capoN
Dołączył/a: czerwiec 2014
14 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Na świecie - Busquets, w naszej drużynie - Rakitic (Według użytkowników tej strony)
0
Karny dla United :P
0
Barca 3:0 Bayern - Koncert Messiego i jeszcze ten Pełka przy bramkach. Codziennie mogą oglądać skrót z tego meczu.
2
Kolejne miejsce do wpierdzielu szukają :D
13
Na tym memie powinny być wszystkie zespoły.
9
"Messi w polu karnym, Messi, Messi dwaaaaa - zeroooo !"
0
Ja właśnie chcę Real! Lekceważyć to nasi mogą właśnie Benfice/Wolsburg, a z Realem to na 150% będą grać.
10
Ja powiem tak - jak ta drużyna tego nie dokona, to nikt tego nie dokona.
0
Arsenal, bo strzeliłby 3 bramki na wyjeździe, a Barcelona 2.
0
Pełka nie komentuje?
0
Jak masz internet to polecam aplikacje flashscore
0
Ja również Sergim Roberto, ewentualnie Bartrą :P
0
źródło?
0
Ja też wykupuję na futbolhd, jakość dobra, nic nie zacina. Powiem nawet, że czasami nie wykupuję i oglądam bez hd, ale też jest dobrze. :)
0
Pewnie mały błąd się wkradł.
0
W zespole raczej też nie, Mathieu jest najszybszy u nas.
1
Mamy lepszych piłkarzy. Thiago miał szansę, wolał odejść, więc nie widzę dla niego miejsca.
0
Nie
1
Możliwe jest, ale raczej trudne do zrealizowania. Mnie nadal zastanawia, co Dimitri Payet robi w West Hamie, genialny piłkarz.
0
1. Antonella
2. Antonella
3. Antonella
0
Z kilka razy przechodziłem, fajna fabuła, grafika i ogólnie wszystko, tylko taka trochę krótka jak dla mnie :D
7
Iniesta i Xavi i tak byliby lepsi :D
17
Masz na myśli Gonzaleza Gonzaleza :P
0
Fajny gest, ale co to dla nich 200 euro, w minutę chyba więcej zarobią :D
3
Pełka jest genialny, wprowadza niesamowite emocje. Komentował o ile dobrze pamiętam mecz Barca - Bayern.
0
Co masz na myśli średni komputer? Podaj dokładne parametry to postaram się pomóc :)
1
Dodałbym drugi punkt - Nigdy nie obstawiał meczów Arsenalu i United ;d -
1
To ten typo co z kilku zapałek mógł zrobić helikopter? xD
7
Las Palmas, Rayo, czy Gijon miały by u nas na lajcie mistrza :D
0
Legia może by miała szanse się utrzymać xD