capoN
Dołączył/a: czerwiec 2014
14 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja Wam mówię, oni jeszcze tak zrobią, że zremisują wszystko do końca i wygrają w finale w karnych..
6
5 remisów i Portugalia dalej ma szansę na półfinał..
0
Swojej natury nie oszukasz..
0
Jak ciśnie ten drugi komentator po Ronaldo i Pepe o symulkach :D
0
Bez ławki rezerwowych gramy? :D
6
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
25
Diss świetnie wyjaśnił to w swoim filmiku. Ja powiem od siebie jeszcze jedno na ten temat - Niech Ci wielcy kibice Portugalii, Ronaldo wybiorą się na mecz do baru, czy podobnych miejsc i niech tam krzyczą "Dalej Portugalia", "Strzelaj Crisu", etc. Ciekawe czy jak wyjdą bez strzału w japę, dalej tak będą wspierać tą śmieszną Portugalię.
0
W sumie ciekawe pytanie, sam nie wiem :D
0
Mają bana, tylko mają zawieszonego na to okienko.
5
Nie działa link.
1
LAOLA1.at ;)
0
Do usunięcia :3
2
1:1 Tak jest!!
1
http://www.laola1.at/de/red/fussball/copa-america/ronaldo-ueber-messi-ruecktritt/
188
Cristiano Ronaldo: "Zawiniony karny nie czyni z ciebie złego gracza. Było mi bardzo przykro, gdy widziałem Messiego w łzach. Mam nadzieję, że wróci do reprezentacji, ponieważ ona go bardzo potrzebuje."
LAOLA1.at
1
Czemu nudny? Według mnie zapowiada się mega mecz.
0
To nie Buffon jest jak wino, tylko wino jak Buffon :D
2
Dla Nas to dobra wiadomość
1
Tak jest!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Pierwszy raz się cieszę, że Pique przestrzelił :D
1
Już nawet zrozumiem kibicowanie Portugalii, ale Niemcom?
2
Brawo Włochy! Hiszpania słabo, Fabregas żałosny, nie wiem co on w ogóle robi w pierwszym składzie. Gdyby nie De Gea, to mogłoby być po zawodach.
0
Jak najbardziej. Myślę, że nawet top 3 z Godinem i Pique, ale to tylko moje zdanie.
0
Serio? Już nie ma kto podawać ręczników? :D
0
XDD
0
Polecacie jakiś film akcji?
12
Mimo wszystko swój naród najważniejszy. Odpowiedź brzmi - nie
1
Ja również, przed turniejem stawiałem na ich wygraną.
1
Ja już jestem na Pazdana :D