O sobie

  • Zainteresowania Tenis, koszykówka, piłka nożna, judo
  • Ulubiony zawodnik Dariusz Zelig, Waldemar Legień
  • Ulubione zespoły Śląsk Wrocław, Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2003
  • Liczba komentarzy 514
  • Polecenia 707

Komentarze

0

@MXFCB Oby nie! I oby jego prezydentura nie wyglądała jak kierowanie obroną w największych blamażach Barcy (Liverpool, Romą, Bayern).

0

Niestety ten facet ma poważanie wśród dużej części kibiców - co by nie powiedział głupiego i czego by nie wymyślił jest bezkrytycznie przedmiotem ich zachwytu. Proponuję by zamiast na przyszłego prezydenta klubu został prezesem światowego związku podbijania balona!

0

@MXFCB Chyba w podbijaniu balona?

0

@Dundersztyc Przepraszam ale wypisuje Pan bzdury! Teoretycznie można w plebiscycie wybierać tylko piłkarza roku, kogoś komu ostatni rok wyszedł jakoś szczególnie, gdzie grupa głosujących bez konkretnych kryteriów głosuje na wybrane kandydatury.
Aby wybierać najlepszego piłkarza należałoby wpierw ustalić konkretne kryteria merytoryczne oraz wagi a następnie dokonać obliczeń.
Stosunkowo łatwo jest decydować wyłącznie w oparciu o jedno kryterium np. ilość strzelonych bramek czy ilość asyst. Dlatego dla mnie RL jest wyłącznie najbardziej bramkostrzelnym piłkarzem roku i nic więcej.
Aby ustalić więcej należy uzgodnić kryteria i wagi a to jest trudne bo każdy ma własne preferencje. A wypociny jak kto zagrał w którym meczu i dokąd doszła jego drużyna są bezprzedmiotowe. Teoretycznie w sportach zespołowych najlepszy gracz mógłby grać nawet w średniej drużynie. Messi nie przestał by być najlepszy nawet jakby grał w Legii.

0

@4Fabregas4 Chcesz powiedzieć że trenowanie Al-Sadd jest przepustką do objęcia największych drużyn świata w trudnych dla nich momentach - puknij się w łeb! Ilu ex trenerów Al-Sadd zrobiło karierę?

Zobacz wszystkie

29

Super, najlepsze rozwiązanie, sam Messi i Koeman by na to nie wpadli by dać Messiemu wolne 2 mecze na rehabilitację i wypoczynek i nabranie"głodu"na grę.

24

Niestety! Zarząd popiera kompromitacje w LM w dwóch ostatnich sezonach!

22

Dla mnie najgorszym było konieczność wysłuchiwania komentatorów Polsatu. Przepraszam - pseudokomentatorów.

22

@Headliner9 Liga nie jest jeszcze przegrana! Warunki konieczne niestety po stronie Atletico - słabsza seria kilku meczy , ew. kontuzje, kilka błędów sędziowskich, zmęczenie - awans w LM. Panowie to jest sport a nie prognoza statystyczna.

19

Gratulacje dla Sevilli za wspaniałą walkę - końcowy wynik nie oddaje dramaturgii meczu - niewiele brakowało a mecz mógł się ułożyć zupełnie inaczej!

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?