3

@Szreko O i jeszcze procenty, też się zdarza używać.
@Geble Rozwiązywanie takich zadań - wiadomo - rozwija logiczne myślenie i myślę, że jest całkiem spoko, ale jeżeli później nic nie wnosi do naszego życia, to można to zmniejszyć w jakimś stopniu. Przykładowo logarytmy, przecież to nie ma żadnej przydatności w naszym życiu, a można zastąpić je jakimiś ciekawszymi zadaniami.

2

@MSN30 Hmm, to zagraj w jej grę. Oczywiście jeżeli Ci się podoba i chciałbyś coś więcej. Wyślij jej podobny tekst i zobacz jak to się rozwinie, możesz przejąć później inicjatywę i zacząć do niej pisać :P

2

@MSN30 Zależy czy wiesz, że wysłała tylko do Ciebie. Mam kumpelę na snapie co do wszystkich wysyła snapy w stylu "Jesteś jedyny, chciałabym Ciebie" :D

0

Jakie rodzaje obliczeń były Wam potrzebne do obliczenia czegoś po maturze z matematyki?

Bo ja tak myślę i skończyło się na podstawowych typu: dodawanie, mnożenie, dzielenie i obliczenie pola, żebym wiedział ile farby muszę kupić. Żadnych logarytmów, funkcji, ciągów i innych tego typu rzeczy.

A u Was jak to wygląda? Chodzi mi tylko normalne osoby, a nie takie co przykładowo muszą pracować w zawodzie, że bez specjalnych obliczeń nie wykonają pracy.

0

@kylo12 Rzeczywiście od dzisiaj, już nie mogę jednak edytować postu.

5

Od wczoraj ludzie zaczęli wyszukiwać hasło "Wesele elementy fantastyczne"
https://pbs.twimg.com/media/EZ-qgVRXYAI83Qk?format=jpg&name=medium

2

@NeroTFP Oby szkoła to respektowała, bo z własnego doświadczenia wiem, że czasem mimo jakiegoś odgórnego nakazu nauczyciele robili po swojemu.

2



Moja siostra musiała również pisać jakieś wymyślne pisma, że ma alergię, bo jak kichnie, czy kaszlnie, a tego nie ma to wypraszają z sali xD

8

Ciekawe jaki temat rozprawki w tym roku dostaną :P

https://pbs.twimg.com/media/EZ-HKnIWsAE_J5z?format=jpg&name=900x900

0

Mam na jednym przedmiocie taką sytuację, że doktor powiedział, że każdy z miejsca dostaje 5, obecność nie jest obowiązkowa. Do tego, każdy kto będzie wchodził na kolejne zajęcia to może liczyć się z tym, że będzie zapytany i jak źle odpowie, to ocena spada mu o stopień, za każda złą odpowiedź.

Co byście zrobili w takiej sytuacji? U mnie w grupie każdy facet już ma wywalone, każdy zadowolony, nikt nie rozkłada tego na czynniki pierwsze, a baby to masakra. Przed każdymi zajęciami pytają o to samo na grupie. Rozmawiają, boją się, że co jak później całą grupę uwali, mimo że mamy to nagrane jak i porobione SSy, gdy to również pisał. Nawet do rzecznika praw studenta chciały pisać, czy gość może tak zrobić xD

Dodam, że przedmiot to typowy zapychacz, który jest, bo jest i zamiast cieszyć się z 5, to one są tak obsrane xD

4

@Hosh
Podobno wykryto te narkotyki w jego organizmie:
- Fentanyl 11 ng/ml
- Norfentanyl 5.6 ng/ml
- Metaamphetamine 19 ng/ml
- Delta-9 Carboxy THC 42ng/ml
- Cannabis
- Amphetamine
- Morphine 86 ng/ml

https://www.hennepin.us/-/media/hennepinus/residents/public-safety/documents/Autopsy_2020-3700_Floyd.pdf

36

@Mns21 Bardziej miarodajne byłoby określenie "Top 10 piłkarzy, których nie lubią redaktorzy football365" :D

2

@DaPi Polecam też samemu zrobić jeżeli masz albo dobry blender albo thermomixa. Mi lepiej smakuje takie. Wystarczą same orzeszki i opcjonalnie minimalna ilość oliwy z oliwek.

0

@DaPi Jadłem chyba tylko z biedronki, bodajże go vege, ale to jakiś czas temu, nie wiem, czy jest jeszcze dostępne :P

1

@DaPi Pyszne, polecam zwłaszcza z domowej roboty masłem i dżemem

1

Ja w sumie nie mogę się zdecydować, jest masa krajów, w których mógłbym mieszkać. Przede wszystkim: USA, Kanada, Islandia, Australia, Nowa Zelandia, Ogólnie Skandynawia

1

Jeżeli mielibyście możliwość wybrania innego kraju, w którym się urodziliście, to jaki byście wybrali i dlaczego?

4

@justfootball Mnie to strasznie denerwuje, że w polskich filmach aktorów nie słyszę, a wybuchy, czy inne hasały są takie, że aż głośniki mi skaczą.

2

Graliście kiedyś w palanta na wfie? :D Cała moja podstawówka to na zmianę piłka nożna i palant. Fajnie się w to w sumie grało.

1

@kolo123 Dawno, dawno temu

5

@IronSanHybrid I tak się ludziom robi wodę z mózgu..

1

@Asturyjczyk @Foton już coś pisał wczoraj o tym
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8526917#comment-8526917
Oby nikomu nic się nie stało :/

4

Są jakieś wynalazki, do których dostęp ma przeciętny Kowalski, a szokuje Was jego działanie? Mnie do tej pory zaskakuje aparat. Niewyobrażalne jest to, jak można "zapisać" moment z życia. To takie jakby zatrzymanie czasu w jakimś przedmiocie.

0

@Europejczyk1980 Mój Sanok jednak trochę się przeciwstawia, bo w poprzednich wyborach na burmistrza wygrał spoko gościu, a nie kandydat z PISU, mimo przyjazdu Kaczyńskiego i tym, że obiecywali +200 zł za coś XD Ale po wsiach to nie ma innego kandydata niż ten z PISU.

0

@Europejczyk1980 Wstyd mi za Podkarpackie, bo sam z niego jestem :/

0

@capoN Tutaj lepszy podgląd na to:



13

@Misiekmisiowaty2000 Taki już jest człowiek i to nie tylko w Polsce. Amber Heard oskarżyła Deppa, że się znęcał nad nią bez dowodów i każdy cisnął Deppa, a gdy później on przedstawił dowody, że było odwrotnie to i tak ludzie mieli jakieś "ale"

0

Kumpel potrzebuje coś takiego do kominka
https://i.imgur.com/2rbStgS.jpg
Wiecie może jak to się nazywa i gdzie kupić?

0

@messi564 Tak z czystej ciekawości - ile Ci wyjdzie za takie wesele?

7

@daniel32778 Dlaczego ktoś go ma zaorać, skoro mówi dobrze? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?