0

@reakwon może dlatego że początkowo nie on prowadził, tylko z niewyjaśnionych przyczyn się zamienili

0

@tusieQ i teraz pytanie dlaczego ten trzeźwy chłopak się z nim zamienił, masakra..

0

@domin682 nieotwieralne tylne szyby :D ale jeśli będziesz będziesz jeździć raczej z przodu to nie problem :D

1

Gość który wybił piłkę wbiegł za szybko w pole, co tu kontrowersyjnego?

1

@Lokoo ja mam z tej kolekcji ale Messiego, materiał i jakość super :)

0

@DamianBarcaCule właśnie dlatego że jesteś zalogowany na jednym koncie

1

@tomek8756 tylko w teraz to już nie musi tych punktów trafić :D

0

@LukaszFan Napoli miało wczoraj grać ale przesunęli na dziś

0

@takisobiektos chyba jeszcze z rok temu na wersji pobranej z poza sklepu była ta opcja

2

@Albatros Little fighter, Chicken Invaders :D

0

@DonAndresFCB No dramat

0

@RomanHoffer chyba bardziej załamka

0

@takisobiektos tyle że już miał punkt przegrany to w sumie nic niesamowinego nie zrobił :D

1

@Emhyr No moim zdaniem linia źle namalowania bo u Kounde zaczęli prawie że od łokcia a gdyby była od barku to spalony byłby jeszcze większy

10

@Pawci023x skoro dopiero się dowiedziałeś to raczej mocno się piłką polską nie interesujesz

0

https://superbet.onelink.me/Tegf/a43z8q35 cashout chwilę przed golem Sportingu, ajj :/

0

@Bagsik88 a to nie przez ten cały polski ład który trwał pół roku?

1

@Cotutajsiedzieje jeden celny.

0

@Jarema2000 dopiero jak przewalisz te pierwsze to grasz za drugie.. Albo możesz zaryzykować i zagrać od razu za całe 400 i może się uda obrócić od razu :d

0

@norbi77 teraz już chyba u każdego tak to wygląda

0

@Rudy432 jeśli dałeś że mecz to tak

0

@TheNekro94 zależy od parafii, ja nie musiałam robić przed kompletnie nic

0

@Paradoks to nie żadne wałki tylko woda toaletowa, ale jak ktoś się decyduje to musi się liczyć z tym że nie będzie takie trwałe :D

1

@RomanHoffer to u mnie chyba te Viaplay zepsute bo w TV 66:20, a na tej stronie co podałeś dopiero 66:00

2

Przyszła już do mnie koszuleczka z Gouda Store :D ktoś też zamawiałem Messi Moment?

0

@AduŚ07 na Facebooku, fp Michał Stonawski - o duchach i popkulturze

0

@maroon już się ta dziewczyna wypowiadała na ten temat i żadne to opętanie

0

@Masnymichael tylko ręczny

0

@Destroyer_of_Worlds ale za co mają go przepraszać? Nikt nie powiedział że jest niewinny

2

@Atencjuszek chyba lepiej przy takich i pakować się w to w pełni świadomie niż jak dużo osób w czasach covidowych myślących że takie niskie juz zostaną

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?