0

Ale adrenalina prawie jak faza pucharowa

2

Kluczowa jest obrona dynama kijow

0

Tak sobie, nie ma czym straszyć.

2

@sokot mógłby mejze zastąpić jako wice ministra

0

Czy to nasz narybek? Dna barcy?

2

@Barca1922 a co myślałeś że to Robin Hood?

0

@equwesta wtedy odpadamy bo w 2 meczu lepsza była benfica

9

Tebas robi skok na kase

0

Bayern może nawet 10 strzelić goli, byle benfica nie strzeliła żadnego

0

Motywator jak busi... Kolejny anemiczny pilkarz

0

Każdy może wygrać a na końcu i tak wygrywają Niemcy

1

Dziś może nawet piątke strzelić, byle benfica nie zdobyła żadnej bramki

0

@equwesta barca ma 7 pkt a Benfica 5. W przypadku remisu benfica ma 6pktow

0

@ZefkaKG nie rozumiem hejtu

1

Jaki scenariusz, obstawiacie na dziś?na wymyśliłem że mimo kompromitacji w Monachium, benfica zremisuje 0:0 i będziemy grać dalej

0

Ajax awansował do następnej rundy w świetnym stylu

1

Najzabawniejsze jest to że nawet jeśli dziś się skompromitujemy to i tak możemy grac dalej

0

No właśnie taki procent jest doskonałą wymówką dla całej reszty. Slyszalem co mowili niektórzy specjslisci i w sumie procent który rozumie jak działają te preparaty jest stosunkowo malutki


@Borneo

0

Wieczorem zobaczymy słabe i mocne punkty obu druzyn

6

@Elosek powiedzmy szczerze Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie. I żadne płacze lewego tego nie zmienią

2

Komentarz usunięty

0

A gdyby tak przegrać 5:0 z Bayernem a Benfica remis?

0

Musza nie muszą, chodzi o fakt że nawet nie wierzą, a w końcu medycy powinni świecić przykład., a nawet wśród nich jest grupa która nie wierzy w covid@Borneo

0

@Ireneuszp widzę że koledze foliowki przyklejone do powiek przysłoniły prawdę obusim. Chłop to od 2 lat dramat. Przy okazji funfel Luisa Enrique...

0

Milcz, milcz... Chłopie!... Skończony

2

@tbas hahaha mocne. Messi goat

0

@barcelonaLM 90, 1% czyli powiedzmy prawie 10%! Nie wierzy... Jak na służbę zdrowia... Hmm słabo tym bardziej że z łatwością mogli ogarnąć fikcyjne cert...

0

@barcelonaLM 10 % służby zdrowoa
Nie wierzy a niby tacy wykształceni...

0

@mekston nieee to musiałaby być jakaś kanonada

0

@Ireneuszp obudź się. Sporo tu psychofanow busiego, ale prawdą jest ze Panem piłkarzem jest pique. Busi może mu buty czyscic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?