O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 257
  • Liczba komentarzy 110
  • Polecenia 206

Komentarze

5

@Barca2022
"Szejki z Realu" XD? Bo mają "Fly Emirates" na koszulkach?
Zdajesz sobie sprawę, że Barca przez 7 lat miała na koszulkach "Qatar Airways", więc według Twojego toku myślenia sprzedała się Katarczykom? :D

4

@SzymonBZ Z ciekawości to zweryfikowałem i sprawdziłem rm.pl.....
Zarówno pod przeglądem prasowym jak i w każdym artykule, który aktualnie znajduje się na głównej, nie ma dosłownie ŻADNYCH komentarzy odnośnie FCB.... , takie są fakty ;)
Wszędzie tylko temat meczu z Majorką, siatkarzy, Świątek, kontuzji Benza i żadnego komentarza o Barcelonie. Nawet jeśli jakimś cudem jeden mi umknął to jest to jeden komentarz na kilka artykułów a Ty piszesz o 50% ;) Na ten moment to dzisiaj wygrywasz 1:0 w bezsensownych komentarzach odnośnie rywala z całym rm.pl. Gratuluje ;)

Sam wchodzisz na stronę FCB aby napisać komentarz odnośnie Realu oraz strony ich kibiców, jednocześnie "szydząc" z nich bo rzekomo ciągle na niej piszą o swoim rywalu.
No hit XDDD .To próba podkręcenia nienawiści pomiędzy dwoma "obozami", dowartościowania się "zielonymi" czy już jakieś większe i bardziej skomplikowane problemy?


1

@sajmon883
A ja potwierdziłem swoje przypuszczenia, że bredzisz i to co piszesz nie ma żadnego pokrycia z faktami. To Twój kolejny komentarz o tej samej treści czyli w skrócie "non stop hejtują Barce i to pod artykułami nie o Barcelonie! KOMPLEKSY!" .

Przeleciałem na szybko komentarze pod każdym artykułem na "głównej" i ze wszystkich to dosłownie tylko pod przeglądem prasowym są komentarze odnośnie Barcy :) I w dodatku bardziej beka z katalońskiego dziennika i jego "FC dźwignia" itd. niż "hejt" i jakieś żenujące wyzwiska w stronę Cules. Po obu stronach zdarzają się przypadki żałosnych kibiców i wyzwisk oraz po obu stronach komentuję się "rywala" w przeglądzie prasowym gdy u drugiej strony dzieje się coś "ciekawego".
Polecam przejrzeć komentarze pod Waszymi przeglądami z okresu gdy Mbappe wystawił Pereza to zobaczysz jak bardzo nie komentujecie "nie waszych spraw" ;).

Podsumowując: Poczynania Waszego zarządu wywołują dyskusję, krytykę i często śmiech w komentarzach na dosłownie każdej sportowej stronie (nawet Waszej). Ty natomiast widzisz to samo na stronie Realu pod artykułem odnoszącym się też do Barcy i po raz kolejny wmawiasz tutaj wszystkim, że tam to dosłownie POD KAŻDYM artykułem tylko hejt na Barce....

Pomijam fakt, że nabijasz się z kibiców Realu, że mają kompleksy bo piszą o Barcelonie na swojej stronie pod postem odnośnie Barcy..... A sam wchodzisz na stronę Realu, czytasz komentarze ich kibiców na ich stronie a potem wracasz tutaj, podkręcasz co "widziałeś" i się z nich nabijasz robiąc z nich zakompleksionych idiotów :D I to już nie pierwszy raz... :D Dobrze, że u Ciebie druga strona nie wywołuje widocznych kompleksów :)

0

@FCBurnley Jestem "prześcieradłem" a zgadzam się w 100%, że akurat "9tki" to nikt nie ma mocniej obsadzonej niż aktualnie Barca (zakładając minimum taką formę Auby jak w drugiej części poprzedniego sezonu).

0

@masik86 Dzięki wielkie. Wielokrotnie pisałem, że oba kluby i prezesi w ich historii mają swoje za uszami dlatego dziwiłem się ,że strzelacie w Pereza akurat "ślepakami". Ten artykuł mnie "ominął", więc chętnie przeczytam. Jeśli tak jak piszesz nic nie udowodniono i zostają tylko "podejrzenia" to trochę słabo było to umieścić jako "fakt" obok faktu "sprzedania herbu" ;p. Podejrzeń z jednej i drugiej strony nie brakuje ;) Oczywiście sam nie wykluczam, że to był "wałek" ale zrobiony na tyle sprytnie i z obejściem prawa, że uszło płazem. Tak czy siak się z tym chętnie zapoznam.

Zobacz wszystkie

38

Każda kolejna taśma jeszcze bardziej pokazuje, że dlatego twitterowego krzykacza coś takiego jak "etyka" nie istnieje. Zabawne ile on pisze o nierównym traktowaniu, układach, pomaganiu Realowi itd. A mamy już w jego wykonaniu wykupienie licencji dzięki znajomości z Rubim mimo, że jego klub nie spełniał wymogów (rozegrany sezon na danym szczeblu przed awansem). A dodatkowo w bezczelny sposób pod stołem próbował załatwić sobie miejsce w kadrze na igrzyskach i łatwiejszą grupę dla swojego klubu. Wasz przyszły prezes skończył się zanim się zaczął ;D

12

@drozdi Chłop w jednym komentarzu piszę o tym, że ma nadzieję na to, że ktoś z gazety zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za rozpowszechnianie prywatnych rozmów bo to "ujowe".

