capoN
Dołączył/a: czerwiec 2014
14 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chodziło mi właśnie o finał, bo wcześniej nie grał źle.
0
Ciekawi mnie tylko, jakby to potoczyło się, gdyby zamiast Higuaina, zagrał Dybala.
0
Skończ bredzić takie głupoty. Podsumować pracę naszego zarządu możemy pod koniec okienka, a nie przed..
0
O Lacazette nie ma co nawet wspominać.
2
Ja wszystko zrozumiem, ale, żeby cenić danego piłkarza ponad własny naród?
2
Szkoda gadać. Nie rozumiem, jak można być za jakąkolwiek drużyną, która gra przeciwko Polsce.. Przecież to jest śmieszne, że ktoś jest za Ronaldo niż za swoją drużyną narodową.
0
A kto kibicuje Portugalii? Bo myślę, że o ten mecz Ci chodzi. Widziałem wczoraj wiele komentarzy od fanboyów Ronaldo i mimo wszystko każdy jest za Polską ;)
0
to jest potwierdzona informacja ;)
22
A może żadna z drużyn nie chce awansować, żeby nie dostać wpierdzielu od Polski? :D
2
Widać, że mamy wielu fanów :D
http://imgur.com/5ZR0seh
0
Mamy płakać, że wygraliśmy?
0
Oglądałem dopiero od 80 minuty, jak grali nasi przed tym czasem? Lewandowski i Milik jak do tej pory?
4
Komentarz usunięty
1
Gdzie mogę odebrać nagrodę? Zawsze o czymś takim marzyłem.
4
Na koniec kariery, Messi pewnie będzie z każdym rekordem.
31
Tą po lewej jak ktoś dotknie, daje plaskacza. Ten po prawej kładzie się na ziemie i macha rękami XDD
1
Jakby miał +/- 20 lat to czemu nie, ale 29 to za dużo.
0
Do usunięcia, ktoś podał w tym samym czasie informacje ;)
4
Te trzecia miejsca są żałosne. Nie dość, że się z nich nie powinno wychodzić, to jeszcze się trafia na łatwiejszą stronę drabinki..
73
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/13517371_1084387278300301_3889401724563517727_o.jpg
0
Argentynę i Messiego będę zawsze wspierał i kibicował im, wyjątkiem jest mecz z Polską, mimo wszystko swój naród ponad wszystko.
42
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/13511013_1301095853252868_1090645754977219775_n.jpg?oh=5db420c9ae5723f7386763074ffce9f9&oe=57E7E6C8
2
Cionek słaby? XDD Może nie gra najlepiej na świecie, ale radzi sobie przyzwoicie.
1
Tomaszewski? To ten co twierdzi, że Lewandowski nie wygrał złotej piłki, bo Messi i Ronaldo są bardziej medialni?
0
Twoja jedenastka?
0
Ciekawe co by było, gdyby Messi i Ronaldo zagrali w jednym klubie. Magiczne podania Messiego + wykończenie Ronaldo, to mogłaby być miazga :D
1
Nie no bez przesady. Każdy ma słabsze momenty ;)
4
2
Nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Chile jakoś zawiniło, że strzeliło 7 bramek? :o
2
Messi jeżeli się nie mylę, mógł grać dla Hiszpanii, wtedy wygrałby absolutnie wszystko.