0

@Forsyth i tak mieli jedną bramkę mniej więc prawdopodobnie by się to zakończyło jescze w piątej serii.. Decydyjacym możnaby nazwać właśnie karny Atletico w piątek serii jeśliby Lautaro trafił

0

@Forsyth nie nazwałabym tego karnego decydującym ;)

0

@VeB 1899 wrócił Paqueta więc Bowen sobie w końcu przypomniał jak się strzela gole :D

0

@szymonekk na canal plus online w tej cenie są wszystkie mecze LL plus LM, a na Viaplay liga angielska i niemiecka no

0

@szymonekk żadna tajemnica, jedynie trzeba miec z kim się złożyć :D 75zl/ 3 os. za canal plus online i 30 zł/2os. za Viaplay

0

@szymonekk place 45 zł i mam wszytko legalnie

1

@FCB_dimiC była już taka sytuacja w finale baraży

1

@FCB_dimiC Lockyer znów zemdlał

0

@ObiektywnyKibic121 Lockyer znów zemdlał

3

@lucca87 chyba jest jakaś zbiórka i ponad 50k uzbierane

0

@Essos gdzie ta opcja?

1

@Mow_mi_Douglas też tak sądzę ;)

0

@KrwawiaceoczyVEB no właśnie.. Nie chodzi tylko o Real ale po prostu przeważnie takie sytuacja są uznawane jako brak spalonego..

0

@gumaz wiem ale pytam ogólnie

0

@gumaz nie pytam złośliwie, po prostu nie rozumiem, dlaczego jest ona wspominane jakby bardziej niz inni zmarli aktorzy? Czym na to zasłużyła?

0

@Stinger_ chyba za mało medialny sport

1

@FcPortoFan1999 no wiadomo, ale na pewno wspomną o tym po meczu zawodnicy lub trener city

0

@FcPortoFan1999 strzela gość którego nie powinno być na boisku od końcówki pierwszej połowy! :D

1

@Khajio a nie ma 10 bramek?

1

@macio_944 no Ci siatkarze to jezcze też nie :p

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Khajio no właśnie słyszałam jak komentator o tym mówił, ale dziwny to przepis... Gdyby nie przeciwnik to by tę piłkę lepiej sobie opanował a tak to ciężko ją było nazwać 'opanowaną'

1

@Khajio i jeszcze z błędem moim zdaniem bo spalony przecież był

0

@Kamiloza91 tyle ile bez vice

0

@July_6_BcN No właśnie tak sądziłam :/

0

@barcadreed No to poczekam te kilkadziesiąt lat :D

0

@Destroyer_of_Worlds No właśnie tak myślałam że tak to wygląda.. A równie w życiu bywa i w razie niespłacania to tracimy i jego i nasz dom, czyli gra nie warta świeczki. Dzięki za odpowiedz!

0

Szukam darmowej porady prawnej :D
Brat ma działkę na którą wziął kredyt hipoteczny, czy jest możliwość żeby oddał część w darowiznie żebym mogła się tam budować?

0

@Janas11224 tylko ze Ty mierzyłeś w wydychanym powietrzy a u niego w krwi więc nie można tego tak dokładnie porównywać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?