O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC BARCELONA
  • Barcelonie kibicuję od 1992

Statystyki

  • Dni w serwisie 2694
  • Liczba komentarzy 135
  • Polecenia 322

Komentarze

4

Moment i sposób ogłoszenia decyzji przez Leo tak czy inaczej był wielce niefortunny. Messi nie powinien milczeć tak długo, właściwie niewiele po wysłaniu faxu do zarządu z chęcią rezygnacji powinien publicznie wyjaśnić o co chodzi. Wtedy zamieszanie byłoby znacznie mniejsze i nie wylałoby tak dużo negatywnych komentarzy na ten temat.

Co do samego Bartomeu - miejscowi kibice powinni go wywieźć na taczce z klubu już teraz.


21

Messi każe sobie wpisać do umowy, że jak będzie ciągle padać deszcz to będzie mieć prawo jednostronnie rozwiązać umowę.

0

szkoda, że nie mogą/nie chcą zacytować choćby tego kluczowego fragmentu umowy dotyczącego tej daty.

1

@Kimirionum włoska? Juventus wygra po raz 10 z rzędu, bo dalej jest za mocny dla pozostałych drużyn. Można w ciemno stawiać, że kolejny sezon niczego w tej kwestii nie zmieni. W lidze hiszpańskiej jest rywalizacja BARCELONA/REAL. W najbliższym sezonie ze względu na przebudowę drużyny z Camp Nou, a także ze względu na brak zakupów przez Real do gry może wejdzie Atletico, może jeszcze Sevilla niesiona sukcesem w Lidze Europy o coś powalczy. Nie wydaje się, aby jedna drużyna jak to jest we Włoszech była murowanym kandydatem do zwycięstwa.

10

Prawdziwych mężczyzn poznaje się po tym jak kończą, a nie jak zaczynają... a Messi na ten moment kończy słabo i to bardzo. Obecny zarząd na czele z Bartomeu jest delikatnie mówiąc beznadziejny, ale to jak zachowuje się teraz Messi jest poniżej ch#*a! Wysłał rezygnację faxem do zarządu i cisza, do klubu dziś się nie stawił. Wobec kibiców, którzy w większości traktowali go jak półboga, bili mu pokłony do ziemi i skandowali jego imię jest nielojalny, nie ma żadnej wypowiedzi, która wyjaśnia jego decyzję. Za chwilę tego znienawidzonego przez większość zarządu już nie będzie, już jest nowy trener, zapowiadają się największe zmiany od lat jeśli chodzi o skład, a sam Messi miał być dalej centralną postacią tego "nowego" teamu. Dodatkowo ta cała epidemia sprawiła, że sytuacja finansowa klubu daleka jest od idealnej. I w takim momencie na klub i kibiców spada dodatkowy cios. Barcelonie zawdzięcza wszystko, całą karierę, sam oczywiście odpłacił się fenomenalną grą, ale z drugiej strony był za to sowicie wynagradzany, miał ogromny wpływ na drużynę i jest uwielbiany przez kibiców. W piłce klubowej osiągnął z Barceloną wszystko co było tylko możliwe i to parokrotnie. Pod tym względem powinien być spełniony. Dlatego nie rozumiem chęci zmiany klubu przez niego. Jaką ma gwarancję, że przechodząc do City wygra cokolwiek. Liga ma inną charakterystykę, rywalizacja jest bardziej ostra, a on sam nie należy do tych najmocniejszych fizycznie. W pucharach Manchester notorycznie zawodzi. O co mu tak naprawę chodzi dalej nie wiadomo, wielka szkoda że cały czas milczy.

Zobacz wszystkie

76

Ernesto zachował się z klasą i szacunkiem w przeciwieństwie do zarządu

21

Messi każe sobie wpisać do umowy, że jak będzie ciągle padać deszcz to będzie mieć prawo jednostronnie rozwiązać umowę.

19

nie przekonuje mnie ten gość, zdecydowanie lepiej wygląda Jovic

18

Nie grał prawie wcale, ale na emeryturę pewnie zarobił. Nie jego wina, że taka była sytuacja - on skorzystał z szansy. Mając do utrzymania rodzinę większość by postąpiła podobnie. Ogólnie sympatyczny gość, jak byłem pod ośrodkiem Gampera to po treningu zatrzymał się, pogadał chwile, dał autograf, zdjęcie można było sobie zrobić. Większość zawodników miała dość, a on na luzaku spokojnie się zatrzymał i miał czas dla kibiców którzy tam przyjechali. Może przez to, że nie grał zbyt wiele to takie zainteresowanie jakoś dodatkowo go motywowało i mu pomagało w tej sytuacji.

12

dziś KUMULACJA! Jest podwójnie pięknie. Najważniejsze - wygrana Barcelony, ale w drugiej kolejności to zawsze miłe jak Krystyna kończy marnie :)