capoN
Dołączył/a: czerwiec 2014
14 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sezon się skończył, a nasz najłatwiejszy wyjazd w tym sezonie, to było 4:0 z najlepszą drużyną w Europie! :D
2
Gdyby nie Ronaldo, to Bale mógłby pokazać swoje umiejętności.
3
Barcelona, Bayern, Juventus, ktoś jeszcze? Może Atletico, gdyby nie sędzia.
2
Podsumowanie wczorajszego meczu.
https://i.ytimg.com/vi/aAh6_rOJSxk/hqdefault.jpg
12
Suarez by lepiej te karne bronił. Jak można stać w miejscu przy każdym strzale..
5
I to jest skrzydłowy, a nie jakiś tam magik z Chelsea, którego jedyną sztuczką jest znikanie w meczu.
0
2012
0
Zostanie.
0
Zacznijmy od tego, że Athletico nie gra w tym meczu. Poza tym liczy się tylko 90 minut.
0
Rok temu też byłeś tu zajrzeć po wygranej Barcy?
2
Łysy z fifa woli sobie siedzieć na telefonie :D
0
xDD
0
Nie jest
1
Żewłakow odstrasza :D
0
Jak masz urodziny, to wszystkiego najlepszego, ale wygranej Realu nie mogę Ci życzyć. Vamos Atletico! :D
0
Na sopcascie
0
Na pewno ściah :D
0
1. Na pewno ktoś wyleci. Obstawiałbym raczej piłkarza Atletico, ewentualnie Ramos.
2. Atletico
3. 90 minut.
3
Młodzików co najwyżej :D
0
Kibicami raczej ich nazwać nie można. Jest wiele normalnych osób, dla których liczy się tylko zwycięstwo, a nie ile Ronaldo nastrzela bramek.
3
Ja tam się uśmiałem :D
1
Masz gwarancję? Napisz do microsfotu, najlepszą pomoc myślę, że od nich dostaniesz.
0
Wada fabryczna, czy Ty zepsułeś?
2
Ja oglądam filmiki dla Piotrka, a nie dla CSa :) Izak wprowadza fajny klimat, jest kulturalny, inteligentny - nie drze ryja i nie przeklina co 2 słowo. Zanim coś napiszesz - pomyśl dwa razy :) :)
1
1. City
2. Liverpool
3. Leicester
Taka klasyfikacja nie byłaby zła :D
1
Wymyśl coś nowego, bo wszystko co wklejasz, każdy zna na pamięć :D
0
Główny news na rm.pl ;)
1
Nie on tylko drużyna. Poza tym na drugich był kontuzjowany, a na pierwszych był rezerwowym.
12
Stoo razy wolałbym El Pistolero. Pele to jak dla mnie najbardziej przereklamowany piłkarz w historii.
5
Ja tradycyjnie wieczorem składam życzenia :D