozna by bylo sie zastanowic nad jego przydatnoscia dla zespolu. Skoro juz nawet Flick (pamietamy kogo zrobil z Davisa w Bayernie a u nas z Gerarda Martina) nie potrafi z niego nic wydobyc w ataku kolejny juz sezon to sorry ale to nie ten poziom.

34

Z jego inteligencja boiskowa nie ma szans na jakikolwiek rozwoj. Biega bez ladu i skladu, w obronie beznadziejny a w ataku mega chaotyczny. Dobre jego wrzutki to mozna policzyc na palcach dwoch rak i to mowie o calej karierze a nie tylko tym sezonie. Mozg nie nadaza za jego wrodzona szybkoscia. Sprzedac jezeli faktycznie jest cos na rzeczy.

3

@tarantino10 nie zapominaj o dalekiej podrozy z innego kontynentu

1

@KrwawiaceoczyVEB to akurat mega wzmocnienie, wiec chyba dlategoo tym nie wspomnieli;)

0

dlaczego ten ciemniak cardoso wyszedl na druga polowe? to jest jego gol, tak zajebiscie zagrywal prosta pilke

2

takiego syfu dawno nie gralismy

0

najslabszy mecz pedriego od miesięcy

0

co za niechlujne zagrania dzisiaj, caly czas

1

Joan ma wniesc przede wszystkim dobra atmosfere, dobre

0

@TR3YWAY zauwaz ze fermin ma udzial przy 2ch bramkach, jest chaotyczny ale duzo zrobil

2

musicie to akurat wrzucac przed mega waznym meczem?;) jest cos takiego jak klatwa komentatora, oby tutaj nie bylo podobnie

11

z newcastle na prawej obronie zapewne zagra eric

0

ale drukuja w madrycie

23

ten sam ter stegen ktory polubil post jak nas okradli w bialy dzien w meczu z Girona?

0

tebas skacze z radosci

0

@kejdzi niby tak, ale zauwaz ze najlepszym graczem meczu byl Hall ktory biegal po jego stronie. Nie dosc ze ogarnial Yamala w obronie to smigal z przodu az milo

8

Gralismy bez trzech podstawowych zawodnikow (o Balde nie mysle, bo dla mnie on nie powinien grac w podstawie). Nie mamy kim rotowac, Pedri w okolicach60 min ledwo oddychal i podpieral sie o kolana. Gdyby wspomniana trojka grala (De Jong, Kounde, Eric),problem z punktu 2 i 3 powinien zniknac. Co najbardziej wkurza i martwi to to ze wszyscy maja tez sam uraz, uraz tylnych miesni uda, cos musi byc nie tak z tym naszym sztabem

1

@Kaisuj wiem o tym ale tak za brutalne faule la liga powinna miec mozliwosc karania zawodnikow mimo braku adnotacji w notatniku sedziego

1

fizycznie wygladamy dramatycznie, a dodatkowo brakuje nam zawodnikow do sensownych zmian

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?