0

Według mnie zmęczenie zaczęło być widoczne już od meczu z Sevillą. Nie takie duże, ale jednak. I właśnie od tego meczu forma pomału spadała. Na początku tego nie było widać, bo przeciwnicy byli łatwiejsi, dopiero teraz to widać.

0

Jakoś średnio mi pasuje ten transfer. Wolałbym Gimeneza, albo Laporte.

0

Ciekawe jak Ty byś się czuł, gdybyś musiał czekać 6 miesięcy na grę w klubie marzeń, a potem by Cie sprzedali, bo byłaby duża oferta..

0

Dokładnie. Mam nadzieję, że jego sytuacja będzie podobna jak u Neymara - Ruszy z formą w następnym sezonie.

0

Uefalona..

0

Kupiłem, bo była za 5 zł w stokrotce :D Pytam tylko, czy warto przeczytać.

0

Kupiłem dzisiaj książkę "Mourinho vs. Guardiola". Ktoś czytał? Polecacie?

0

Bravo; Alves - Puyol - Bartra - Abidal; Roberto - Busi - Iniesta; Messi - Villa - Neymar

1

Jak Wolfsburg awansuje, to nie będzie mi szkoda hajsu, który postawiłem :D

0

Pewnie! :D

7

Raz w życiu postawiłem na Real..

3

Znowu płacz i lament? Wierzyć w Barcelonie, a nie skazywać na porażkę po pierwszej połowie..

6

"Kocham moją kobietę. XDD
- Znowu siedzisz na fcbarca.com?
- Tak, a co?
- Nic kur.. może z tą stroną powinieneś mieć dziecko a nie ze mną."


Kobieta jednak wygrała :D

Gratulacje! :)

0

Żeby sędziowie lepiej odróżniali piłkarzy.

0

Ja ostatnio wymieniłem pralkę i zmywarkę też na beko. Przyczyniamy się do kontraktów :D

6

Przypominam, że Barca gra lepiej w drugich połowach meczu! :)

1

"Niesamowity koleś. To, że Messi > CeeRsiódemka jest dla mnie tak oczywiste jak to że 2+2=4'

Już coś takiego kiedyś napisał :D

8

Chyba bym powiedział, bo kasjerka na 90% nie będzie mnie pamiętała.

0

Wie ktoś może kiedy dokładnie wyjdzie film Boyka: Undisputed IV?

4

Don od 34 lat kibicuje Barcelonie (Dane z profilu), a sam ma 50 lat jeżeli się nie mylę, jakiś czas temu chyba skończył.

0

Nie wiem czemu, ale nie miałem adblocka. Z nim nawet ładnie się prezentuje, ale tak powinno być bez dodatkowych programów.

1

Mi tam szczerze się podoba. No może oprócz tych artykułów. Reszta jak najbardziej na +. Sam wprowadziłem nie dawno takie zmiany na swoim forum, jest to ładniejsze i wydajniejsze.

1

Pooglądaj ostatni odcinek 5 sposobów, ciekawe pomysły :D

3

Suarez

22

Nazwę miasta zmienią xD

3

Wiadomo coś odnośnie Marcina Bułki?

37

Są ludzie, którzy to oglądają? xD

52

Obrona trypletu będzie najlepszym hołdem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?