capoN
Dołączył/a: czerwiec 2014
14 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Się nie zesrajcie z tym balonem. To był mecz towarzyszki. Nikt nie grał na 100%. Nie było Krychowiaka, Rybusa, a tutaj od wczoraj cały czas jakiś komentarz o balonie..
0
To kto jest lepszy?
3
Najlepszy prawy obrońca w historii, a nie jeden z najlepszych ;)
3
Dlaczego twierdzisz, że gimbaza? Wiele dorosłych osób go ogląda :)
1
Ja oglądałem normalnie, ścięło mi, a teraz w ogóle nie ładuje strony..
1
Działa Wam transmisja z Izakiem?
0
http://sport.tvp.pl/25548963/pilka-nozna-mecz-towarzyski-polska-holandia-komentarz-iwanski-skowyrski
1
Tak, jeszcze chyba coś innego było, ale mogę się mylić.
0
Pewnie, żeby organizować wielkie imprezy (Finał Ligi mistrzów). Aktualny nie spełnia wymagań.
0
Z jakimi komentatorami będziecie oglądać dzisiaj mecz?
1
I jeszcze te ameby intelektualne w komentarzach.. Jeden twierdzi, że Messi jest większym aktorem od Ronaldo, inny pyta gdzie Busi, który może się pochwalić jedną! symulką sprzed 6 lat..
2
Co Ty gadasz? Przecież filmik jest tylko na kanale Izaka, więc jaki podatek? :O
0
Maciej Iwański, otwierał razem z Izakiem skrzynki w cs :D
0
Takie trochę jasne się zdają.
0
Witam wszystkich. Mam takie zadanie - "Jaki wpływ mogą mieć przeżycia osobiste na zmianę postawy wobec życia. Rozważ problem, odwołując się do trenu 16 Kochanowskiego i innych tekstów literackich"
Nie mam pojęcia o czym mogę napisać. Mógłby ktoś nakierować? :P
0
Ja tylko fizykę muszę poprawić, reszta w miarę okej.
0
Zobacz na g2a. Nie kupuj na allegro, bo tam dają Ci dostęp do jednego konta, z którego korzysta kilkaset osób.
10
Ta to wygląda jakby kilku meneli ze sklepu poszło na boisko i zaczęli drzeć ryja do kamery..
0
Póki w Barcelonie jest Messi, on na to nie pozwoli :)
8
Dobra wiadomość
4
Fajnie by było jakby rozwinął umiejętności u Kloppa.
0
Bayern, Barcelona, Juventus, Atletico. Tylko te kluby miałyby realne szanse o wygranie. Reszta drużyn, to już nie ten sam poziom.
0
Jakiś piłkarz kiedyś miał 100% celnych podań?
9
Maradona? Przecież to słaby trener.
0
On jest dobry, ale stary trochę.
6
Oblak podczas wczorajszych karnych.
http://i.imgur.com/zn2pQ.gif
16
http://vpx.pl/i/2016/05/29/Beztytulu.png
W takiej sytuacji karny nie powinien być powtórzony?
0
Nie zauważyłeś ":D" na końcu?
3
Oni nawet nie są najlepsi w Madrycie :D
2
Griezmann, Carrasco, Gimenez, Felipe Luiz, Saul to są średniaki? :o