capoN
Dołączył/a: czerwiec 2014
14 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
TVP podobno poprawiło serwery i do 1 mln widzów powinno wytrzymać, ciekawe jak sobie dzisiaj poradzi Izak, ostatnio było dobrze.
1
Drugi najlepszy na świecie napastnik przereklamowany XDD
0
1. Włochy
2. Lewandowski
3. Ćwierćfinał
4. Chorwacja
5. Niemcy
6. Polska, Włochy
0
Już w poprzednim klubie grał bardzo dobrze, nie jest to jedno sezonowy wyskok.
15
Bez przesady. Benzema to dobry napastnik ;)
0
A Ty okres, czy co? Ktoś pyta, to mu odpowiedz, a jak nie masz nic ciekawego do dodania, to nie pisz nic.
Tak, już można typować - http://www.fcbarca.com/liga-typerow/liga-14/niewytypowane.html
17
http://magiafutbolu.pl/upload/20160610113408uid427.jpg
0
Jak miałaby Ci przenosić się drużyna, skoro karty się zmieniają?
0
Pewnie tak.
3
Mega, Nike robi najlepsze reklamy :D
7
Oczywiście oprócz Laskowskiego ;) On jedyny trzyma poziom i jest lata świetlne przed resztą.
4
Poczekajmy do końca okienka. Nie ma co dramatyzować teraz. Myślę, że to okienko powinno być dobre dla nas, a nawet bardzo dobre.
0
Izak skomentuje mecz Polski z Irlandią Północną i Niemcami. Wszystko na sport.tvp.pl Oby serwery nie padły, bo lepiej się słucha jego, niż głównych komentatorów z TVP.
0
Torresa to ja chciałem za czasów Liverpoolu :P
4
"wkurza mnie to że Ronaldo wszędzie i w LL i w LM" Ronaldo niech sobie wygrywa wszystkie indywidualne nagrody, byleby Barca co sezon dodawała do gabloty jakieś trofeum ;) Przede wszystkim liczy się zespół.
1
W Barcy był Alves, Vidal, Douglas, a nawet Adriano, a i tak grał Roberto :D
1
Taka Borussia ma 135 mln, a Barca 60..
0
To zawodnik decyduje. Na nic klauza jak nie chce przejść.
0
No ja właśnie tam nie mogę znaleźć.
0
Znajdę gdzieś 5 goli Lewego z Wolfsburgiem z polskim komentarzem?
1
W sumie Liverpool złym rozwiązaniem nie byłby.
1
http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/article/marc-bartra-to-join-borussia-dortmund
0
http://www.fcbarca.com/user/robertinho na PW mu wyślij
0
Po nicku i daty rejestracji widać, że nie ma sensu dyskutować z nim.
Twoim zdaniem kto by się najlepiej nadawał do Barcy?
7
Ja pierdziele.. Wszędzie musi być pocisk na Ronaldo? Zrobi coś - źle, zrobi coś innego - też źle, zrobi jeszcze coś innego - też źle. Może i jest narcyzem na boisku, ale poza nim zachowuje się jak normalny człowiek i bardzo często wspiera akcje charytatywne, ale najlepiej to tylko krytykować wszystko co Ronaldo związane.
3
http://i.iplsc.com/lionel-messi-w-drodze-do-sadu-w-barcelonie/0005JLY24YKXY1BI-C122-F4.jpg
Messi powoli w Pirlo się zmienia :D
1
Skąd masz te statystyki? Na pierwszy rzut oka widać, że są jakieś dziwne, bo brakuje figo, a Alves ostatnio świętował 100 asystę w La Liga :)
9
Pax sam liczy te asysty i on jest wiarygodnym źródłem, jeżeli Ciebie ciekawi, możesz mu napisać na pw.
0
Zdecydowanie. Na każdym forum jest czarny tekst, więc dziwnie się czytało.
0
Wszystko spoko, tylko jakbyś mógł zmienić kolor tekstu na czarny ;)