1

Forza horizon , również nowsze wersje tej gry. Gram cały czas i wciąga jak przy pierwszym razie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Polecacie jakiś straszny horror, żeby dziewczyna się bała? :D

0

Serwer na czym stoi? Vps czy jakiś hosting?

0

25

Messi też pudłuje karne, więc również jest drewniakiem?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Liverpool ze względu na Kloppa, albo City ze względu na Pepa.

0

No fakt, mówił Robert, ale mówić, a zrobić to dwie różne rzeczy, gdzie już niejednokrotnie się o tym przekonaliśmy.

5

Wiesz, że to tylko moje zdanie? Wyrażam swoją opinię na ten temat, wiadome jest, że Barcelona i Munir podejmą decyzję, ja tylko mówię o swoim stanowisku w tej sprawie. Munir przyda się Barcelonie, bo nadal nie wiadomo co z czwartym napastnikiem, wtedy można byłoby pomyśleć nad jakimś wypożyczeniem, ale póki nikogo nie ściągną, idiotyzmem byłoby jego odejście.

23

Nie chcieli sprzedać Nolito, więc niech teraz spadają. Munir ma zostać.

1

Mój jest 10, tak jak numer najlepszego piłkarza na świecie :D

0

Robert Fernández powiedział, że sprowadzą czwartego napastnika przed startem ligi.

1

Był

0

Czas na lorda! :D

0

Jak już dodasz tą wtyczkę, to wybierasz sobie kraj Hiszpania - http://screenshot.sh/m1O1neFy5vLVN

1

Jeżeli się nie mylę, to samemu możesz usunąć już własny komentarz.

0

Dzięki, jeszcze z tym aktorem, dzisiaj nie będę się nudził :D

3

0

Polecacie jakiś film akcji, w którym są dobre walki?

39

"Grażyna, zrób nam zdjęcie z murzynem" XD

0

Zdecydowanie zbyt ofensywny, nie ma typowych środkowych pomocników z dobrą obroną/fizycznością.

0

Dopiero wróciłem z boiska, jak grają nasi? :D

1

To jest jego fanpage, czy jak to się zwie, a tamto wyżej to konto prywatne.

1

Tak, bo ktoś w 2011 założył mu fake konto i pisał takie rzeczy..

2

Zły link :D

0

Dla mnie windows 10 jest najlepszy, polecam zaktualizować ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?