1

@jacobFCB place 8e miesięcznie (mieszkam za granicą) i chyba 8 dych przy założeniu tv (razem z modemem) także nawet jak to padnie to jakoś nie będę się czuł wyciulany za takie pieniądze. Mam to od około 2 lat i chwale sobie bardzo, filmy i seriale w jakości full HD i 4k wychodzą praktycznie na bieżąco- biblioteka aktualizuje się automatycznie. Np the boys, nowy sezon (3ci) pojawial się u mnie w ten sam dzień co na oryginalnej platformie. Także jeśli ktoś ma opcje założenia tego to polecam, mój dziadek (fan pilki noznej i boksu) który był u mnie na wakacje i zobaczył ile mam programów sportowych (a mam wszystkie + via play) po powrocie do PL też ją sobie wykupił bo bardziej sie opłaca niż Polsat - akurat w jego przypadku.
Edyt : dziadek był u mnie w lutym a nie na wakacje xd

0

@Masnymichael Ja mam iptv (chyba wszystkie dostepne polskie kanaly jakie istnieją), ale ogólnie korzystam tylko z biblioteki filmów i seriali. Telewizji poza meczami nie uświadczam.

0

@AxelF a ja z wielbicielami UPA, miłego wieczoru (;
Ps gdybyś przewinął kilka komentarzy w górę zobaczyłbyś że nie jestem też za antyukrainska propaganda no ale cóż.

2

@Kapitan hawk i za Mallorcą oczywiście.

0

@okiemtypera_lucaxx95 nie ma przeciwskazań. Zamykam

0

@Gandalf55 dla mnie osobiście to nawet Cristiano w swoim prime (choć go nie lubię) jest o półkę wyżej niż Maradonna, zjadłby go w dzisiejszych czasach. Szybszy, silniejszy, z lepszym wykończeniem akcji, lepszym driblingiem. Jako jedyny na tym globie zdobył 5 złotych piłek w erze messiego co jest niebotycznym wręcz wynikiem. W czym maradonna byłby lepszy w tych czasach od Cristiano?

1

@Comentateiro są i tacy ludzie, na nich propaganda wpływa najmocniej i dlatego myślę że trzeba z nią walczyć. Jaka by ona nie była. Miłego niedzielnego popołudnia życzę.
Edit : co do filmu, nie oglądałem- nie wypowiadam się.

0

@Comentateiro ale ja w ogóle nie odnosiłem się do bezrobocia, stopy życia i tego co bylo w glownym poście bo według mnie obie partie są skompromitowane w tych kwestiach. Tylko po prostu próbuje walczyć z propagandą, obojętnie czy to będzie propagandą antypolska, antyrosyjska, antyukrainska czy antyugandyjska. Przyznasz mi chyba rację że gdyby człowiek z Ugandy np widział te filmiki z Polski jak ludzie bija sie w biedrze o kawałek ryby która kosztuje np pół godziny pracy, to mógłby pomyśleć że u Nas jest taka sama bieda jak tam u nich. Tylko i wyłącznie o to mi chodziło.

0

@KrisVEB81 ja też wczoraj do poduchy włączyłem drugi odcinek a teraz właśnie oglądam 3ci xd no i zgadzam się, serial bardzo wciągający.

1

@DonCarletto kiedyś była inna piłka niż teraz, obrońcy nie byli tak "czyści " piłkarsko jak w tych czasach np. Ferdinand, Vidic, Stam, Puyol. Teraz obrońca umie podać piłkę na 40m lub wyprowadzić akcje że swojej połowy ale brakuje im umiejętności czysto obronnych które mieli tamtejsi piłkarze. Cała piłka nożna była inna i taki np Pele lub Maradonna w tych czasach też wydaje mi się że nie byli by GOATAMI. Według mnie i tak z obrońców których oglądałem za życia to Puyol jest w top 10. Ale zgadzam się że stricte piłkarsko wirtuozem nie był ;)

1

@aleksander7 u mnie tydzień temu minęła 9ta rocznica jak Ojciec odszedł, ale on Barcy nie lubił, Dortmund i Ajax to były jego kluby z przewagą Ajaxu.

