gmdfk
Dołączył/a: kwiecień 2015
Wolsztyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@reakwon może dlatego że początkowo nie on prowadził, tylko z niewyjaśnionych przyczyn się zamienili
0
@tusieQ i teraz pytanie dlaczego ten trzeźwy chłopak się z nim zamienił, masakra..
0
@domin682 nieotwieralne tylne szyby :D ale jeśli będziesz będziesz jeździć raczej z przodu to nie problem :D
1
Gość który wybił piłkę wbiegł za szybko w pole, co tu kontrowersyjnego?
1
@Lokoo ja mam z tej kolekcji ale Messiego, materiał i jakość super :)
0
@DamianBarcaCule właśnie dlatego że jesteś zalogowany na jednym koncie
1
@tomek8756 tylko w teraz to już nie musi tych punktów trafić :D
0
@LukaszFan Napoli miało wczoraj grać ale przesunęli na dziś
0
@takisobiektos chyba jeszcze z rok temu na wersji pobranej z poza sklepu była ta opcja
2
@Albatros Little fighter, Chicken Invaders :D
0
@DonAndresFCB No dramat
0
@RomanHoffer chyba bardziej załamka
0
@takisobiektos tyle że już miał punkt przegrany to w sumie nic niesamowinego nie zrobił :D
1
@Emhyr No moim zdaniem linia źle namalowania bo u Kounde zaczęli prawie że od łokcia a gdyby była od barku to spalony byłby jeszcze większy
10
@Pawci023x skoro dopiero się dowiedziałeś to raczej mocno się piłką polską nie interesujesz
0
https://superbet.onelink.me/Tegf/a43z8q35 cashout chwilę przed golem Sportingu, ajj :/
0
@Bagsik88 a to nie przez ten cały polski ład który trwał pół roku?
1
@Cotutajsiedzieje jeden celny.
0
@Jarema2000 dopiero jak przewalisz te pierwsze to grasz za drugie.. Albo możesz zaryzykować i zagrać od razu za całe 400 i może się uda obrócić od razu :d
0
@norbi77 teraz już chyba u każdego tak to wygląda
0
@Rudy432 jeśli dałeś że mecz to tak
0
@TheNekro94 zależy od parafii, ja nie musiałam robić przed kompletnie nic
0
@Paradoks to nie żadne wałki tylko woda toaletowa, ale jak ktoś się decyduje to musi się liczyć z tym że nie będzie takie trwałe :D
1
@RomanHoffer to u mnie chyba te Viaplay zepsute bo w TV 66:20, a na tej stronie co podałeś dopiero 66:00
2
Przyszła już do mnie koszuleczka z Gouda Store :D ktoś też zamawiałem Messi Moment?
0
@AduŚ07 na Facebooku, fp Michał Stonawski - o duchach i popkulturze
0
@maroon już się ta dziewczyna wypowiadała na ten temat i żadne to opętanie
0
@Masnymichael tylko ręczny
0
@Destroyer_of_Worlds ale za co mają go przepraszać? Nikt nie powiedział że jest niewinny
2
@Atencjuszek chyba lepiej przy takich i pakować się w to w pełni świadomie niż jak dużo osób w czasach covidowych myślących że takie niskie juz zostaną