clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@marcin62 ta gra wyszła na PS4 a robiła piorunujące wrażenie.
3
@Czyhrynski Contratiempo, Wyspa Tajemnic
1
@macio_944 no właśnie mam dokładnie takie same obawy. Fabuła, postacie, klimat na pewno będzie wyrywać z kapci ale czy dadzą radę z optymalizacją itd. Myślę, że wyciągnęli wnioski z Cyberpunka, są wdzięczni graczom, że po czasie od premiery i patchach ponownie im zaufali. Nie zepsują tego, ufam im
1
@macio_944 Rockstar już dawno odjechał wszystkim :D oby dowieźli. Czekam bardzo mocno na Cyberpunka i Wiedźmina.
2
@Kgorecki2500 ja czekam na Ghost of Yotei i Little Nightmares III w tym roku jeszcze :D
1
@Kgorecki2500 bier i się nie zastanawiaj
1
@Kgorecki2500 spaghetti :D
5
@July_6_BcN a ja nie dostaje hot mamusiek... Hmmm :>
0
@Faro na balon?
3
Nagroda za 5, 4, 3, 2, 1...
No dobra, co to za nagroda i gdzie to odebrać? Ktoś coś?
6
@Aragorn33 branie sprzętu od ludobójców + ustawianie przetargów pod nich. Piękna sprawa.
0
@marcin62 dlatego zabrać 800+, dać dzieciom obiady w szkole, 0 podatek na rzeczy dziecięce, książki, zabawki itd. ale nie, lepiej patologii dać 800 zł do ręki a dzieciaki chodzą głodne. Dramat.
13
@Safrani Kościół, zalegalizować marihuanę, pozabierać politykom kilometrówki, 800+ tylko jak jeden rodzic pracuje, ograniczyć ilość urzędników, zabrać się za duże firmy które nie płacą w Polsce podatków praktycznie wcale (sprawa InPostu i konkurencji to pokazała dosadnie).
0
@Galactico777 no to samo dotyczy Romeu. Czy jego nie bo jest wybitnie słaby? :)
0
@Barca_Big_Moment Jeśli Fermin i Gavi mają konflikt to jeden musi odejść, żeby nie psuć atmosfery w szatni bo porobią się podziały i nawet Flick tego nie ogranie.
XD takie konflikty dorośli ludzie rozwiązują a nie odchodzą. A mówisz, że to piłka nożna upadnie jak kobiety będą rządzić :D nie zawsze wszyscy w drużynie muszą się lubić, a to niby kobiety są emocjonalne. Teraz to dowaliłeś.
4
Pozbywamy się ludzi z jajami i charakterem jak Inigo czy teraz chcą sprzedać Fermina, a największe pasożyty czy Ter Stegen, Araujo i De Jong nadal w klubie. Ba, dwójka z nich będzie grała pierwsze skrzypce w składzie a niektórzy nadal się łudzą, że zaprezentują oni jakąś jakość.
1
@Aragorn33 a Nawrocki nie ma negatywnego elektoratu? Na każdym kroku jest nazywany alfonsem itd xD już bez przesady, że Nawrocki to jest tak uwielbiany.
@Rifek czyli ta sama strona wrzucająca dane które udostępnił @Aragorn33 jest nie propisowska, ale jak ja wrzuciłam coś na korzyść Nawrockiego z tej samej strony, to już jest propisowska? XD dane to dane, nie podniecaj się aż tak.
3
@JohnKennedy na pewno nie wrodzona ksenofobia jak niektórzy próbują Nam to wmówić. Polacy od pierwszych dni wojny zachowali się wzorowo - przyjęliśmy, ugościliśmy uchodźców, ludzie robili zbiórki, przyjmowali do swoich domów. Jako państwo również pomogliśmy im mam wrażenie, że więcej niż pozwalał na to budżet. Co dostajemy w zamian? Pstryczki od Zelenskiego, że jesteśmy pacynkami Rosji, flagi banderowskie, niesamowitą bute i chamstwo w internecie, traktowanie Nas jak kraju gorszego od innych pomagających. Niestety, duża część Ukraińców swoim zachowaniem wzbudziła w ludziach niechęć - jako pracownicy, sąsiedzi czy petenci w urzędach. Może gdyby byli mniej roszczeniowi i przekonani, że im się należy to byłoby tak jak przed wojną, gdzie stosunek Polaków do Ukraińców mieszkających w Polsce był dobry. Mogą podziękować swoim rodakom którzy tu przyjechali po wybuchu wojny i narobili smrodu :)
0
@Aragorn33 ,,Chyba nie do końca o to chodziło obozowi Nawrockiego."
