VinDiesel
Dołączył/a: grudzień 2024
Wrocław
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Cieszy mega bramka Lewandowskiego i druga asysta raphinhi
4
Araujo poszedł jak najlepszy wahadłowy swiata
0
@Bykunn tak tak xd to sarkazm? ostatni obrońca fauluje typa wychodzącego na pustą bramkę
2
To się nie dzieje….
0
Żółta za faul przy sam na sam XDDDDD
0
Potężny Yamal najpierw daje bramkę Newcastle a potem nie trafia w bramkę z pięciu metrów
0
Popierdoli mnie z tym Lewandowskim, co on wyprawia
3
Haha elanga jaka padaka XDDDDDDDD PRZDCIEZ TO SIĘ NA ŻÓŁTĄ NADAJE
1
Hahaha typ mu łokcia w ryj wsadza i bez faulu hehe
0
Laporta chyba od wygranych wyborów leci balet, Boliwia z talerza jest serwowana naprzemian z drinkami
0
@Roobo XDDDDDDDDD
0
@Virusk3 przecież on podawał, wy tak na serio?XD
0
@malypuzon przecież on to zgrywał do Bednarka XD jesteś jakiś omkly i myślisz że to był strzał?
0
Uszaty co asystę dał XDDDDD
2
Eric to jest taki placek XDDDDD
1
Czwarta minuta a barca nawet nie wyszła za swoją połowę
2
Eric co ty robisz XD
2
@L4ngusta golisz obdyp?
3
Nie śmiejcie się wszyscy naraz lewandoskieego bo nie nadążam dawać herbówXD
0
Ależ to jest Kocik, potężny Robert Lewangolski
0
@tbas w sumie racja, mógłby nie podołać w potężnym Widzewie XD
4
Balde niech pakuje walizę do Widzewa Łódź.
1
@Aequlibre a na początku też grał przy tak wysokiej linii obrony? To jest gość który musi grać w nisko ustawionym bloku bo inaczej wszystkie jego mankamenty wychodzą
2
Cancelo powinien rozwiązać kontrakt z drużyną z ligi wielbłądów i podpisać z nami kontrakt. Pięknie wczoraj gotowali z Yamalem na prawej stronie
3
Obrzydliwy klub, obrzydliwa drużyna, obrzydliwy trener i obrzydliwy styl gry. Dostaną w czapę w finale, potem zakupy za 200mln i w następnym sezonie znowu w styczniu będą mieli po lidze.
0
@Arekvipvan de ven XD
2
@July_6_BcN kocham tego gościa
0
Martin ale zajebal
0
Co za emocje, co za kocioł na trybunach, co to jest za mecz!!!!
3
I cyk Smierdziele już będą leżeć, a sędzia doliczy 4min xd