18

Romanowski dopełnia obraz tych "patriotów".
Tyle lat robią wokół siebie szum, emanując patetyzmem jak to są spadkobiercami bohaterów. Ile to sobie razy mordę wycierali żołnierzami wyklętymi, ile to o Pileckim i innych bohaterach mówili, o walce z nazistami, o walce z PRLem.
Że oni stoją tu a tamci tam gdzie ZOMO.
No, tylko żołnierze wyklęci nie złożyli broni, Pilecki to sam się do obozu zagłady wpakował, żeby walczyć z okupantem.
Tymczasem nasz dzielny lud patriotów z ramienia PiSu: Wąsik z Kamińskim zamelinowali się w pałacu prezydenckim, Szmydt uciekł na Białoruś, Obajtek z Romanowskim jak szczury pierzchli do Budapesztu i czekamy na kolejnych, bo exodus to się dopiero zacznie jak przegrają wybory prezydenckie.
A głową całej tej partii jest gość co przespał wybuch stanu wojennego...
Bohatery od siedmiu boleści

7

@Aragorn33 Oczywiście że skapnęło, pewnie kapało dużo mocnej ale masz choćby ciepłą posadkę w TVP. Takiej posadki za darmo by nie dostał.
Może robić głupie żarty ze Stonogą, ale nie przykryje tym tego, że do czasu jak TVP rządził Kurski i koledzy, to Krzysio telewizji nie oglądał i się nie interesował, choć w niej pracował i nagle mu się zmieniło jak tylko zmienił się zarząd xD

0

@Nightraider Ale co ma nieudana kampania prezydencka do roli marszałka senatu?
Pomijając, że wyniki sondażowe tamtej kampanii i tak były mocno zmanipulowane, bo przez większość czasu kampanię mógł prowadzić tylko i wyłącznie Duda (z czego korzystał bardzo namiętnie) a i się okazało, że sztab wyborczy PO był na podsłuchach, więc byli świetnie wystawieni, żeby im kampanię uwalić.
To sam fakt porażki w wyborach prezydenckich nie przekłada się na rolę marszałka, przecież jej obowiązkiem jest prowadzenie prac senatu a na tym się zna, bo nie różni się to dużo od prowadzenia prac sejmu a przez 8 lat była wicemarszałkiem, nie chce mi się sprawdzać ale to może być jedna z najbardziej doświadczonych osób w całym senacie do tej funkcji.
I bajanie o byciu trzecią osobą w państwie, w założeniu konstytucyjnym i owszem, w realnym wykonaniu musiałaby nastąpić jakaś ekstremalna sytuacja, by marszałek senatu miał pełnić obowiązki prezydenta, bo w pierwszej kolejności jest marszałek sejmu, którego można wybierać dowoli, więc jakby coś się jednocześnie stało i prezydentowi i marszałkowi sejmu, to załatwienie nowego marszałka jest kwestią jednego posiedzenia sejmu.

0

@ObiwanKenobi Nie no, zarzuciłeś temat to znaczy że wiesz, więc powiedz. Chyba że nie wiesz i pieprzysz

0

@ObiwanKenobi Mam jeszcze jedną diagnozę, pieprzysz farmazony, inaczej z całą pewnością podzieliłbyś się tymi nazwiskami

1

@ObiwanKenobi Szukałem i niestety mi się nie udało, widocznie za głupi jestem ale skoro o tym mówisz, to chociaż z nazwiska wymienisz o kim mowa?

1

@ObiwanKenobi Wobec kogo te nakazy były?

0

@comtedurgell Podaż i popyt, karp kosztuje 50 zł bo ludzie chcą go kupować bo taka "tradycja".
Ale inną rzeczą jest to, że karp hodowlany jest dobry o ile odpowiednio przyrządzony, to że burgery go wybijają ze stawów nic nie mówi o jakości ryby.

0

@regatta52 Ponieważ Tsunoda i Lawson prezentowali się dobrze jak na narzędzie którym dysponowali a gorzej od Pereza jeździć się nie da. Redbull nie ma nic do stracenia.

0

@regatta52 Oczywiście że lepiej, choć się nie zgodzę

1

@Rupert_Haubica Witam, chyba nigdy

0

@regatta52 No ja nie wiem o co tobie chodzi w tym co napisałeś xD

0

@regatta52 Ale że co? Doszli do ugody i Perez oficjalnie odszedł z zespołu.

0

@michal26 Dobrze się składa, ale problemu nie rozwiąże, cała Europa cierpi na ból masłowy przez bardzo słabą produkcję zachodu Europy i założę się, że zaraz to masło trafi za granicę bo w niektórych krajach nawet po 17 zł można sprzedać xD

5

O co chodzi z tym wylewem PiSu, że rząd sprzeda masło znajdujące się w rezerwach strategicznych? Przecież PiS je kupił i leży od ponad roku nie wiadomo po co, ich intencją jest, żeby to masło się przeterminowało?

10

@John_Doe Strumień świadomości z siebie wylałeś taki, że nawet trudno się to czyta i nie wiem o co ci w tym cały bełkocie chodzi.
W jednym zdaniu piszesz o czujkach dymu a w drugich o Tusku potem o firmach kominiarskich a to wszysto złączyłeś z WiFi i zimnymi kaloryferami.
To brzmi jak jakaś mania albo schizofrenia.