2

@tristan87 jeśli ktoś oglądał Puyola w akcji to nie powinien mieć żadnych wątpliwości że był On lepszy. Jeden z najlepszych w Historii tego sportu.

1

@mordini123 dzięki, tak zrobię.

1

@DonCarletto już był ten wątek. Z tego co wiem to nie jestem.

1

Ramblowicze, wzialem się za oglądanie "Miasteczka Twin Peaks", teraz jestem na początku drugiego sezonu i mam pytanie- czy po drugim sezonie powinienem obejrzeć od razu 3ci sezon? czy między 2 a 3 sezonem powinienem obejrzeć filmy pełnometrażowe? Jest to jakoś ułożone hronologicznie?

0

@AxelF nie uprawiaj tępej propagandy proszę - "Nie żyjemy w Rosji Putina, która wskaźnikami pokazuje że sankcje nie działają a kraj jest coraz bogatszy, a w sklepach ludzie się tłuką o ziemniaki, jajka i mleko. To nie ten model." - bo idąc Twoim tokiem myślenia, ludzie na świecie powinni tak mówić o Polsce, bo co kilka dni wychodzą nowe filmy jak polacy zabijają się w lidlach i biedrach o karpia, kapcie i inne artykuły. Nie znając kontekstu i widząc te filmy z Polski, można dokładnie w ten sam sposób napisać o Polsce jak Ty o Rosji. A Ty piszesz takie rzeczy jak rozumiem, na podstawie jakiś filmów udostępnionych w internecie i pewnie artykułów z ukraińskiego Onetu lub zetki.

0

@Kapitan hawk pewnie madryciok.

1

@Gaz ależ on zniszczył swoją karierę odejściem z Barcy, niewyobrażalne..

1

@Comentateiro ferran to taki Nikoś Dyzma piłki nożnej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@panczo nie no, musiałeś mnie z kimś pomylić :p

0

@panczo nie obrażaj mnie.

0

@jacobFCB szanse są 50/50. Ferran chce, dolcan ząbki nie.

0

@konrad1661 to Cancelo jest jeszcze u nas?

