VinDiesel
Dołączył/a: grudzień 2024
Wrocław
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Hahaha żółta xddd taylor widze w formie XD
2
Hejterzy dzisiaj nie zasną przez potężnego Robercika Lewandowskiego
3
Przecież potężny gjokeresz by naszej obronie zrobił z dupy jesień średniowiecza, z czym do ludzi?
2
Komentarz usunięty
0
O jak miło miło miło w meczu się zrobiło biło biło
1
@July_6_BcN oglądał. Według mnie bez porównania choć
Też fajerwerków nie stwierdzono XD!
4
Dawno takiej patatajni nie oglądałem XDDDD
0
@_Synapsy_ to widzą że grimaldo bez nogi i jeszcze w dodatku ślepy wciąga dupą balde
0
@Virusk3 i to jakieś trzy klasy wyżej XD
6
Ferran co dał piłe w pole karne na dobieg XDDDDD
3
Spokojnie, jeszcze tylko 300 sekund oglądania tej padaki
0
Marek kasadowski niech się zawija do jakiejś girony
1
Co to jest za kopanina XD
2
Cancelo z tymi dośrodkowaniami na łeb to jest jakaś topka na świecie. Co chłop ma gire ulozona to chuj
5
Haha chłop go kopie i wytrąca z równowagi ale bez karnego gramy dalej. Męczennik już by miał bramkę z karnego
A nie zapomniałem, że nie trafilby
0
@bary tak, Pietruszewskiemu kupmy żeby siedział na ławie - zajebisty pomysł!!
4
„I nawet jeżeli czasem piłkarze przyprawią nas o zawał kolejnym zaspaniem w pierwszej akcji meczu, czy stracimy którąś z rzędu identyczną bramkę, to przede wszystkim po prostu świetnie się bawimy. A o to, cholera jasna, w tym wszystkim chodzi.”
Pięknie napisane cholera jasna, aż łezki pociekli dla jego.
1
@Laminedependencia chociaż dwóch się znalazło co zrozumiało sens mojego komentarza, dzięki XD
0
@Zoker ale Ty rozumiesz mój komentarz? Jak nie to spokojnie, przeczytaj jeszcze raz, ze zrozumieniem. Wierzę, że Ci się uda
3
Według prześcieradeł ich drabinka to drabinka śmierci, nasza to drabinka śmiechu
Też Real z klubami z drabinki śmiechu:
Na dziurę z arsenałem 5-1 w dwumeczu
Przegrane 5 na 6 klasyków z Barceloną
5-2 od Atletico
XDXDXD!!!!!!!
2
@kuz pewnie tak będzie + mecz życia bramkarza realu i gol dupą w 105 minucie bo gramy dopóki Real nie strzeli
1
Bayern ostatni raz kiedy wygrał z Realem? W 2012?XD
Ciekawe czy znowu z maszyny rozjezdzajacej każdego staną się tymi co rozkładają przed madryciokami nogi
0
Ten Ugurcan dzisiaj gra jak jakiś Cech w prime czy Inny Casillas
7
@Kgorecki2500 paróweczki kajzereczki i czteropak
0
Spalony ale i tak zaraz dostaną na 4-0
0
Live na 3-0, Galata do domu
1
@KrwawiaceoczyVEB nie, tylko przy urazie głowy
0
@Ptasior potężny Wojtas***
0
Oby to był tylko skurcz
0
Willock juz z żółtą, co za kontrola piłki pedriego