0

Może tak manita?

0

ulaalalaaaaaaaaa

0

Dajcie jeszcze trzeciego wolnego

0

0

@Czarny_ck bo Yamal wygląda tak, jakby się założył, ilu przeciwnik okiwa w jednej akcji i nie wie kiedy należy podać kolegom. Okiwa dwóch? To dawaj trzeciego! Udało się? No to jadę z czwartym i aż do bramkarza włącznie.
A gdzie gra zespołowa w tym wszystkim? Nigdzie.

I najczęściej kończy się to stratą piłki w którymś momencie. 32 straty w meczu, uważasz, że to mało? Dla mnie szokująca liczba.

Niech wyłączy tryb dryblowania na siłę do samego końca w co drugiej akcji i już będzie git, ale on po prostu przesadza totalnie. Nie wie kiedy skończyć zabawę.

Na dodatek na siłę próbuje zdobywać bramki, nie widząc często lepiej ustawionych partnerów. Jeszcze gdyby były z tego celne, groźne strzały, ale niestety celownik ma ustawiony beznadziejnie i często te jego strzały są w trybuny.

Fajny chłopak, duży talent, ale jeszcze wiele musi się uczyć.

2

@4Fabregas4 Nie, jakby Yamal podał na pustaka KOMUKOLWIEK, to by ludzi inaczej go ocenili. Był totalnie bezproduktywny, liczba jego strat była porażająca.
Strata punktów przez zespół mimo wszystko boli, a jednym z głównych architektów tej straty punktów jest Yamal.

0

Będziemy przedłużać, jeśli zdobędziemy tryplet, a FDJ będzie kluczową postacią przy zdobywaniu tych trofeów.
Wtedy można gadać i zobaczyć ile będzie chciał zarabiać.
Jeśli sezon się posypie (odpukać) to ja bym mimo wszystko Frenkiego pożegnał.

3

Dla mnie spoko, może sobie stać na piłce. Tylko niech potem nie płacze, gdy jakiś dzik, powiedzmy typu "Gavi'ego" zaatakuje piłkę, wybije ją spod niego, a ten stojący na piłce pajac poleci na twarz, krzycząc, że był faul.

Nie, nie byłoby faulu w tej sytuacji, nawet jakbyś się połamał, Panie Jogo Bonito. I pewnie nie rozumiesz, że ten zakaz jest również dla twojego bezpieczeństwa, żeby ktoś, grając czysto, krzywdy ci nie zrobił, gdy ty się bawisz w klauna.

2

Fajnie, gdyby Wojtek jako talizman przyniósł klubowi wszystkie trofea do gabloty. Kibice by to zapamiętali na wiele lat. Wrócić z emerytury i zdobyć kilka pucharów. To byłby materiał na film, tym bardziej że Wojtek jest bardzo charakterystyczną i charakterną postacią.

Połączyć to w stylu Hollywoodzkim, podrasować całą otoczkę managerską i wyjdzie z tego coś w stylu filmu "Jerry Maguire", ale z punktu widzenia zawodnika, a nie managera xd

Wojtek, trzymamy kciuki, żebyś ci najmniej do końca sezonu nie przegrał.

PS. Problem byłby z aktorem do filmu, bo Wojtka nie da się podrobić czy zagrać xd

0

@michalgajdek Przecież nie tak to napisałem. Nie chodzi, żeby specjalnie traktować Lewego, tylko żeby traktować innych na równi z nim. I tyle. Lewandowskiemu wytykane jest KAŻDE złe zagranie, natomiast innych traktuje się pobłażliwie, pisząc ogólnikowo, pomijając ich fatalne zagrania, straty, złe wybory i decyzje. Bądźcie, razem z kolegami z redakcji, konsekwentni. Tylko o to proszę. Nic więcej.

1

Dobrze, że sędzia nie zawarł tego w raporcie, bo władze dyscyplinarne z radością by wlepiły mu kilka meczów zawieszenia, bo to w końcu gracz Barcelony i to było coś więcej niż dotknięcie nosa.
Potrzebujemy Raphinhy, ale takiego co sam uspokaja innych, zamiast odpalać się jak młokos.

0

@Rarenzio następnym razem wystawimy ciebie na boisku, mój ty drewniany przyjacielu, ukryta opcjo madrycka, która ostatnio negowała w swoich komentarzach, że jest krytykiem Flicka, zaprzeczając po trzy razy, nim kur trzy razy zapiał.

Co mecz Flicka krytykujesz, nazywasz idiotą, piszesz, że zachowuje się idiotyczne, że jest miękiszonem itp.

Ja wiem, że jako kibic Realu, chciałbyś, żeby Flick nie prowadził Barcelony i w jego miejsce zarząd zatrudnił Ancelottiego, ale tak się nie stanie.

PS. Do wczoraj byłeś optymistą? Jeżdżąc non stop po trenerze jak po łysej kobyle oraz po zawodnikach? Aż się boję co zrobisz teraz, skoro wpadłeś w pesymizm, mój ty kulturalny madrycki przyjacielu.

5

@michalgajdek oj tam, o Lewym co chwilę potraficie pisać negatywnie, a o innych nie chcecie "powtarzać co mecz tego samego". Może właśnie dlatego nie rozumiesz? Traktujcie innych równie surowo jak Lewego i będzie ok.

