capoN
Dołączył/a: czerwiec 2014
14 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Forza horizon , również nowsze wersje tej gry. Gram cały czas i wciąga jak przy pierwszym razie.
0
https://chrome.google.com/webstore/detail/unlimited-free-vpn-hola/gkojfkhlekighikafcpjkiklfbnlmeio?hl=pl :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Polecacie jakiś straszny horror, żeby dziewczyna się bała? :D
0
Serwer na czym stoi? Vps czy jakiś hosting?
0
Możliwy wygląd Messiego w fifie 17 https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/14047325_302345240117340_6320354358103449196_o.jpg
25
Messi też pudłuje karne, więc również jest drewniakiem?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Liverpool ze względu na Kloppa, albo City ze względu na Pepa.
0
No fakt, mówił Robert, ale mówić, a zrobić to dwie różne rzeczy, gdzie już niejednokrotnie się o tym przekonaliśmy.
5
Wiesz, że to tylko moje zdanie? Wyrażam swoją opinię na ten temat, wiadome jest, że Barcelona i Munir podejmą decyzję, ja tylko mówię o swoim stanowisku w tej sprawie. Munir przyda się Barcelonie, bo nadal nie wiadomo co z czwartym napastnikiem, wtedy można byłoby pomyśleć nad jakimś wypożyczeniem, ale póki nikogo nie ściągną, idiotyzmem byłoby jego odejście.
23
Nie chcieli sprzedać Nolito, więc niech teraz spadają. Munir ma zostać.
1
Mój jest 10, tak jak numer najlepszego piłkarza na świecie :D
0
Robert Fernández powiedział, że sprowadzą czwartego napastnika przed startem ligi.
1
Był
0
Czas na lorda! :D
0
Jak już dodasz tą wtyczkę, to wybierasz sobie kraj Hiszpania - http://screenshot.sh/m1O1neFy5vLVN
1
https://chrome.google.com/webstore/detail/unlimited-free-vpn-hola/gkojfkhlekighikafcpjkiklfbnlmeio?hl=pl
1
Jeżeli się nie mylę, to samemu możesz usunąć już własny komentarz.
0
Dzięki, jeszcze z tym aktorem, dzisiaj nie będę się nudził :D
3
http://lmgtfy.com/ :)
0
Polecacie jakiś film akcji, w którym są dobre walki?
39
"Grażyna, zrób nam zdjęcie z murzynem" XD
0
Zdecydowanie zbyt ofensywny, nie ma typowych środkowych pomocników z dobrą obroną/fizycznością.
0
Dopiero wróciłem z boiska, jak grają nasi? :D
1
To jest jego fanpage, czy jak to się zwie, a tamto wyżej to konto prywatne.
1
Tak, bo ktoś w 2011 założył mu fake konto i pisał takie rzeczy..
2
Zły link :D
0
Dla mnie windows 10 jest najlepszy, polecam zaktualizować ;)