capoN
Dołączył/a: czerwiec 2014
14 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Według mnie zmęczenie zaczęło być widoczne już od meczu z Sevillą. Nie takie duże, ale jednak. I właśnie od tego meczu forma pomału spadała. Na początku tego nie było widać, bo przeciwnicy byli łatwiejsi, dopiero teraz to widać.
0
Zrobiłem trzy kupony. Jak myślicie, wejdzie któryś?
https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/13014908_1035393529866343_127580872_n.jpg?oh=5e7d6d60b414f7f90af2f39e359f0f69&oe=570F53D8
https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/12968662_1035394256532937_1494052322_n.jpg?oh=01acf2bab558b88d342709f649a219ca&oe=57100F02
https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/12966304_1035395519866144_1034430144_n.jpg?oh=358b1df78dda61d866e8417b184c5fbd&oe=57100463
0
Jakoś średnio mi pasuje ten transfer. Wolałbym Gimeneza, albo Laporte.
0
Ciekawe jak Ty byś się czuł, gdybyś musiał czekać 6 miesięcy na grę w klubie marzeń, a potem by Cie sprzedali, bo byłaby duża oferta..
0
Dokładnie. Mam nadzieję, że jego sytuacja będzie podobna jak u Neymara - Ruszy z formą w następnym sezonie.
0
Uefalona..
0
Kupiłem, bo była za 5 zł w stokrotce :D Pytam tylko, czy warto przeczytać.
0
Kupiłem dzisiaj książkę "Mourinho vs. Guardiola". Ktoś czytał? Polecacie?
0
Bravo; Alves - Puyol - Bartra - Abidal; Roberto - Busi - Iniesta; Messi - Villa - Neymar
1
Jak Wolfsburg awansuje, to nie będzie mi szkoda hajsu, który postawiłem :D
0
Pewnie! :D
7
Raz w życiu postawiłem na Real..
3
Znowu płacz i lament? Wierzyć w Barcelonie, a nie skazywać na porażkę po pierwszej połowie..
6
"Kocham moją kobietę. XDD
- Znowu siedzisz na fcbarca.com?
- Tak, a co?
- Nic kur.. może z tą stroną powinieneś mieć dziecko a nie ze mną."
Kobieta jednak wygrała :D
Gratulacje! :)
0
Żeby sędziowie lepiej odróżniali piłkarzy.
0
Ja ostatnio wymieniłem pralkę i zmywarkę też na beko. Przyczyniamy się do kontraktów :D
6
Przypominam, że Barca gra lepiej w drugich połowach meczu! :)
1
"Niesamowity koleś. To, że Messi > CeeRsiódemka jest dla mnie tak oczywiste jak to że 2+2=4'
Już coś takiego kiedyś napisał :D
8
Chyba bym powiedział, bo kasjerka na 90% nie będzie mnie pamiętała.
0
Wie ktoś może kiedy dokładnie wyjdzie film Boyka: Undisputed IV?
4
Don od 34 lat kibicuje Barcelonie (Dane z profilu), a sam ma 50 lat jeżeli się nie mylę, jakiś czas temu chyba skończył.
0
Nie wiem czemu, ale nie miałem adblocka. Z nim nawet ładnie się prezentuje, ale tak powinno być bez dodatkowych programów.
1
Mi tam szczerze się podoba. No może oprócz tych artykułów. Reszta jak najbardziej na +. Sam wprowadziłem nie dawno takie zmiany na swoim forum, jest to ładniejsze i wydajniejsze.
1
Pooglądaj ostatni odcinek 5 sposobów, ciekawe pomysły :D
38
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-9/12801571_1554271588200182_3744583728837612524_n.jpg?oh=ad05a3cad2e875ec7db424764b70fab9&oe=578FBB4E
3
Suarez
22
Nazwę miasta zmienią xD
3
Wiadomo coś odnośnie Marcina Bułki?
37
Są ludzie, którzy to oglądają? xD
52
Obrona trypletu będzie najlepszym hołdem.