4

Znajdź kogoś kto będzie na ciebie patrzał tak, jak Pepe patrzał na żółtą kartkę wczoraj.
https://zapodaj.net/f0a40269a758d.jpg.html

0

@maatiixx najwyżej Alba, jak się nie popłacze.

0

@kaamil1910 Szczęsny

0

@Coutinho007 oczywiście, nie mówię, że nie. Ale wpływ na grę itd. można porównać. Nikt nie powiedział, że Pedri jest tak samo dobry jak Modric.

3

@kamilop pedri.

0

@Coutinho007 wpływ na zespół w ofensywie, gra w defensywie, liczby, poruszanie się po boisku, co ma wiek do tych aspektów

0

@AmigoBlancos Hiszpania ma większe szanse z Francuzami raczej

1

@Janiama Hiszpania 2:0

1

@pedrixxx Belgia

0

@eNnfse Gomez, Messi, Casemiro, Guido Rodriguez po bramce

0

@Rewolucja123 jesteś geniuszem!

3

@Nano22 mało jest osób samokrytycznych, którzy są w stanie się do takich rzeczy przed samym sobą przyznać.

1

@Dembouz1899 KDB, Kante, Messi, Lewy, Mbappe

1

@Transu96 serio jeszcze grasz? Do Best of jeszcze rozumiałem i grałem, ale teraz zupełnie sensu nie widzę, zaglądam tylko i robię SBC czasami. Dzisiaj wpadł ten zielony Griezmann, ale nawet nic nie znaczy

2

@Elosek nie zapominajmy o Danii i wielkim Martinie

2

@Encore oni grają we wtorek

1

@Gall spokojnie, dostanie

2

@Dagoneus że ty pięknego Portugalczyka nie kochasz, to dla mnie zagadka

1

@Janiama Belgia 2:1

4

Dania przechodzi Czechy, w półfinale wygrywają i Braithwaite ze złotą piłką.

0

@Ansufati123 haha w następnej rundzie grają ze sobą

1

@Janas11224 zupełnie się mu nie dziwię

3

@dzefrej234 Alba zostaje + Jose Gaya

1

Co dzisiaj gracie?
Belgia - Portugalia | over 2.5
Holandia - Czechy | 1
Belgia - Portugalia | Belgia awans

3 dobre kursy

0

@Kamiloza91 oby KDB

0

Dania gra taką piłkę, że wcale nie jest powiedziane, że Holendrzy mają łatwą drabinkę

1

@matirix20 widziałem twój komentarz pod filmem footrolla :D

0

@DaPidejpi ja za Chiese dałem Insigne i nawet o tym nie pamiętałem i się cieszyłem z Chiesy

5

@Criss18Barca klub nie musi wyrazić zgody na to

2

@Rewolucja123 tak, Goretzka to typowy B2B, ale kto ma być tym drugim? Frenkie? Przecież Frenkie to typowy cofnięty rozgrywający i Goretzka mógłby go strasznie odciążyć. Dla mnie Frenkie, Goretzka, Pedri to idealne połączenie. Frenkie jako cofnięty rozgrywający, Goretzka to typowy Box to box, a Pedri to wysunięty rozgrywający.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?