7

W kontekście kounde to chyba raczej wzmocnienie XD

0

Pan Hansi Flick jest debeściak. I jego drużyna też

4

Camara zaprezentował pierdolniecie z trzyfuntowej armaty

1

@marcin9185 krecidlo i laboga jak zwykle z gownem stare znałem

0

Tańcz vinicius tańcz!!

3

Kibice getafe oklaskują pedriego przy zejściu z boiska, masterclass

1

@Gacu95 siudma szkoly potstawowej, dzienki ze pytasz.

0

@Filipem karteczki panie Filipem to są dla Barcelony. Dla Getafiarzy tylko siedemnastokrotnie upomnienie

1

@majkiii gość napewno ma potencjal ale chyba jeszcze nie na duże granie w wielkich klubach

1

@ViscaelBarca2007 niby beka ale to ma sens XD

0

Zaraz wcisną pewnie jakiegoś kartofla po symulce

0

Olmo co za placek XD

0

0

@Hosh z wzoru Tomasza Hajty

2

Teraz tylko nie stracić proszę

1

@kemyt1995 32:1 by było w dwumeczu

1

Maldini ma wyj3bane, on gra dalej XD

0

Martin z kontuzja XD

0

Komentarz usunięty

0

@Martwy od dzisiaj jesteś na la bambie że zadajesz takie pytania?

6

Jak ktoś jeszcze raz porówna tego szwedzkiego placuna do Yamala to chyba sikne XD

0

@Kinginiesta do tego bingo jeszcze tylko brakuje gola dupą po jakimś wylewie dla Getafe

0

Bardadżi jest cienki jak sik pająka

0

Haha ten co się kładzie przed kontaktem XD kwintesencja tego śmiesznego klubu

0

Co to za sędzia prowadzi?

0

Getafiarz symuluje poraz pierwszy

8

Jakim trzeba nienawidzić piłki nożnej żeby kibicować takiej drużynie jak getafe? To jest dla mnie niepojęte

1

tam wszyscy bez wyjątku za samą m*rdę powinni dostać piętnaście lat bezwzględnego zawieszenia na grę w piłkę nożną.

4

Słychać wycie znakomicie

2

@Luciano99 kyldel castroppe xDxD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?