0

Messi ma twittera?

3

Teraz tylko czekać na artykuł pana Jarosława, czy kogoś z Marki, że nowy wygląd Messiego jest tylko po to, żeby odciągnąć nas od jego problemów z prawem XDD

1

Jak to było z Benitezem w Realu, mam takie pytanie? Ile miał punktów Real w dniu zwolnienia jego i ile Zidane nadrobił :P

0

Dybala, Pogba, Varane, Laporte, De Sciglio, Sterling

0

A teraz powiedz co z tą umową wygrał/wygra Arsenal, a co wygrała/wygra Barcelona :P

1

Nie tylko zaślepieni fani, wystarczy być związanym z Realem i zaraz się gada takiego głupoty. Ancelotti też gadał takie brednie, odszedł z Realu i już mówi z sensem.

2

Chorwat jest słaby - jeżeli tak twierdzisz, to masz znikome pojęcie o futbolu.

5

Bellerin, Mahrez, Vietto? Rozumiem, że wszystkich ich sam kupisz? XD Na jednego może hajsu nie starczyć, a co dopiero na 3.

Zmiany w składzie:
Ter Stegen za Bravo
Roberto za Vidala

1

Czemu Benzema go nagrywa? :D

16

Przeczytałem Thomas Muller i takie wtf :D

1

Wolałem podać te najlepsze zdjęcia :D

6

Antonela

https://www.instagram.com/p/BHzY7NEADT7/?taken-by=queen.anto
https://www.instagram.com/p/BHzYxBnAXad/?taken-by=queen.anto

Nie wiem czemu, ale nie można wstawić więcej linków, bo ucina :D Jakby ktoś chciał więcej fot to są w historii edycji :D

0

Puyol/Roberto

7

http://www.flashscore.com/match/bJtgQ4D4/#match-summary

Tylko jedno przychodzi na myśl - "Ej Mati, dawaj mieszamy skład, bo nie mamy szans" XD

6

Wolałbym, żeby 6 dostał Roberto.

0

Dobra wiadomość. Ter Stegen będzie naszym bramkarzem na lata i trzeba na niego stawiać.

0

Ja powiem tylko jedno. Najgorszy rok w w piłce nożnej jaki oglądałem. Każdy, dosłownie każdy komu kibicowałem odpadł. Szkoda gadać, oby przyszły sezon nam to wynagrodził, najlepiej trypletem.

1

Jak masz to wejście, co do kompa wkładasz, pobaw się nim. Wejdź najlepiej na yt, odpal jakiś filmik i przekręcaj końcówką póki nie będzie działało poprawnie.

0

Nie pobierałem, mało gram :P

4

Co to za kasztan pieprzy o skandalu? :V Ewidentny karny

2

Ja tak będę miał, jak Niemcy przejdą.

0

Do boju Francja! Niemców do domu odesłać.

5

Panie! On Lacazette'a nie powołał dla tego drewna :V

0

Ja zagłosowałem na Reusa, ale w sumie mi aż tak bardzo nie będzie przeszkadzało, kto będzie na tej okładce, no może poza Hazardem, którego nie lubię.

1

Są gry tylko na xboxa i tylko na ps4. Zastanów się do jakich gier ma być przede wszystkim konsola :P

0

Tak, pobierałem z tej strony i działa ładnie.

0

Ja pamiętam jak kiedyś pojawił się podobny news i kilka osób już przeprowadzało transfery za hajs z transferu Messiego :D

0

0

Jakaś gierka na kompa w klimacie mafii 2?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?