A w całym tym bajdurzeniu zapomniało ci się tylko powiedzieć, że obowiązek czujników dymu w domach wchodzi w życiu od 2030 roku więc taki słaby interes dla jakiegoś kolegi co zatrudnił się w firmie importującej takie urządzenia a ty masz w takim razie czas odkładać 5 groszy dziennie, żebyś przypadkiem nie zbankrutował jak przyjdzie dzień zakupu czujnika.
Pomijając, że producentów jest cała masa więc cała twoja teoria spiskowa jest o kant dupy potłuc.
I pominę też, że każdy kto ma IQ większe niż numer buta powinien sam z siebie montować taki czujnik jeżeli pali w domu. Kto tego nie robi jest po prostu debilem

0

@Herato Wywalić kogoś kto tyle wygrał po jednym słabym sezonie byłoby czystą głupotą

0

@Roobo Chłopie no wszystko fajnie że chcesz by rząd działał zgodnie z prawem. Też tego chce, tylko jest jeden problem: organizacja przestępcza zwana Prawem i Sprawiedliwością zrobiła wszystko, by sparaliżować państwo.
Chcesz się trzymać wyroków TK wydanych w nielegalnym składzie TK a które to opierają się na zasadzie blokowania dosłownie wszystkiego "bo tak"?
Zobacz jak próbowali zablokować rozliczenia uwalając komisje śledcze jakimś wyrokiem na zamówienie bez żadnego uzasadnienia? Czy wyroki nielegalnych izb i trybunałów są legalne? Znaleźliśmy się w szarej strefie gdzie nie ma prawa i odpowiedzialni za to są tylko jedni: Rezydenci Nowogrodzkiej.

Albo inaczej do tego podchodząc: Chciałeś uwalenia PiSu i wiesz co robili, więc wiesz też jak prowadzili kampanię wyborczą nielegalnymi środkami.
I przychodzi tu pisowska izba i mówi, że tak nie ma, proszę oddać PiSowi wszystkie pieniądze bo tak.
Chcesz im wypłacić kilkadziesiąt milionów subwencji widząc na własne oczy jak łamali prawa wyborcze i to będzie według ciebie zgodne z prawem, bo co prawda złamali prawo ale koleżanka szkolna Dudy która zasiada w tej izbie powiedziała, że są niewinni?
To samo był rok temu z Wąsikiem i Kamińskim, stracili mandat posła w grudniu z powodu wyroku skazującego co wynika bezpośrednio z konstytucji (którą z resztą sam Kamiński uchwalał 15 lat temu).
Przyszła ta niby-izba i orzekła, że oni są posłami mimo wyroku skazującego.
I jak z tego wybrnąć nie łamiąc prawa? Dopuścić ludzi którzy nie są posłami do bycia posłem łamiąc konstytucje czy posłuchać się nielegalnej izby SN?

5

@Roobo Ale jaki cyrk? PiS stworzył sobie jakąś izbę z dupy, obsadził ją kolegami i to dosłownie kolegami, bez żadnego trójpodziału władzy a potem zrzucił na nią wszystkie kluczowe kompetencje.
Ta Izba nawet nie udaje, że działa jak niezależny sąd i robi tak jak TK, czyli wyroki bez podstawy na życzenie polityczne PiSu.
I masz na to orzeczenia, zarówno trybunału unijnego jak i samego SN które w składzie połączonych izb orzekło, że izba dyscyplinarna nie jest sądem i nie może niczego orzekać.
To jest bałagan zrobiony przez PiS a póki Duda jest w pałacu, nie da się go naprawić.
Co do Konfy to sprawa nie jest rozstrzygnięta w sądzie tylko w PKW, gdzie po 4 latach wrócił temat ich sprawozdania i tu jeszcze raz PKW orzekła, tylko tym razem już tak jak powinna.

4

Ja mam dobry pomysł co trzeba zrobić: Zwolnić wszystkich i zatrudnić wszystkich. Wtedy będzie lepiej

0

@tbas Real się nie wlicza do tej kategorii, tu potrzeba byłoby zatrudnić Pereza na prezesa klubu, żeby nam sędziowie piłki z bramki nie wyciągali albo gwizdali karne gdy Ruddiger urządza zapasy.

41

Xavi lał leszczy ale przegrał z każdym dużym rywalem.
Flick leje dużych graczy ale przegrywa z leszczami.
Może by ich dwóch zatrudnić?

2

Jak Real remisuje to 7 minut, jak Barca przegrywa to 3 minuty, gdzie wizualnie wczoraj aktywnej gry było znacznie, znacznie więcej niż w naszym meczu

0

@LeoMessiiBarcaPepa Jak wiatr zawieje xD Co mecz od dwóch lat jest dokładnie to samo, a ty mi będziesz pieprzył bo jedno podanie mu wyszło a potem zmarnował wszystko

1

Trzeba natychmiast kogoś za Balde znaleźć, nie możemy atakować ciągle jedną stroną, lewe skrzydło jest całkowicie luźne bo rywale wiedzą, że Balde nawet jakby został sam, to piłkę wyśle w kosmos a nie można oprzeć całej ofensywy o Yamala i Kounde

0

@LucasW123 A co Flick ma zrobić? Co Flick może zrobić Lewandowskiemu który miał 3 sety i wszystkie zmarnował?

2

Nie no, Raphinha dostał w ryj, nie mocno i nie celowo ale dostał po mordzie

1

Balde te dośrodkowania to ma jakby władzy w nogach nie miał

10

I to jest moment w którym sędzia daje żółtą kartkę. Jak tego nie robi to zaraz będzie kolejny i kolejny taki atak.

0

@Solenya przecież wszystkie gry Kojimy tak wyglądają. Metal Gear Soldier jest zrobiony dokładnie tym samym stylem, imiona postaci od ich zawodu, gdzie się da wepchnąć podpis tam jest wepchnięty, surrealizm i paranormalizm. Jego gry są mocno polaryzujące, można je kochać albo nienawidzić ale zawsze przed kupnem trzeba zobaczyć czym gra jest. A symulator DHL to fajna sprawa, zwłaszcza z otoczką sieciową

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?