La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 834 Culés

131

Ja czegoś nie rozumiem. Jest to drugi mecz Leo w PSG jaki oglądam. Chłop praktycznie gra w drugiej lini, wyprowadza piłkę na spółkę z Verrattim i jest krytykowany za dorobek bramkowy. Przecież on mało kiedy jest w polu karnym xD to nawet w barcy nie grał tak głęboko aż tak często.

116

@Elosek No bo krytykują go osoby, które nie oglądają meczów i bazują tylko na statystykach

123

@Elosek Messi jest krytykowany nawet za to jak nie gra, a co dopiero jak gra. Winien od zawsze za transfery, porażki, remisy, za trenerów i formę kolegów. A i najmodniejsze w ostatnim roku na LR. Przez Leo nie mieliśmy zespołu, wszyscy w cieniu.

8

@Elosek słabo gra bo ma mało bramek i na FlashScore nie widać go

3

@Elosek Niestety ale Messi musi robić o wiele wiele więcej a i tak nie zostaje przez wielu doceniony, choćby strzelał jak najęty i asystował, to zawsze będzie "lipny" ;-D

9

@messicocacola właśnie że nie koniecznie. Ja bym szedł w kierunku takim że krytykują go osoby po prostu głupie o bardzo prostym spojrzeniu. Na zasadzie zero albo jedynka. Osoby które faktycznie rozumieją szerzej ten sport zwracają uwagę na inne aspekty gry. No ale cóż. Jest sie przynajmniej o co kłócić w internetach

8

@tbas I za to, że grali Amigosi też był odpowiedzialny Leo bo dawał karteczke ze składem trenerowi i miał grać ten, ten i ten bo reszty nie lubił. Tak było i z pewnością zadowolony był jak sobie do składu wybierał wypalonego Rakiticia non stop, Andre Gomesa czy Semedo.

11

@tbas Teraz po wyjściu z tego cienia mają tyle swobody, że aż ich zaćmiło ;)

0

@Elosek problem też w tym że faktycznie nie jest w najlepszej dyspozycji strzeleckiej - i jak zmarnuje okazję to średnio może liczyć że trafi się następna.

4

@shaun W barcy też tak było już w ubiegłym sezonie. Jak nie wykorzystał tego coo mial to musiało wpaść coś ekstra. Bo takich klarownych sytuacji mial bardzo mało. Chyba nie znajdziesz w całej komplikacji więcej jak dwóch trzech bramek na dołożenie nogi. Bo po prostu gra teraz głęboko a i tak ma staty swietne.

6

@Elosek dokładnie tak, dlatego śmieszyło mnie jak porównywano dorobek bramkowy Leo i Lewego w kontekście ZP. Przy tylu okazjach co ma Lewy to Leo znów by się zakręcił przy 90 golach.

2

@tbas hahaha mocne. Messi goat

2

@Elosek Janusze go tylko krytykują

konto usunięte

7

@Elosek Messiego na boisku krytykują tylko szaleńcy i dyletanci.

3

@ściah Bądź śmieszny gdzie indziej

konto usunięte

4

@Sensible Juz od dawna nie reaguję na personalne zaczepki. :)

5

@ściah no jak ciebie nikt nie traktuje poważnie to się nie dziś

0

@ściah To po co sam zaczepiasz?

6

@Elosek Messiego się ocenia w kategoriach czysto statystycznych, bo tak się zwykło oceniać najlepszych na świecie, choćby ich jedyną rolą na boisku było stanie w polu karnym i czekanie na piłkę. Trudno pojąć, że Leo pełni na boisku rolę zarówno rozgrywającego, napastnika, czasem skrzydłowego, pomocnika... i w zasadzie w każdej z tych ról jest jednym z najlepszych, jak nie najlepszym na świecie.

1

@ściah I sam go krytykowales (wybór klubów) czy ilość przebiegnietych kilometrów:)

6

@Elosek powiedzmy szczerze Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie. I żadne płacze lewego tego nie zmienią

konto usunięte

2

@Sensible Kiedy ja Ciebie zaczepiłem?

0

@ściah A czy napisałem, że mnie? Dobrze wiesz po co był Twój wpis.

konto usunięte

1

@Sensible Zieeew. Co za bzdury. Tak, wszystko wiem. Datę końca świata też znam.

0

@ściah Powtórzę się, idź być śmieszny gdzie indziej.

0

@Elosek domyslam się że oba te mecze były w Lidze Mistrzów. Niestety ja oglądałem wszystkie mecze Leo w PSG i w lidze francuskiej gra dramat.

0

@Elosek Ja oglądałem wszystkie mecze Leo w PSG i masz rację. Oprócz tego on po prostu potrzebuję czasu na aklimatyzację. Inna drużyna, liga, klimat, miasto. Kwestią czasu jest jego powrót do świetnej formy.

konto usunięte

0

@Sensible Jak z gołębiem. Trzymaj tak dalej. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy