9

Hahaha żółta xddd taylor widze w formie XD

2

Hejterzy dzisiaj nie zasną przez potężnego Robercika Lewandowskiego

3

Przecież potężny gjokeresz by naszej obronie zrobił z dupy jesień średniowiecza, z czym do ludzi?

2

Komentarz usunięty

0

O jak miło miło miło w meczu się zrobiło biło biło

1

@July_6_BcN oglądał. Według mnie bez porównania choć
Też fajerwerków nie stwierdzono XD!

4

Dawno takiej patatajni nie oglądałem XDDDD

0

@_Synapsy_ to widzą że grimaldo bez nogi i jeszcze w dodatku ślepy wciąga dupą balde

0

@Virusk3 i to jakieś trzy klasy wyżej XD

6

Ferran co dał piłe w pole karne na dobieg XDDDDD

3

Spokojnie, jeszcze tylko 300 sekund oglądania tej padaki

0

Marek kasadowski niech się zawija do jakiejś girony

1

Co to jest za kopanina XD

2

Cancelo z tymi dośrodkowaniami na łeb to jest jakaś topka na świecie. Co chłop ma gire ulozona to chuj

5

Haha chłop go kopie i wytrąca z równowagi ale bez karnego gramy dalej. Męczennik już by miał bramkę z karnego
A nie zapomniałem, że nie trafilby

0

@bary tak, Pietruszewskiemu kupmy żeby siedział na ławie - zajebisty pomysł!!

4

„I nawet jeżeli czasem piłkarze przyprawią nas o zawał kolejnym zaspaniem w pierwszej akcji meczu, czy stracimy którąś z rzędu identyczną bramkę, to przede wszystkim po prostu świetnie się bawimy. A o to, cholera jasna, w tym wszystkim chodzi.”
Pięknie napisane cholera jasna, aż łezki pociekli dla jego.

1

@Laminedependencia chociaż dwóch się znalazło co zrozumiało sens mojego komentarza, dzięki XD

0

@Zoker ale Ty rozumiesz mój komentarz? Jak nie to spokojnie, przeczytaj jeszcze raz, ze zrozumieniem. Wierzę, że Ci się uda

3

Według prześcieradeł ich drabinka to drabinka śmierci, nasza to drabinka śmiechu
Też Real z klubami z drabinki śmiechu:
Na dziurę z arsenałem 5-1 w dwumeczu
Przegrane 5 na 6 klasyków z Barceloną
5-2 od Atletico
XDXDXD!!!!!!!

2

@kuz pewnie tak będzie + mecz życia bramkarza realu i gol dupą w 105 minucie bo gramy dopóki Real nie strzeli

1

Bayern ostatni raz kiedy wygrał z Realem? W 2012?XD
Ciekawe czy znowu z maszyny rozjezdzajacej każdego staną się tymi co rozkładają przed madryciokami nogi

0

Ten Ugurcan dzisiaj gra jak jakiś Cech w prime czy Inny Casillas

7

@Kgorecki2500 paróweczki kajzereczki i czteropak

0

Spalony ale i tak zaraz dostaną na 4-0

0

Live na 3-0, Galata do domu

1

@KrwawiaceoczyVEB nie, tylko przy urazie głowy

0

@Ptasior potężny Wojtas***

0

Oby to był tylko skurcz

0

Willock juz z żółtą, co za kontrola piłki pedriego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?