capoN
Dołączył/a: czerwiec 2014
14 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Siemka, potrzebuje na szybko jakiegoś darmowego programu do obróbki filmików. Mam kilka filmików, które trwają około 10-15 sekund, chce to wszystko połączyć w jedną całość, wyciąć jakieś złe momenty, troszkę przyśpieszyć i dodać jakąś muzykę w tle. W jakim programie to mogę zrobić?
0
@Criss18Barca Standardowy od windowsa jest wystarczający.
0
Prawem administracyjnym nazywamy:
a) ogół norm prawnych,
b) ogół przepisów regulujących działalność państwa,
c) ogół przepisów regulujących działalność wykonawczą państwa,
Jaka odpowiedź tutaj będzie poprawna? Bo a i c pasuje
0
@pax W Rzeszowie
1
@Krzychu1010 Ukończyłem technikum teleinformatyczne, teraz studiuję bezpieczeństwo wewnętrzne, a na wakacjach pracowałem przy przyłączu kanalizacji i na koparce się uczyłem :D
0
@ProMILs "Plus technologicznie to już dziadek, ekranik ma jak w kalkulatorze, pamięci 32 gb to wystarczy na dwie nowe gry i cztery zdjęcia, a na dodatkowe akcesoria trzeba sprzedać drugą nerkę."
xD
Ekran normalny, poręczny, można bez problemu korzystać z telefonu w jednej ręce. To jest bardziej kwestia gustu, mi taki ekran wystarcza.
A z tą pamięcią to poleciałeś ostro. Mam wersję 32 gb. Z czego zajęte może mam 12 gb. Na telefonie mam ponad 2000 zdjęć, jakieś filmiki, różne aplikacje i nigdy nie miałem problemu z pamięcią. Co prawda w gry nie gram, ale z tego co patrzyłem to mają średnio po 2/3 gb.
Może i nie ma 6 GB RAMU, 128 GB pamięci, super-extra-snapdragona, ale mimo swojego wieku wszystkie aplikacje włączają się od razu po kliknięciu. Nie ma żadnych ścinek, lagów, co w 2 letnim androidzie zawsze u mnie miało miejsce. O tym, że aparat 12 mpx robi zdjęcia lepsze niż te 28 i więcej xiaomi nie ma co wspominać.
5
@DaPi Wioski, niewykształceni, emeryci i Ci od 500+ zapewniają im te 40%
1
@NeroTFP Uważaj, żebyś bana za własną twórczość i wierszyki/rymowanki nie wyrwał XD
7
@Mns21 Jeżeli to wprowadzą to jeszcze więcej ludzi wyjdzie z domu strajkować
14
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1603519057RDOEumpvxZrQjJgG934jXW,w400.jpg
Idealny mem. Rozwalały mnie osoby, które pisały #mimowszystkoduda, a teraz płaczą jak to źle jest w tym kraju xD
1
Wreszcie ciekawa walka na genesis. 4 pojedynki trzeba było czekać :D
0
@KmN discord.gg/naYwtKR
0
@IrekPOL W lidlu częsta są, a w galerii to w sinsay. Lepsze jakościowo to jakaś homla, czy home & you pewnie
0
@Cwaniak4 Wątpię, pewnie nie. Ale na pewno ma szansę jeszcze się rozwinąć, tylko musi odejść z ligi francuskiej.
1
@SteuerFreiMoney Dziękuję bardzo!
Ale cena to masakra, idzie w niej znaleźć zestaw xbox+360, pady, gry z normalnym zasilaczem :D
2
Znalazłem starego xboxa 360 na strychu bez zasilacza i sobie pomyślałem, że może kupię, żeby czasem z kumplami pograć w jakieś starsze gry, ale nigdzie nie mogę znaleźć akurat z takim wejściem. Mógłby ktoś pomógł szukać? :D
https://i.imgur.com/xEr741U.jpeg
0
Na razie nudna ta konferencja fame mma. W sumie teraz tylko Kasjusz i Ferrari robią tam dymy, a po to się właśnie to ogląda. A Ci nawijają z kim trenują, ile, o wyrzeczeniach, o diecie itp xD
0
@skubi99 Nie siedzę. Oglądam czasem jakieś ciekawsze walki, czy gale fame mma i na tym się kończy moje zainteresowanie :D
0
Na fame mma 8:
Piotr Pająk vs Alan
Gamou Fall vs Szewcu
Coś takie nudne zapowiadają się te walki, będzie jakiś poziom sportowy na pewno, ale żeby nie było nudno :P
5
@Rewolucja123 Coutinho słabo wszedł w sezon? Gość był jednym z lepszych naszych zawodników.
