1

Sezon się skończył, a nasz najłatwiejszy wyjazd w tym sezonie, to było 4:0 z najlepszą drużyną w Europie! :D

2

Gdyby nie Ronaldo, to Bale mógłby pokazać swoje umiejętności.

3

Barcelona, Bayern, Juventus, ktoś jeszcze? Może Atletico, gdyby nie sędzia.

2

Podsumowanie wczorajszego meczu.

https://i.ytimg.com/vi/aAh6_rOJSxk/hqdefault.jpg

12

Suarez by lepiej te karne bronił. Jak można stać w miejscu przy każdym strzale..

5

I to jest skrzydłowy, a nie jakiś tam magik z Chelsea, którego jedyną sztuczką jest znikanie w meczu.

0

2012

0

Zostanie.

0

Zacznijmy od tego, że Athletico nie gra w tym meczu. Poza tym liczy się tylko 90 minut.

0

Rok temu też byłeś tu zajrzeć po wygranej Barcy?

2

Łysy z fifa woli sobie siedzieć na telefonie :D

0

xDD

0

Nie jest

1

Żewłakow odstrasza :D

0

Jak masz urodziny, to wszystkiego najlepszego, ale wygranej Realu nie mogę Ci życzyć. Vamos Atletico! :D

0

Na sopcascie

0

Na pewno ściah :D

0

1. Na pewno ktoś wyleci. Obstawiałbym raczej piłkarza Atletico, ewentualnie Ramos.
2. Atletico
3. 90 minut.

3

Młodzików co najwyżej :D

0

Kibicami raczej ich nazwać nie można. Jest wiele normalnych osób, dla których liczy się tylko zwycięstwo, a nie ile Ronaldo nastrzela bramek.

3

Ja tam się uśmiałem :D

1

Masz gwarancję? Napisz do microsfotu, najlepszą pomoc myślę, że od nich dostaniesz.

0

Wada fabryczna, czy Ty zepsułeś?

2

Ja oglądam filmiki dla Piotrka, a nie dla CSa :) Izak wprowadza fajny klimat, jest kulturalny, inteligentny - nie drze ryja i nie przeklina co 2 słowo. Zanim coś napiszesz - pomyśl dwa razy :) :)

1

1. City
2. Liverpool
3. Leicester

Taka klasyfikacja nie byłaby zła :D

1

Wymyśl coś nowego, bo wszystko co wklejasz, każdy zna na pamięć :D

0

Główny news na rm.pl ;)

1

Nie on tylko drużyna. Poza tym na drugich był kontuzjowany, a na pierwszych był rezerwowym.

12

Stoo razy wolałbym El Pistolero. Pele to jak dla mnie najbardziej przereklamowany piłkarz w historii.

5

Ja tradycyjnie wieczorem składam życzenia :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?