capoN
Dołączył/a: czerwiec 2014
14 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja akurat nie widziałem.
22
Modric to według mnie najlepszy gracz Realu z tamtego sezonu, zasługuje na pewno bardziej od Ronaldo.
0
Popraw nazwisko, bo już teraz banują za to ^^
11
Za pisanie takich bzdur, tak samo powinien być ban.
Może jednak mnie zaskoczysz i podasz dowody, na to, że Ter Stegen sobie grę załatwił przez marudzenie? :) Tylko nie podawaj linków do żadnych szmatławców.
0
Gram bardzo dużo w fife, a wywaliło mnie może kilka razy na przestrzeni paru lat. Może to u Ciebie problem, jak u większości wszytko ładnie chodzi.
12
Nie jestem fanem Ter Stegena, ale go bronie, bo to piłkarz mojej ulubionej drużyny.
Jeżeli nie posiadasz dowodów, to po co piszesz takie brednie? Nie oceniam, który bramkarz jest lepszy, bo to nie moja rola, tylko to stwierdzenie, że Niemiec załatwił sobie grę w biurze.
10
Daj mi chociaż jeden dowód potwierdzający Twoje słowa, tylko nie żadne brukowce czy inne szmatławce.
15
"BRAMKARZ JEST OD BRONIENIA" - bramkarz, tak samo jak jakikolwiek inny piłkarz, wykonuje zadania, które powierza my trener, więc w Barcelonie bramkarz jest nie tylko od bronienia.
21
"PRZYKRE JEST TO, że wymarudził sobie miejsce w bramce, wszedł do niej i zbytnio nic nie pokazuje. " XDDDD
0
A ja idę spać, nie będę nic pisał, bo to też ludzie! :) Dobrej nocy Panowie i Panie :)
0
Dla mnie fifa >>> pes.
1
Potwierdzam, oglądałem każdy odcinek minimum kilka razy, wciąga niesamowicie i ubaw niezły :D
13
Ja tam wolę Roberto :)
57
Może w ogóle powinien zejść z boiska, bo bycie na nim to również prowokacja?
0
Pep nie odejdzie do Realu
0
Jakoś mi się nie podoba ten Marquinhos, ale jeżeli Lucho go chce, to pewnie coś w nim widzi :P
1
I gdzie on miałby grać? Mamy lepszych zawodników, którzy udowodnią to za jakiś czas.
1
Jeżeli się nie mylę, to nie ma takiej opcji.
2
Na 6 gb ramu gra spokojnie Ci odpali, a PES na pc, to jak fifa na ps3/xbox 360.
0
Ponieważ u Pepa ma szansę na rozwój i trofea, u Wengera raczej będzie miał z tym problem.
0
Polecacie jakąś gierkę do 25 zł na g2a?
0
Pytam, bo nie oglądam ich, a widzę, na flashscore, że coś strzela :P
0
Jak oceniacie grę Sterlinga u Pepa? Dużo się zmieniła?
3
Popraw zanim na Ciebie naskoczą :D
0
Ronaldo nawet niech ma 30 bramek w tej edycji, byleby to Barca podniosła puchar ;)
13
Chcemy wygrać tą Ligę Mistrzów, a mamy srać przed jakimiś Moenchengladbach? No proszę Was, to jest Barcelona. Trudny mecz czeka nas z City, a nie z Borussia..
0
Kupić Bellerína! Roberto i Vidal sobie nie poradzą! Ale ten zarząd jest głupi!!
0
Ja myślę, że znowu Leo będzie starał się bardziej kreować grę i to Suarez zmiażdży bramkami.
1
Jak u nas Verma je zdał, to chyba każdy je zaliczy :D
0
http://www.fullmatchesandshows.com/