Moje zestawienie było odpowiedzią bardziej do tych słów. Jego obóz swoje już osiągnął, ludzie są zadowoleni, że zawetował ustawę. Myślę, że Rada Gabinetowa i jej odbiór (tym bardziej, że nie ma jakiejś ogromnej różnicy na korzyść premiera) niczego nie zmieni.
3
@Aragorn33
A czemu tego nie wrzuciłeś 2 dni temu? Pewnie zapomniałeś albo nie chciałeś, więc ja wrzucę. Nawrocki zyskał dużo w oczach Polaków wetując ustawę, myślę, że ta Rada Gabinetowa niewiele zmieni.
Tak już abstrahując, ciekawe jest to że ktoś prowadzi takie statystyki. Nie miałam o tym pojęcia, dzięki, że wrzuciłeś to się człowiek czegoś nowego dowie :D
0
W PS Storze jest jakiś błąd i gra CarX Street jest za 0 zł dla posiadaczy PS Plus. Za darmo to uczciwa cena. :D gra nie jest w katalogu, tylko normalnie do ,,kupienia".
21
Mamy pierwsze informacje o procesie myśliwego, który zabił człowieka.
Jednak to co zaraz przeczytacie jest niemożliwe w XXI wieku, w cywilizowanym kraju, gdzie każdy jest podobno równy wobec wszystkich i wszyscy (podobno) podlegamy takiemu samemu prawu.
W polowaniu udział brało 3 myśliwych oraz 12 latek, syn mężczyzny, który twierdzi, że „to ja strzelałem”, a nie dziecko. Kto tak naprawdę strzelał ustala prokuratura, ale prawda jest taka, że mężczyzna został trafiony dwa razy, dwa razy.
Doświadczony myśliwy łamiący szereg zasad, oddający dwa strzały w człowieka? Trzeciej kuli do dziś nie odnaleziono.
Z niewyjaśnionych przyczyn 12 latek został zabrany przez uczestników polowania przed przyjazdem policji.
Najgorsze i najsmutniejsze dopiero przed nami:
Według relacji mieszkańców uczestnicy polowania po zdarzeniu zablokowali drogę do posesji mężczyzny, którego jeden z nich zastrzelił…
Drodzy Państwo byśmy wszyscy dokładnie zrozumieli sytuację: ktoś zabija waszego dziadka/ojca przed jego własnym domem, przed jego dziedzictwem, który czeka na gości, a następnie blokuje drogę przed domem zabitego. Nazwijmy rzeczy po imieniu: PRZED MIEJSCEM ZBRODNI.
Rodzina na którą czekał zamordowany zawróciła i dopiero po jakimś czasie uświadomiła sobie, że to nie była ani policja, ani straż leśna.
Uczestnicy polowania w prokuraturze składają niespójne zeznania.
W związku z tymi gorszącymi informacjami, na początku września jako poseł RP złożę wniosek do Prokuratora Generalnego Waldemara Żurka o objęcie śledztwa nadzorem.
Sprawiedliwość musi dotyczyć wszystkich.
Źródło: Łukasz Litewka na FB
To się w głowie kur... Nie mieści.
10
@marcin62 wygląda jak próba samobójcza
1
@Kgorecki2500 Kaczor Donald
0
@BorzyKrzys a i tak znajdują się tacy (nawet tutaj), którzy tłumaczą działania tych ludobójców. To się w głowie nie mieści co żydy wyprawiają.
10
@Kgorecki2500 no bo wtedy to był skok na kasę, a teraz to jest troska o obywateli. Czasy się zmieniają
7
@tomek8756 złożyłabym wniosek o dodatek pielęgnacyjny na dziecko niepełnosprawne
0
@tomek8756 no jak to co? Zmieniła się definicja gwałtu. A tak w ogóle to wina białych, że imigranci się nie asymilują. No i kobiet, bo prowokują inżynierów.
0
@Aragorn33 dobra, Ty wiesz swoje, ja mam swoje doświadczenia z Ukraińcami i nie tylko ja jak widać po nastrojach w Polsce. Co do tych najlepszych uchodźców to się nie zgodzę ale okej. :) nie chce mi się kłócić, ja Ciebie nie przekonam ani Ty mnie. Miłego dnia :)
0
@Aragorn33 https://www.money.pl/gospodarka/lekarze-zadowoleni-z-weta-ws-ukraincow-dowod-ze-nasz-glos-jest-slyszany-7193113333857024a.html
Tak leczą, jak pisał @Mokaczino że polscy lekarze ich nie chcą. XD