clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Malwina Smarzek dzisiaj bardzo dobre spotkanie.
0
Końcówka seta i znów nasze przestają grać. Ech :/
0
@Mezocyklon87 kibice powinni tam iść, zgotować takie piekło, że zawodnicy baliby się wyjść z hali.
1
@Prorokk kibice powinni zgotować im piekło
4
@Kgorecki2500 Vitalij... Wydało się
7
@gumaz zadbaj o Niego
Zaproponuj najniższą krajową i umowę zlecenie
Wybierz jedno :D
1
@Jakchcesz popsułeś mi teraz humor :( to byłoby wspaniałe.
0
@Who_you_mam no ja tak samo, tylko pojechałam oddać bilet a koniec końców skończyłam na koncercie pod samą sceną xD bawiłam się świetnie ale 8h stać przemoczona, potem do domu wrócić nie mogłam bo ubery zajęte. Brak zapalenia płuc to był jakiś cud
0
@mkord
4
@Kgorecki2500 no lepiej że zostają zaświadczenia, a nie oświadczenia których nikt potem nie zweryfikuje.
0
@Zoker ja to jestem jeszcze młoda koza panie kolego i nie mam kotów a psa :D
1
@Zoker sam jesteś boomer, wypraszam sobie :(
1
@Zoker zero pożytku z Ciebie. Jak nie jest zbanowany to na urlopie. XD
1
@Ku84fcb Paweł Brożek
0
@Zoker bo jestem mądra, mam szeroki zasób słów i doświadczenie życiowe?
@Criss18Barca no jak ktoś jest na stronie kilkanaście lat to ciężko żeby miał 20 :D prędzej właśnie pod 30
0
@Transu96 to mój psiołek, piszemy sobie na priv. Do budy trans
@Zoker idziesz na rekord :D
1
@Criss18Barca 95 :(
0
@Zoker dawno bana nie dostałeś, że się tak panoszysz?
0
@Zoker muszę się bardziej maskować. :/
0
@Zoker tak właśnie jest. Jesteś prywatnym detektywem? :o
5
@wyrek ,,Sprowokowali człowieka, stresując go odebraniem środków do życia. Nic dziwnego że nerwy puściły. To co się obecnie w Polsce wyprawia woła o pomstę do nieba."
Ten komentarz mi rozwalił głowę xD chłop miał chyba spięcie w inkubatorze jak był mały, bo inaczej tego wyjaśnić nie można.
1
@Jakchcesz właśnie wyłączyłam konsole :D Little Nightmares 2 w końcu ukończone i czekamy na jesienną premierę 3 części, a w przyszłym roku Reanimal
3
ZORZA w Poznaniu - ulewy
Męskie Granie w Poznaniu - ulewy
Dziś Letnie Brzmienia - póki co oberwanie chmury
Ech :/
0
@4drian0 pewnie klasycznie jak na te mniejsze produkcje czyli 150-170 zł.
2
@Kozinho. Akurat to weto odnośnie rolników było kretyńskie moim zdaniem.
1
@ranger3120 polecam Zalando Lounge
0
@Czyhrynski no to Siła Strachu z Robertem De Niro
1
@esem91 jest, jest. Teraz właśnie będzie o Geinie, raz w roku wychodzi taki mini serial :D
0
@esem91 tak i pierwsza część o Dahmerze
0
3 października premiera serialu Potwory: Ed Gein. Ogladaliscie poprzednie części? Jaram się mocno, bo Ed Gein to moim zdaniem ,,najlepszy" seryjniak jaki istniał, inspiracją do Buffalo Billa z Milczenia Owiec.