1

@Kuchar z tym dowiezieniem 1:0 to bym jednak polemizował. Nie bronię Araujo, zagrał słabo, ale w jednej sytuacji skasował kontrę rywali imponującym sprintem, doganiając rywala, gdy ten wychodził jeden na jeden ze Szczęsnym.
Sorry, ale w tej akcji Cubarsi czy Inigo nawet by gościa nie dogonili.

5

Czekam z utęsknieniem na powrót z Ameryki Południowej naszego dotychczasowego prawdziwego kapitana bez opaski.
Ewidentnie jego powrót się przedłuża, nie tylko pod względem fizycznym, ale też psychicznym i zaczynam się martwić, bo jak ma przewodzić na boisku drużynie (tak jak robił to do tej pory), skoro sam siebie przestał ogarniać?
Kapitanie bez opaski, wróć!

2

@Grajkoholik A Yamal gra w Barcelonie, więc gdyby miał konkurencję na swojej pozycji, tak jak to powinno być w wielkim klubie, to by od kilku spotkań siedział na ławce i wchodził w drugiej połowie. A jakby nadal tak grał samolubnie, to by został wypożyczony np. do Groningen.
Niestety brak zmiennika odbija się czkawką samemu Yamalowi. To dobry chłopak i wielki talent, ale głowa chyba nie nadąża za tym wszystkim co się wokół niego dzieje, a Barcelona potrzebuje sukcesów już tu i teraz, a nie za parę lat, jak Yamal dojrzeje.

2

@wariacik96 jest po prostu niedosyt, tym bardziej, że w drugiej połowie momentami mocno cisnęliśmy, ale nic z tego konkretnego nie wynikało. Gdyby to bramkarz rywali zagrał mecz życia, to niedosyt byłby mniejszy, ale tak naprawdę my bramkarza Betisu zatrudnialiśmy bardzo rzadko i niezbyt trudnymi strzałami do obrony. I dlatego jest rozczarowanie.

2

@rodineusz Robben potrafił chociaż trafić w światło bramki i sam zdobyć bramkę, Yamal na tyle strzałów co oddaje to ma bardzo mizerną skuteczność, nie tyle nawet jeśli chodzi o zdobyte gole, co właśnie chociaż o oddanie celnego strzału.

3

Dla mnie najlepszy dzisiaj Gavi, nie tylko dlatego, że bramkę strzelił. Niestety dzisiaj brakowało zrozumienia, decyzyjności oraz dokładności całej drużynie. Pierwsza połowa to był lekki dramat, w drugiej gra Barcelony już wyglądała na bardziej uporządkowaną, Betis sporadycznie wyglądał ze swojej połowy, ale mimo wszystko już pod polem karnym rywali gra przestawała się kleić. Za dużo złych decyzji.

No i zemściło się samolubne granie niektórych graczy w sytuacjach, gdy można było podać na czystą do lepiej ustawionych partnerów. Zwłaszcza Kounde mógł wystawić Rekinowi.

4

Brak dokładności i lepszej decyzyjności. Tylko i aż tego brakuje. Nawet Pedri dzisiaj taki nie do końca pewny, miał kilka groźnych strat.

1

@Masp Pewnie czytał na fcbarca komentarze hejterów, że nie podaje, więc chciał podać

0

Zobaczcie. Jest tak jak pisałem. W ataku pozycyjnym Rekin ustawia się za Lewandowskim i wymieniają się pozycjami albo grają obok siebie.

1

@yoli dodatkowo nieźle go skopali w ostatnim meczu, możliwe, że to też miało wpływ na decyzję trenera.

7

Vini spytał się Yamala jak strzelać karne (Lewego nie pytał, bo Lewy to przecież drewniak i nie umie w karne).
Yamal po koleżeńsku mu wówczas dokładnie wyjaśnił jak strzelał karnego z Holandią.

7

@Masp Jestem dobrej myśli, oby tylko serwis do nich funkcjonował jak należy, a chłopaki już sobie poradzą i podzielą się bramkami.

2

@Luccas W ataku pozycyjnym będziemy grali na dwóch napastników w polu karnym. Zobaczysz. Przy kontrze Ferran może wychodzić do długich piłek i wtedy też nie będzie problemu. Gorzej byłoby, gdyby Ferran faktycznie był uwiązany do lewego skrzydła, ale akurat na tej stronie jest ofensywny Balde, więc raczej często będziemy Ferrana widzieć razem z Lewym w polu karnym.

0

@Dfd222 Jeśli będziemy wygrywali wysoko, to będzie to taki piękny dzień, że wejście Fati'ego z ławki na 2-3 minuty nie będzie mogło go zepsuć w moich oczach.

4

Jeśli Gavi będzie zaglądał częściej na lewe skrzydło, odciążając z tych obowiązków Ferrana i tym samym będziemy często grać w ataku pozycyjnym na dwóch klasycznych napastników, to obrońcy rywali nie będą wiedzieli, na którego z nich zwracać uwagę i wówczas Lewy oraz Rekin zrobią taką rozpierduchę w polu karnym, że nie będzie co zbierać.

0

To było jak Fermin-Lewandowski

2

Fajnie by było, gdyby w ostatniej minucie doliczonego z dupy czasu gry, Valencia zdobyła zwycięską bramkę. Nierealne, ale pomarzyć można

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?