2
@NeroTFP Wprowadzili również z tego co wiem nagrody, dla osób, które w jak najkrótszym czasie odbierają paczkę.
Mieli też super pomysł z tymi multi-skrytkami, gdzie jak zamówisz kilka paczek, to pakują Ci wszystko do jednej skrytki.
Widać, że to im się kręci i mają dużo klientów, ale to potwierdza, że jak kogoś dobrze traktujesz, to ta osoba do Ciebie wróci. A Poczta Polska.. czasem trzeba skorzystać z ich opcji, bo tylko taka jest możliwość. Czekasz cały dzień w domu, paczki nie ma, a później patrzysz i awizo jest w skrzynce, gdzie kurier nawet nie próbował się z Tobą skontaktować xD
1
@LuisSalvano Hmm.. a dysk google? Jeżeli się nie mylę, to masz tam 15 gb na dane, ale możesz zrobić drugie konto i masz kolejne 15 gb, więc tak naprawdę jest nieograniczona ilość miejsca :D
27
@NeroTFP InPost to mistrzowie marketingu :D Tutaj też szpilka wbita w Pocztę Polską.
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s640x640/121609947_10158625696982999_2723254957607105978_n.png?_nc_cat=102&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=qee8XMk_OEYAX9-SAkK&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=1c507b8dcb240026e203267bcb7aa151&oe=5FB23DCA
To też mnie rozwaliło xD
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s640x640/121062471_10158615079482999_4380769124940888283_n.png?_nc_cat=109&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=9ahFBwwXolkAX-bvpUw&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=1fd3c2332461baeff17b3c7224130b7b&oe=5FB0E4E6
1
@Jersi Jak najbardziej wina konkretnej osoby. Jeżeli rząd chciał już jakoś pomóc, to mógł przez okres od poprzedniego lockdownu zainwestować w służbę zdrowia (zwłaszcza te 70 mln stracone wiadomo przez kogo na co) i przygotować jakiś plan awaryjny dla najbardziej narażonej grupy (czyli osoby starsze, schorowane, ze słabą odpornością)
Cała gospodarka, wiele firm cierpi przez ich nieudolność. Młode osoby nie mogą normalnie żyć. Do tego osoby, które teraz umierają na inne choroby, bo nie ma miejsc w szpitalu.. masakra.
0
@ryba84 Ronaldo też ma koronawirusa, a wrzuca fotę w formie cyborga obok basenu :D Ale jest różnica panie. Zlatan i Ronaldo całe życie zajebista forma, sprawność, żadnego syfu nie spożywają, diety, treningi, kondycja, można wymieniać w nieskończoność vs 50 letni Polak, palący paczkę niebieskich czesków codziennie, pijący wódkę, z brzuchem, nadciśnieniem, problemami z oddychaniem, który ostatnie 100m przebieg w 90 roku kiedy odbywał służbę w wojsku.
1
@Statistics jego przeciwnik stwierdził, ze to Gamrot powinien wygrać :P zobaczymy co dalej, bo może jeszcze zaskoczy jak Janek
0
Szukam jakiegoś fajnego zestawu do ćwiczeń w domu. Chciałbym, żeby w zestawie były 2 gryfy 45 cm oraz jeden gryf łamany 120 cm. Do tego obciążenia, najlepiej, żeby były o wadze +/- 80 kg. Znajdę coś takiego do ceny 500 zł z przesyłką? Czy będzie ciężko? Polecacie coś?
3
Ale mi brakuje porządnej gry piłkarskiej z karierą zawodnika albo trenera. To co robi FIFA co roku to masakra. Nawet głupi wybór włosów czy brody. Jakościowo to wygląda jak ze skyrima, w 2020 mamy włosy kompletnie niemodne. Są tak naprawdę 3 fryzury, których się używa, a FIFA przez cały rok dodała z tego co widzę jedną brodę xD
Sam gameplay nie jest zły, fajnie się gra, ale brakuje mi tych wszystkich dodatków, jakiś otoczek typu konferencje pomeczowe dla zawodników, możliwość wejścia z ławki, czy nawet głupie dodatki twitterowe jak to było w przygodzie Alexa Huntera. Ale pewnie dodadzą to w roku 2030 jako nowość :D
3
@MESSIah16 No i bardzo dobrze. Siłownie pozamykane, gdzie głównie są tam osoby w dobrej formie, które nie są w grupie zagrożenia, a kościółki dalej otwarte, a osoby, które tam chodzą to przeważnie ci najbardziej zarażeni :)
0
@DonAndresFCB A jak u mnie? :D