1

Jeszcze 6 spotkań i przerwa na reprezentacje. Dobrze,że wpadnie mały odpoczynek.

1

@Hindus Ja go tam lubię bo walczy do końca.
Alba też był irytujący.

0

Musso za Oblaka. Widocznie Simeone boi się karnych z Jankiem.

2

Dzisaj koledzy Argentyńczycy poproszę bez gola i asysty w meczu z Barca.

0

@Messibestplayerintheworld Czemu Lewy w takim meczu ławka?

0

Olmo nie może grać do końca sezonu?

0

@damian16161212 Barcelona albo Real będę mieć sezon do dupy. Póki co oba kluby w grze o grypowy.

0

@Danny Gaucho Do Altetico.
Jak ktoś pisał,że zobaczył by Julka w Barcy to były też komentarze,że to nie ten kaliber.


0

@Faro Dla mnie ma,ale wiele osób go nie chciało w Barcy bo mówili,że za słaby.

0

@Danny Gaucho Patrzyłam na staty tylko dlatego taki komentarz.

Wiele osób mówiło,że Alvarez to nie kaliber na największe kluby.

Nie bije do Portugalczyków mowa tylko o Atleti.

Akurat tak się złożyło,że za Jaska wydali fortunę. To samo mogę powiedzieć o Hojlundzie ale to inna liga. (Ale nie wiem czy miał on status gwiazdy)

0

@FcPortoFan1999 Casemiro,Eriksen to wypalone dziadki.
Tam pół składu to przeciętniaki.
Hojlund i Zirkzze to nie wiem czy to kaliber na najlepsze drużyny. Chyba,że tam w United zapomina się jak gra.

0

@FcPortoFan1999 Dla mnie United to dziwny przypadek. Tyle gwiazd nakupili a nic nie grają. (Przereklamowanych gwiazd)
Tam Lisandro,Bruno dają radę. Reszta to nie wiem.
Ten Ugarte coś gra? Podobno jak przechodził do PSG był bardzo dobry.

Jeszcze o Yoro się nie wypowiadam bo odkąd Lisandro wypadł nie zerkam na United.
Być może będzie bardzo dobry.

0

@Zoker Ja akurat murem stoję za Julkiem i ja mówiłam,że on jest znakomity. Dużo osób pisało,że jest przereklamowany.

Jedynie ja niechcialam,aby szedł do Atletico bo moim zdaniem to klub z 2 półki i ciężko o najwyższe cele.

Jak na pierwszy sezon to ma bardzo dobre liczby. Pomyśleć jakie by miał w ofensywnej drużynie a nie u materacy.

0

@FcPortoFan1999 Ja pamiętam jak Alvareza nazywali przereklamowanym a kosztował dużo mniej od Jaśka.

Ten co gra w sportingu skończy tak samo czy da radę?

0

Joao Felix pierwszy sezon 11g/a wielka gwiazda za ponad 100 milionów.

Julian Alvarez 27g/a uważany jedynie za dobrego zawodnika ( po transferze do Atleti). Sezon jeszcze trwa.

Atleti nieźle wpieniło za Joao. Zresztą on w Milanie chyba średnio z tego co kojarzę.

6

@Luciano99 co to za dyskusja? Od razu mówię,że nie zgłosiłam.

2

@daniel32778 Jego technika przy Yamalu jest średnia. Oczywiście mowa o dryblingu czy prowadzeniu piłki.

1

@RymsonPL Zastępca musi dać karnego za faul na 16 metrze Gironie.

1

@Barca_bwo Przecież Fermin jest dobrym zmiennikiem. Co wy tak jedziecie po nim.

2

Wolny nie powinien być? Wywalić sędziów i niech piłkarze mają jakieś czipy.
Ci z LL to nadają się do sędziowania okręgowki

0

@Stinger_ Pewnie będzie w czołówce co do tego nie mam wątpliwości. Chodziło mi tylko o to,że wątpię aby siekał kulę kryształowe.

0

@Stinger_ Mi tylko chodzi o to,że wątpię,aby był to taki talent jak Ryoyu czy Kraft w sensie,że wątpię,aby tyle osiągnął.
Ale kto wie.

0

@Criss18Barca Konkursy wygra,ale KK nie zdobędzie.
Dla mnie fajnie jakby Schlieri dalej był rekordzistą zwycięstw.

0

@Stinger_ Moim zdaniem bardzo dobrze zrobił. Polacy będę żałować tej decyzji.
Szkoda tylko Wąska bo Thomas zrobił z niego solidnego skoczka.

1

@Stinger_ Ja obstawiam,że jeden z wielu tzn nie będzie wygrywał jak Kraft.

Są Słoweńcy,Ryoyu który dawno nie wygrał KK noi w Norwegi być może Lindvik i nie wiadomo jak Ortner będzie się prezentował.


1

Brawo Domen!!!!!

1

Domen jest piękny. Najlepszy lotnik na świecie!

Trzymamy kciuki za Domena albo Anze.

5

Palacios znakomity mecz a do tego 2 asysty.
Barco rownież asysta z Lyonem.
@Lionel_Messi10 @mekston

4

Barco w Strasbourgu wskoczył do pierwszego składu i dobrze się prezentuje.
Przydał by się zmiennik dla Tagliafico ( a najlepiej nowy wonder do 11), jest tez Soler zobaczymy jak będzie się prezentował w PL.
@mekston @Lionel_Messi10 @FCBparasiempre

1

@Kapitan hawk Mają trochę punktów przewagi,więc liczę na Paza,Castro i resztę młodych. Akurat będzie można trochę pokombinować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?