A niżej, że sam rozsyła innym erotyczne zdjęcia kobiet, które dostał w prywatnych wiadomościach razem z prośbą o nierozpowszechnianie :D W poziomie hipokryzji to deklasujesz nawet Twojego ulubieńca ;D Oceniłbym Twoje rozsyłanie nudesów ale dostanę bana.

Więc tylko spytam. Czemu rozsyłasz nudesy koleżanek? Dla ciebie to taki wyczyn, że aż musisz się pochwalić czy taki z ciebie player, że jak nie wyślesz to żaden ziomek nie uwierzy, że jakiegokolwiek dostałeś? ;)

12

@jamesbond6 Przecież masz to opisane w tym artykule ;D "Tym sposobem Andorra awansowała do Segunda B bez rozegrania choćby jednego meczu w Tercera División. Poskutkowało to pozwem argumentowanym zapisem w regulaminie mówiącym, że w celu gry w Segunda B trzeba rozegrać przynajmniej jeden sezon w Tercera." - A ty pytasz czy gdziekolwiek on coś dostał ;D A po drugie: jeśli Rubiales nie zgodził się na kolejne wałki Pique pomimo jego nacisków to oznacza, że Pique nic złego nie zrobił? Jak ktoś zaproponuje dziecku stosunek a ono się nie zgodzi to rozumiem, że nie masz tej osobie nic do zarzucenia bo ostatecznie mu się nie udało?

9

To dobrze, że lubi bo ta sprawa będzie na ustach bardzo długo. Prawie zawsze przy takich przeciekach największe "bomby" zostawia się na koniec, więc ciekawe co tam jeszcze wyjdzie. Na ten moment wiemy, kilka rzeczy, które by Was doprowadziły do szału gdyby na miejscu Pique był ktokolwiek z Realu.

1. Wywierał naciski na Trenera za pomocą zaprzyjaźnionego prezesa federacji, mówiąc że trzeba to koniecznie zataić. Sam wypowiadał się, że kilku starszych zawodników jest chętnych, więc próbował sobie załatwić powołanie za sprawą prezesa i to w tajemnicy, pokazując tym środkowy palec wszystkim zainteresowanym powołaniem oraz totalny brak "sportowej zdrowej rywalizacji" o miejsce w kadrze.

2. Miał wpływ na ostateczny kontrakt według, którego sam Rubiales i federacja zarobią dodatkowe miliony jeśli klub, w którym jest czynnym zawodnikiem utrzyma się na 2 miejscu. Robi nam się mała patologia skoro federacja ustala składy sędziowskie a utrzymanie Barcy na 2 miejscu da federacji i Rubialesowi dodatkowe miliony.

3. Był motorem napędowym zorganizowania SP w Arabii oraz miał wpływ na ustalenie ostatecznego terminarza będąc czynnym zawodnikiem. Jak lew walczył o przekonanie Rubialesa by zerwał wstępne porozumienie z Katarem i wybrał ofertę Arabii, z której akurat przypadkiem miał kilku milionową prowizję.

Oczywiście śmieje się z każdej teorii spiskowej i nie wierze by Rubiales ustawiał sędziów w końcówce sezonu tak by pomóc Barcelonie. Natomiast jeszcze bardziej śmieszy mnie, że Pique "jest z tego dumny i niczego się nie wstydzi" a najczęściej w taśmach prosił o konieczne utrzymanie wszystkiego w tajemnicy . Za to Pan Rubiales mówi, że wszystko było legalne i transparentne. Tak transparentne, że udział Pique zataił i gdyby nie taśmy to nikt by się nie dowiedział. Ta sprawa śmierdzi i będzie śmierdzieć jeszcze długi czas.


7

@DaPidejpi
1. Uciekają wszyscy a nie tylko bogaci. Samo stwierdzenie, że na Ukrainie było, więcej majętnych osób niż biednych to już beka sama w sobie. Moi rodzice udostępnili mieszkanie dwóm dziewczynom i trójce dzieci. Nie miały ze sobą nic więcej niż trochę ciuchów i komórki... dobrze, że jesteś bo zapomniałem spytać gdzie zaparkowały te mega furki.

2. " Skoro stać ich było, żeby tu przyjechać to biedni być nie mogą." - Tak jakby co to tysiące tych ludzi do granicy doszło na piechotę z bagażami i dziećmi na plecach. Potem przez stronę Polską po przekroczeniu granicy zosatali rozlokowani. Ty albo jesteś dzieckiem albo troszkę nied******y ;)

3. "Wiecznie maja mieć jakieś ulgi i lepsze traktowanie" - No tak. Bo pewnie są plany aby oni WIECZNIE otrzymywali pomoc xd . Jakby co to wojna pewnie nawet nie jest w połowie a kasę na ich rozlokowanie itd. Polska dostaję też od innych panstw, nie ponosi sama kosztów pomocy Ukrainie.

4.Rząd nas dyma od dawna - poproś rodziców by inaczej głosowali bo coś mi się wydaje, że praw wyborczych jeszcze nie masz ;) A jeśli masz...... to szkoda.