1

Cieszy mega bramka Lewandowskiego i druga asysta raphinhi

4

Araujo poszedł jak najlepszy wahadłowy swiata

0

@Bykunn tak tak xd to sarkazm? ostatni obrońca fauluje typa wychodzącego na pustą bramkę

2

To się nie dzieje….

0

Żółta za faul przy sam na sam XDDDDD

0

Potężny Yamal najpierw daje bramkę Newcastle a potem nie trafia w bramkę z pięciu metrów

0

Popierdoli mnie z tym Lewandowskim, co on wyprawia

3

Haha elanga jaka padaka XDDDDDDDD PRZDCIEZ TO SIĘ NA ŻÓŁTĄ NADAJE

1

Hahaha typ mu łokcia w ryj wsadza i bez faulu hehe

0

Laporta chyba od wygranych wyborów leci balet, Boliwia z talerza jest serwowana naprzemian z drinkami

0

@Roobo XDDDDDDDDD

0

@Virusk3 przecież on podawał, wy tak na serio?XD

0

@malypuzon przecież on to zgrywał do Bednarka XD jesteś jakiś omkly i myślisz że to był strzał?

0

Uszaty co asystę dał XDDDDD

2

Eric to jest taki placek XDDDDD

1

Czwarta minuta a barca nawet nie wyszła za swoją połowę

2

Eric co ty robisz XD

2

@L4ngusta golisz obdyp?

3

Nie śmiejcie się wszyscy naraz lewandoskieego bo nie nadążam dawać herbówXD

0

Ależ to jest Kocik, potężny Robert Lewangolski

0

@tbas w sumie racja, mógłby nie podołać w potężnym Widzewie XD

4

Balde niech pakuje walizę do Widzewa Łódź.

1

@Aequlibre a na początku też grał przy tak wysokiej linii obrony? To jest gość który musi grać w nisko ustawionym bloku bo inaczej wszystkie jego mankamenty wychodzą

2

Cancelo powinien rozwiązać kontrakt z drużyną z ligi wielbłądów i podpisać z nami kontrakt. Pięknie wczoraj gotowali z Yamalem na prawej stronie

3

Obrzydliwy klub, obrzydliwa drużyna, obrzydliwy trener i obrzydliwy styl gry. Dostaną w czapę w finale, potem zakupy za 200mln i w następnym sezonie znowu w styczniu będą mieli po lidze.

0

@Arekvipvan de ven XD

2

@July_6_BcN kocham tego gościa

0

Martin ale zajebal

0

Co za emocje, co za kocioł na trybunach, co to jest za mecz!!!!

3

I cyk Smierdziele już będą leżeć, a sędzia doliczy 4min xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?