VinDiesel
Dołączył/a: grudzień 2024
Wrocław
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Rozbraja mnie myślenie madrycioków. Według nich Camavinga powinien mieć jakiś immunitet i tamta sytuacja to nie jest na drugą żółtą kartkę bo cytując „druga żółta powinna być za rażące i wyraźne przewinienie”
Nie dowierzam krva..
9
@Luciano99 to jest właśnie ten ich mityczny mental, klasa i nie rozmawianie o sędziach XD
0
@VegetaPolska Nie tylko Ty. Pewnie 99% piłkarskiego świata by chciało żeby ta zakała zniknęła ze świata piłki
0
@VegetaPolska można gdzieś podpisać jakąś petycję w tej sprawie?
1
@Cule1234 jakie to są zwierzęta, szkoda słów
13
Arbeloa: Nie możesz wyrzucić piłkarza z boiska za coś takiego. Myślę, że sędzia nie wiedział, że Camavinga miał już żółtą kartkę. Arbiter zepsuł ten mecz.
Ahhhahahahahahahah jak to było? Real Madryt nie rozmawia o sędziach?
0
Movistar: Florentino Perez zszedł do szatni Realu Madryt.
Dziadek poszedł dać zjebe dla galaktikos i pogłaskać viniego po dupie xD
1
@Encore arraba arraba arraba
1
@maroon najważniejsze że dmietsnkowi odpadli, już można przestać być kibicem Bayernu XD
6
@Rhoo tańcz xabi ta samba ci się należy
0
@Romario87 wiem, napisałem ten komentarz o zesraniu się jakis w 30minucie meczu, teraz go tylko zacytowalem
1
@maroon przepraszam że tak powiedziałem uguem całe te. Pan kompany jest debeściak i jego drużyna też XD
2
„Nie wiem po co wy to oglądacie i się denerwujecie XD przecież to wiadome że Bayern się zesra”
Uguem przepraszam że tak powiedziałem całe te. Pan Kompany jest debeściak, i jego drużyna też.
0
Dzisiaj zwyciężył futbol panowie!!!!!!!!!!!
1
@Luciano99 najważniejsze że Arteta i piłkarze mają zaufanie do procesu.
1
To teraz doliczamy 20min i gramy dopóki Real nie strzeli
1
@Marcelinho132 ahahahahaha ale kwiklem
15
Nie wiem po co wy to oglądacie i się denerwujecie XD przecież to wiadome że Bayern się zesra
0
@Cules69 Bez raphini to nie wiem. Ale jakieś szanse pewnie są
0
@kampe on wygląda jak ten co grał escobara w Narcosie tyle że z dredami xD
1
Neuer 2014 vibe danza kuduro.rmx
0
Tańcz vinicius, tańcz kochany!!!
0
@Laminedependencia nie no carreras bez nogi w obronie>>>balde mimo wszystko xd
0
Olise tak ugotował Carrerasa że ten nawet piłki nie umie przyjąć XDDDD
5
Carreras objechany przez Olise jak pachołek poraz już nawet nie wiem który XD
3
kurde ale ten Olise dzisiaj grilluje. 54minuty meczu a jemu chyba tylko jeden drybling nie wyszedł
0
hahaha rudiger co pile dał
4
To jest jakiś nieśmieszny żart XDDDDDDDDD
1
Ten Olise to na lewej stronie nie może grać? Może by go do barcy ścignąć xD
0
Człowiek niby wie ale jednak się łudzi, że może ktoś im kiedyś spuści porządny wpierdol w LM