Terapuls
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ciężko wierzyć w remontadę i awans, ale może chociaż mniej błędów indywidualnych i zmniejszenie strat.
1
Pierdyliard niewymuszonych i wymuszonych błędów indywidualnych. Wynik po pierwszej połowie nie może być inny.
0
Nie gramy w tej chwili już o nic, powinno być widać wreszcie jakiś luz i odrobinę polotu w grze. Jeśli tak nie będzie, wówczas należy ten projekt uznać za skończony i zacząć budować niemal od zera.
0
Odejdzie - nie odejdzie, jego czas i tak już dobiega końca.
0
@dawid230188 No chance mate!
0
Sprzedać Griezmanna, Dembele oraz Coutinho, jeśli jest chociaż cień szansy na te transfery do Anglii zapewne, i aktywować klauzulę Lautaro.
1
Barcelona definitywnie żegna się z tytułem w tym sezonie.
1
Ależ pasiakom zależy, żeby to Real był mistrzem w tym sezonie. Żenada.
0
@Tridente2015 Ale to Vidal dał dupy
0
Podoba mi się dzisiaj Semedo. Nawet bardzo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Będzie dużo sprzątania w klubie po rządach Bartomeu...
0
@Yoshi94 Nie ma mowy o spalonym, zresztą nie odgwizdali go po sprawdzeniu VARu.
0
@TheNekro94 Na początek można po prostu odsiewać osoby nieposiadające stałego zameldowania na terenie RP oraz posiadające podwójne obywatelstwo i zamieszkujące poza RP.
0
@AxelF "Jesteś prymitywny" - oto merytoryczna odpowiedź kogoś, kto ma masę przekonujących argumentów. Nazywam rzeczy po imieniu, co cię boli, bo bronisz z góry przyjętej tezy bez liczenia się z faktami - zamrożenie sezonu w przypadkowym momencie po festiwalu błędów i przypadków z ostatniej kolejki, który wywróciła czoło tabeli jest zwyczajnie niesprawiedliwe. Sezon powinien być uznany za niebyły - to najsprawiedliwsza z niesprawiedliwych decyzji.
0
@AxelF Wszystko ci się w główce miesza od tej kwarantanny (mam nadzieję, że od niczego innego). Problem z bieżącym sezonem polega na tym, że będzie on rozstrzygnięty poza boiskiem po zamrożeniu w przypadkowym momencie, kiedy błędów sędziowskich było co nie miara (co z tego że zawsze one są?). Spojrzyj np. na pozycję Atletico - klub, który wyeliminował Liverpool 2x z nim wygrywając (jakim potworem jest w tym sezonie Liverpool!), nawet nie zajmuje miejsca kwalifikującego do udziału w LM! A Barcelona? Takie mistrzostwo to dla mnie wstyd. Lepiej się go zrzec, wszak Barca to więcej niż klub.
0
@AxelF Znajdź mi ostatni taki, którego nie dokończono, a mistrzostwo rozstrzygnięto przy zielonym stoliku.
0
@AxelF Idziesz za daleko, ale sam widzisz, ile jest kontrowersji.
0
@AxelF Spalony Vidala nie miał tu nic do rzeczy...
1
Co to by było za dyskusyjne mistrzostwo, zdobyte bardzo kontrowersyjnym golem Barcelony oraz zaskakującym blamażem Realu bez rozegrania pełnego sezonu...
2
Dla mnie Lautaro też jest priorytetem, a Neymar tylko i wyłącznie gdyby nie udało się sprowadzić Argentyńczyka, a PSG obniżyłoby cenę o 1/3.
0
Niech go sobie zatrzymają za taką kwotę, chyba że pójdą na wymianę za Dembele + Coutinho.
1
@kamilmuszkin012 Trentowi wczoraj mocno czapka się przegrzewała i powinien był wylecieć z boiska.
1
@Pitlord Marnowanie okazji jest w DNA Liverpoolu Kloppa. Pamiętasz mecz na Camp Nou rok temu?
0
@Marco87 Wziąłbym taką odpłatę losu za zeszłoroczny tytuł LM...
0
@stone80 Fart nie fart, wcisnęli 3 bramki grając ultradefensywnie na Anfield! Co to mówi o Barcelonie próbującej grać piękną, ofensywną piłkę i przegrywającej 0-4?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Atletico pokazało, że nawet grając padakę na Anfield można wcisnąć 2 bramki i zapewne awansować. Nam rok temu wystarczyłaby jedna...
0
Nie odwołają meczu? We Włoszech podobna chaos, już 300 osób zakażonych.