2

@Sinirsey i tak zaraz Real walnie jakiegoś kartofla

0

Komentarz usunięty

7

Całe szczęście, że się nie pomylili w sytuacji jak jego synalek wjechał wyprostowaną nogą w pierwszym meczu PK…

1

@sergio5 musi to ona zamknąć nie powiem co bo nie chce zjechać na tydzień na wakacje, ale każdy się pewnie domyśla.

0

@Kamiloza91 przecież nas jadą xd i to rezerwowym składem

2

Atletico pierwszym składem nas zezłomuje znowu 4-0

0

Ale gówniany mecz XD

3

Olmo i Rashford do bazy

0

@BISHBASHBOSH a gdzie kartka dla koke i ląglę?

2

Apostoł upada poraz pierwszy XD

7

Komentarz usunięty

3

Arbeloa w szatni da każdemu po pączku, poklepie viniego po głowie i wszystko będzie w porządku, dobrze chłopaki robią

1

Gramy dopóki Real nie strzeli? Już grałem w tą grę

1

Komentarz usunięty

2

@gumaz za 2.68? Kuflowe mocne chociaż będzie w tej cenie?XD

1

@Technik uff całe szczęście udało się postawić kupon za 20zl na rządowych

1

Która tam minuta? Zastanawiam się czy jak do 90 minuty będzie zero do zera to będą grali dopóki Real nie strzeli?

2

@Luciano99 kekw xD

1

@FajfusLodowy przecież to dzban jak chuuuuuuusteczka haftowana

1

@gumaz siedzita w aucie na myjni i czekata na swoją kolej

3

Prześcieradła już dały pokaz nurkowania? Niby człowiek wiedzioł a jednak się łudził.

0

@etobzyk woda płynie w górach np

0

Przecież tu powinno być już z 4:2 dla nas

0

@turhiay Potter to jeszcze gorszy placek od michniewicza xD

3

A mu wyjebał z bani XDDDD

3

No i Mundial już papa

1

Jak narazie to w ogóle inna drużyna niż z Gangiem z Albanii keszke w meszke him

1

@Piisarz de jong to bardziej box to box, typ który jest wszędzie ale w jego przypadku mało z tego wynika.

0

@JanuszKorwinMikke dobrze że nasi potężni obrońcy tak się znają na wszystkim i potrafią się dostosować do taktyki, ahhahahahahaha

8

@JanuszKorwinMikke bezsensowny bo?XD przecież bastoni dupą wciąga apostoła i cubarsiego razem wziętych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?