19

Się nie zesrajcie z tym balonem. To był mecz towarzyszki. Nikt nie grał na 100%. Nie było Krychowiaka, Rybusa, a tutaj od wczoraj cały czas jakiś komentarz o balonie..

0

To kto jest lepszy?

3

Najlepszy prawy obrońca w historii, a nie jeden z najlepszych ;)

3

Dlaczego twierdzisz, że gimbaza? Wiele dorosłych osób go ogląda :)

1

Ja oglądałem normalnie, ścięło mi, a teraz w ogóle nie ładuje strony..

1

Działa Wam transmisja z Izakiem?

1

Tak, jeszcze chyba coś innego było, ale mogę się mylić.

0

Pewnie, żeby organizować wielkie imprezy (Finał Ligi mistrzów). Aktualny nie spełnia wymagań.

0

Z jakimi komentatorami będziecie oglądać dzisiaj mecz?

1

I jeszcze te ameby intelektualne w komentarzach.. Jeden twierdzi, że Messi jest większym aktorem od Ronaldo, inny pyta gdzie Busi, który może się pochwalić jedną! symulką sprzed 6 lat..

2

Co Ty gadasz? Przecież filmik jest tylko na kanale Izaka, więc jaki podatek? :O

0

Maciej Iwański, otwierał razem z Izakiem skrzynki w cs :D

0

Takie trochę jasne się zdają.

0

Witam wszystkich. Mam takie zadanie - "Jaki wpływ mogą mieć przeżycia osobiste na zmianę postawy wobec życia. Rozważ problem, odwołując się do trenu 16 Kochanowskiego i innych tekstów literackich"

Nie mam pojęcia o czym mogę napisać. Mógłby ktoś nakierować? :P

0

Ja tylko fizykę muszę poprawić, reszta w miarę okej.

0

Zobacz na g2a. Nie kupuj na allegro, bo tam dają Ci dostęp do jednego konta, z którego korzysta kilkaset osób.

10

Ta to wygląda jakby kilku meneli ze sklepu poszło na boisko i zaczęli drzeć ryja do kamery..

0

Póki w Barcelonie jest Messi, on na to nie pozwoli :)

8

Dobra wiadomość

4

Fajnie by było jakby rozwinął umiejętności u Kloppa.

0

Bayern, Barcelona, Juventus, Atletico. Tylko te kluby miałyby realne szanse o wygranie. Reszta drużyn, to już nie ten sam poziom.

0

Jakiś piłkarz kiedyś miał 100% celnych podań?

9

Maradona? Przecież to słaby trener.

0

On jest dobry, ale stary trochę.

6

Oblak podczas wczorajszych karnych.

http://i.imgur.com/zn2pQ.gif

16

http://vpx.pl/i/2016/05/29/Beztytulu.png

W takiej sytuacji karny nie powinien być powtórzony?

0

Nie zauważyłeś ":D" na końcu?

3

Oni nawet nie są najlepsi w Madrycie :D

2

Griezmann, Carrasco, Gimenez, Felipe Luiz, Saul to są średniaki? :o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?