7

@Comentateiro
- w Gdańsku nie zdążono z przebudową tzw. węzła integracyjnego Śródmieście oraz nie powstała sieć połączeń lokalnych dróg i parkingów ze stadionem. Nie wybudowano tunelu pod Martwą Wisłą, czyli części nowo budowanej Trasy Sucharskiego. Z samej trasy powstał tylko jeden krótki fragment
- w Poznaniu nie przebudowano ważnej ul. Roosevelta, nie zdążono też z wybudowaniem połączenia tramwajowego między stadionem Lecha a Franowem, gdzie umiejscowione miały być parkingi Park&Ride. Nawet nie rozpoczęto przebudowy jednego z najbardziej ruchliwych skrzyżowań w mieście – Ronda Kaponiera. Na Euro 2012 gotowa była tylko jedna jezdnia ul. Grunwaldzkiej prowadzącej do stadionu. Zamiast całego nowego systemu komunikacyjnego na Euro 2012 udało się oddać tylko nową halę dworcową. Na lotnisku Ławica została oddana jedynie część terminala pasażerskiego.
-w Warszawie Nie zmodernizowano m.in. sieci tramwajowej wokół Stadionu Narodowego, nie udało się przedłużyć trasy mostu Świętokrzyskiego, nie wybudowano nowej linii metra i nie powstała nowa komenda rejonowa policji na Saskiej Kępie. Nie wyremontowano kolejowej linii średnicowej. Nie wybudowano nowego hotelu przy lotnisku Okęcie. Zamiast nowego Dworca Wschodniego dokonano tylko modernizacji budynku, niemal w niezmienionym stanie były perony. Na Dworcu Zachodnim PKP jedynie pomalowało tunele i postawiło nowe znaki informacyjne.
-we Wrocławiu nie powstał inteligentny system sterowania ruchem, który i tak nie miałby czym sterować, ponieważ nie wybudowano szeregu dróg, które podczas Euro 2012 były albo rozkopane, albo ich budowa w ogóle się nie zaczęła.
- w tzw. Miastach rezerwowych jak Kraków i Chorzów również nie zrealizowano wielu obiecanych inwestycji. W Chorzowie przedłużała się znacząco budowa Stadionu Śląskiego. Miasto zrezygnowało aż z ośmiu tras tramwajowych.
-rząd zapowiadał, że na Euro 2012 czas podróży koleją z Warszawy do Gdańska skróci się z z 6 godzin do 4 godz. 30 minut. Na obietnicach się skończyło, ponieważ wstrzymano prace remontowe na trasie, która miała być w całości gotowa na mistrzostwa.
-z pierwotnie zapowiadanych 2000km dróg ekspresowych powstał tylko co czwarty kilometr. Nie wybudowano trasy S5 z Poznania do Gdańska. Kibice nie pojechali też bezpieczną trasą z Wielkopolski do Wrocławia, bo nowa ekspresówka miała długość 3,4 km. W cztery lata wybudowano 1% tej trasy.
-Na aukcjach internetowych były sprzedawane nielegalnie bilety na Euro 2012. Jak się okazało ich pierwotnym właścicielem był wysoki urzędnik, jeden z byłych wiceministrów zdrowia.
-Na minister sportu Joannę Muchę po klęsce piłkarzy na Euro 2012 i słabych wynikach olimpijczyków w Londynie spadła lawina krytyki. Jednak minister sportu nie przejęła się słabymi wynikami sportowców i hojnie rozdawała nagrody urzędnikom. Nagrody finansowe dostali niemal wszyscy urzędnicy resortu sportu. Średnio każdy po prawie 2000 złotych. Na nagrody dla działaczy PZPN resort planował przeznaczyć nawet 4 miliony złotych. Plus 600 tys złotych premii dla typa który oddał stadion z opóźnieniem.
Jeśli dla Ciebie to że nie zrobiliśmy większości z założonych celów na Euro nie jest aferą (oczywiście gdyby tak samo wypadł PiS to aferą by byla) no to nie porozmawiamy. Gdyby analogicznie taka sytuacja miała miejsce za czasów PiS byłbyś pierwszym który by tu ich ganił za nieudolność i machlojki.
A tutaj jeszcze coś apropos upadających firm :
W pierwszym półroczu 2012 roku 472 firmy oficjalnie ogłosiły upadłość. Jest to o 26 proc. więcej niż w analogicznym okresie roku 2011. Liczba ogłoszonych w bieżącym roku upadłości jest o 23 proc. większa niż w roku 2009, w którym przypadł szczyt kryzysu.
A więc lepiej żeby Tusk nie organizował tej Olimpiady bo jak ma to dowieźć tak samo jak infrastrukturę na Euro i 100 konkretów to już lepiej niech nie dowozi. I żeby nie było, dla Pisowców też bym nie zlecił organizacji takiej imprezy. Jedni kradli i kradną w bialych rękawiczkach, drudzy zapomnieli po prostu się z tym kryć.

8

@Comentateiro "naszym może się zdarzyć ukraść " xd czyli tak jak myślałem- złodziejstwo PiS- bee
Złodziejstwo PO - Oj tam zdążyło się, ale za pisu też kradli!
A te tysiące Polskich firm budujących infrastrukture na euro2012, ktore padły przez przekręty tamtej władzy to rozumiem też że "to nie dobra jest" i do tego się odnosić już nie trzeba? (;

0

@Kapitan hawk no i bardzo dobrze ze wrzucasz "newsy" tylko z Polski, i tak jak mówiłem ciesz się dzięki temu wolnym czasem (;

2

@Dari0G coś mi się wydaje że w Polskich szkołach niedługo też będą podobne akcje jeśli Monika Sikora spełni swój mokry sen.

0

@Kapitan hawk dobrze ze szukasz tylko na Polskim podwórku bratku, bo jakbyś szukał za zachodnią granicą to nie miałbyś czasu na nic innego oprócz wklejania linków także szukaj dalej w Polsce i ciesz się wolnym czasem (;

0

@tadzik447 postęp na jaki nie zasługujemy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?