2

Ja Wam mówię, oni jeszcze tak zrobią, że zremisują wszystko do końca i wygrają w finale w karnych..

6

5 remisów i Portugalia dalej ma szansę na półfinał..

0

Swojej natury nie oszukasz..

0

Jak ciśnie ten drugi komentator po Ronaldo i Pepe o symulkach :D

0

Bez ławki rezerwowych gramy? :D

6

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

25

Diss świetnie wyjaśnił to w swoim filmiku. Ja powiem od siebie jeszcze jedno na ten temat - Niech Ci wielcy kibice Portugalii, Ronaldo wybiorą się na mecz do baru, czy podobnych miejsc i niech tam krzyczą "Dalej Portugalia", "Strzelaj Crisu", etc. Ciekawe czy jak wyjdą bez strzału w japę, dalej tak będą wspierać tą śmieszną Portugalię.

0

W sumie ciekawe pytanie, sam nie wiem :D

0

Mają bana, tylko mają zawieszonego na to okienko.

5

Nie działa link.

1

LAOLA1.at ;)

0

Do usunięcia :3

2

1:1 Tak jest!!

188

Cristiano Ronaldo: "Zawiniony karny nie czyni z ciebie złego gracza. Było mi bardzo przykro, gdy widziałem Messiego w łzach. Mam nadzieję, że wróci do reprezentacji, ponieważ ona go bardzo potrzebuje."

LAOLA1.at


1

Czemu nudny? Według mnie zapowiada się mega mecz.

0

To nie Buffon jest jak wino, tylko wino jak Buffon :D

2

Dla Nas to dobra wiadomość

1

Tak jest!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Pierwszy raz się cieszę, że Pique przestrzelił :D

1

Już nawet zrozumiem kibicowanie Portugalii, ale Niemcom?

2

Brawo Włochy! Hiszpania słabo, Fabregas żałosny, nie wiem co on w ogóle robi w pierwszym składzie. Gdyby nie De Gea, to mogłoby być po zawodach.

0

Jak najbardziej. Myślę, że nawet top 3 z Godinem i Pique, ale to tylko moje zdanie.

0

Serio? Już nie ma kto podawać ręczników? :D

0

XDD

0

Polecacie jakiś film akcji?

12

Mimo wszystko swój naród najważniejszy. Odpowiedź brzmi - nie

1

Ja również, przed turniejem stawiałem na ich wygraną.

1

Ja już jestem na Pazdana :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?