2

@Malkey95 pewnie tym razem tak się właśnie stanie.

0

@busel004 jest nas więcej

0

@AxelF może teraz czas ba jakieś trofea z innej półki niż copa del ray

0

@sylweste.r Xavi miał kredyt zaufania a i Lewandowski przyciągał sporo kibiców. Teraz juz wszyscy wiedzą jak to będzie wyglądało i mało kto kupił karnety.

1

Pedri opierdzieli nam dwie pozycje.

0

@lysy1015 prawo nie działa wstecz. A tak poza tym la liga liczy tylko wpływy ze sprzedaży które wpłynęły na kąto bankowe.

1

@zaky274 się uśmiałem

0

@syngoku1 a mnie doszły informacje że około 120.mln po odejsciach busiego alby i pique zostało do ogarnięcia. A znając barcelonskie możliwości negocjacyjne nie napalał bym się ba spektakularne okienko tego lata.

4

@Artysta9 było by miło. Ale jak nie zacznie to przytulić za niego 70 baniek było by jeszcze milej.

1

@slayer z tego co się orientuję to samo uwikłanie w taką sprawę uprawnia do jednorocznego zawieszenia bez potrzeby innych argumentów.

2

To weźmie 19 grał z nią w ostatnim sezonie R10

1

Przecież Araujo nie będzie teraz obligowany do zatrzymania Viníciusa ponieważ Vini jest wykluczony z rewanżu za limit żółtych kartek.

0

@RosjaninBut a co uważasz za super ofertę? W moim przekonaniu jak zarząd wyciągnie 20 baniek plus może 5 w bonusach to będzie ogromny sukces. Chłopak po poważnej kontuzji która faktycznie może mu zacząć niszczyć konkretnie karierę za kilka lat, w dodatku znaczna część jego gry polegała na dynamice i indywidualnym prowadzeniu akcji, a tych czynników jest u niego teraz jak na lekarstwo. Zostaje gra w Ataku pozycyjnym gdzie albo schodzi do środka i zajmuje między przestrzenie wyłączając z gry pedriego albo jest bezproduktywny na skrzydle.
Więc zapytam raz jeszcze: jaka to super oferta by cię usatysfakcjonowała za tak przeciętnego, narażonego na wieczny szpital zawodnika?

0

@Bagsik88 oby nie.
Pod względem fizycznym i kondycyjnym on już nie dojeżdża. A CRACKA na okgorkow nam nie trzeba. Dodatkowo po jego powrocie znów zaczęło by się gwiazdorzenie jak w reklamach snickersa. Od wielu lat go podziwiam i jestem mu za wszystko wdzięczny. Ale po kilku słabszych sezonach barcy i nierozwarznemu zarządzaniu w jego głowie coś się poje....ło zaczął się zachowywać jak by był piłkarską alfą i omegą. A w sporcie drużynowy nie tedy droga

2

@Classik10 optymistycznie. A widziałeś może ostatnie dwa spotkania z Rayo?

0

@SIWY SIX więcej niż dzban.

1

@RanDiFCB nie każdy posiada

0

Poratuje ktoś linkiem bardzo proszę.

0

@arni72 było do zeszłego sezonu. A przynajmniej dla wieloletnich użytkowników.

3

@kejdzi bo busi faulował go wcześniej, a żółtko poszło za atak na twarz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Bogan a z Granadą 19.09.
Toż to jakieś machloje są, jak możliwe zeby tydzień w tydzień mialo miejsce podobne wydarzenie. Napomknę tylko że właśnie wtedy są moje ur. ???????????? Tebas kombinuję jak może. Hehehe

5

@PSK_FANATYK barca istniała przed istaniala z nim 8 będzie istnieć jeszcze długo po nim. Nie zaprzeczalnie jest on wielką postacią dla barcy jak i całego zespołu ale ciągle wstecz patrzeć nie można. Przypomnij sobie historie R10 i to jak na dobre wyszło klubowi rozstanie się z nim.
Mes que....

7

@Wlochaty999 tylko że on nie jest wypożyczony tylko sprzedany definitywnie. A przy takiej transakcji tego typu klauzule nie są wprowadzane. Bo kto by chciał kupić grajka ktory jest wyłączony na najważniejsze mecze.

0

@mildan1704 stówka

0

0

@La Pulgaa zamiast Mingueza powinno byc Moliba

1

0

@Afamir wiekszych bzdur dwno juz nie czytałem

1

@PabloVEB glupich nie sieją , sami sie rodzą

Media

Sonda

Kto wygra mecz Finalissima 2025?