Terapuls
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ostanie 3 LM - Real Madryt, z czego 2016r. finał jest sprawą wewnętrzną Madrytu, a w 2018r. Ligę Europy wygrywa Atletico i finał Superpucharu Europy jest wewnętrzną sprawą Madrytu. Co to oznacza? Że w ostatnich 3 latach na 9 możliwych pucharów (3x LM, LE i Superpuchar Europy - liczę tylko Europejskie trofea, a wiemy przecież że jest jeszcze klubowe mistrzostwo świata), Madryt ma 3xLM, 1xLE oraz 3x Superpuchar, przy czym w tym czasie z innych Hiszpańskich zespołów jedynie Sevilla zdobywa LE w 2016r. Ile więc mamy? Proste - 7 z 9 pucharów europejskich w ostatnich 3 latach powędrowało do Madrytu...
1
28 lat i jakość taką, że może odpalić z marszu. Do tego głodny sukcesów w piłce klubowej jak cholera. Sam nie wiem co sądzić o tym transferze. Albo kupimy parę nazwisk, które odpalą z marszu, albo szykujemy się na wygranie LM najwcześniej za 3-4 sezony po odejściu u Leo.
2
Transfer Rakiticia jest na wokandzie już co najmniej od sezonu.
1
Nie hiszpańskiej tylko madryckiej... Barcelona w Europie mogła co najwyżej lizać ślady po Realu i Atletico niestety :-(
0
Świetny mecze Messiego to nie był - mógł strzelić bramkę, miał 2-3 dogodne sytuacje. Nie był też na pewno najgorszy.
0
Busquets mógłby też odejść.
1
Nie ta pozycja na boisku? Oczekiwanie kreowania gry, podczas gdy i tak wszystko stempluje Messi? Słaba pomoc?
0
Więcej sensacji niż normalnych meczów. Szkoda że nie w ostatnich 3 sezonach... Tottenham wygra finał.
1
To wygląda jak ustawka. Więcej sensacji w tym sezonie LM niż "normalnych" meczów.
1
Xaviego, o ile w ogóle ma smykałkę do trenerki, trzeba najpierw zbudować w rezerwach, tak jak to zrobił Perez z Zidene'm.
0
Jakie znowu "tłuste koty", no może poza Messim? To ile oni tych LM wygrali? Pomyślałby ktoś, że 3 razy z rzędu triumfowali i się im znudziło...
0
Zapewne de Jong już zaczął negocjacje w sprawie wypożyczenia :D
1
Nie zapominajmy, że Fabinho też grał z żółtą kartą i to od 11 minuty...
0
Może w tym roku wygra? Liczę na to!
0
A gdzie ma iść? Do Bayernu? Dla mnie to naturalny następca Pique. Ten Hag by się przydał :)
1
Ale Xavi dopiero co skończył karierę piłkarską i nigdy jeszcze nie trenował. Guardiola przed objęciem Barcelony prowadził drużyny zaplecza, ale taki myk udaje się raz na wiele lat.
0
Problem polega na tym, że Klopp wcale nie musiał nic korygować po pierwszym meczu, bo na drugi, choć mocno osłabieni, wyszli tak samo jak na pierwszy - na pełnej petardzie. I to wystarczyło...
0
Ten Haag jeśli gdzieś odejdzie, to raczej do Bayernu.
17
Nie mieliście wczoraj wrażenia patrząc na grę zawodników Barcelony, że gdyby trzeba było przegrać 0-10 to też by stanęli na wysokości zadania?
0
Czy odpowiedź na to pytanie nie jest oczywista? W Hiszpanii jest super - niech więc dokończy sezon w Hiszpanii. Jeśli po sezonie będzie dobre nazwisko na jego miejsce - brałbym, gdyż myśl szkoleniowa Valverde osiągnęła swój kres w Barcelonie. Ewentualnie zostawić maksymalnie na jeszcze jeden sezon szukając następcy i nie licząc NA NIC poza Hiszpanią.
0
1. Odpadnięcie PSG u siebie z rezerwowym i grającym piach MU
2. Odpadnięcie Realu po kompromitacji u siebie z Ajaksem, gdy wygrali pierwszy mecz na wyjeździe
3. Odpadnięcie Juventusu z Ajaksem znów po słabym występie u siebie
4. Teraz Barcelona z Liverpoolem
Żeby nie było - kibicuję Ajaksowi zaraz po Barcelonie, ale kiedy w historii piłki nożnej mieliśmy aż tyle kasy na stole i tyle sensacji w ciągu 2 miesięcy? A to jeszcze nie koniec...
0
Ta liczba remontad i sensacji w jednym sezonie zaiste jest interesująca...jakby była wręcz zaplanowana. Oby za jakiś czas się nie okazało, że to wymysł marketingowy był. Nie takie afery w światowej piłce już mieliśmy. Jak wytłumaczyć taką kompromitację? Grali gorzej niż juniorzy.
0
Zrobili nam z dupy jesień Średniowiecza i to bez Salaha i Firmino
3
Dokładnie - od zakończenie pierwszego meczu myślę tylko o tamtym kazusie.
0
Widać, że słabo oglądał pierwsze starcie z Liverpoolem, zobaczył wynik i się podniecił. Zobacz sobie końcówkę, później pisz - inaczej narażasz się na śmieszność. Lepszej "setki" jak miał Dembele w 95 minucie nie da się już mieć, a wcześniej zmarnował jeszcze przynajmniej jedną.
0
Dembele i Umtiti.
0
No...przydałby się...do marnowania "setek"...
3
No nie wiem - Wolverhampton w tym sezonie ma patent na top 6.
13
Strzelmy coś do przerwy i zakończmy te zawody - as simple as that!
0
Po pierwsze - posiadanie piłki to naturalny styl gry Barcelony od bardzo dawna. Po drugie skoro zamysłem trenera było oddanie jej Liverpoolowi, to wykonanie pozostawiało wiele do życzenia - wszyscy eksperci są zgodni, że Anglicy bardzo łatwo i często dochodzili do dogodnych sytuacji bramkowych, a 3-4 to były prawdziwe "patelnie". Słaba taka taktyka. Moim zdaniem po prostu chłopakom brakowało pary albo nie umieli się odnaleźć wobec nowego zamysłu trenera lub nastawienia gości.