Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Smutny kibic RM
4
We wczorejszym spotkaniu widać było wyrazny brak Alby i jego rajdów.
0
Oliwa zawsze sprawiedliwa, chociaż dzisiejsza gra Barcy nie powalała to ważne że są 3 punkty.
0
Mathieu dziękujemy ! :)
0
No właśnie , Messi nie jest egoistą myśli o drużynie, ale to nie zmienia faktu iż i tak jest lepszym piłkarzem od CR7
1
Real niech wygra nawet 10:0 , ważne żeby Barcelona wygrała i utrzymała przewagę.
2
Widze, że dla Hiszpanii U 21 Munir i Deulofeu strzelili ładnie.
0
Neymar jak byś podał byłby gol
0
Luisito dziękuje :)
1
Podalibyście jakieś strony dobre gdzie się nie ścina transmisja, może być płatna.
1
To czas na Hattricka Leo ;).
9
Sergio Busquets nie ma jeszcze 27 lat, a co dopiero 28 . ;)
0
No wiem sorki, a więć : db by zrobiła
0
Alves jest naszym najlepszym PO i myślę,że Barca db rb podpisując z nim kontrakt.
1
I bardzo fajnie, jeszcze Verrati a bedzie pomoc marzeń :>
1
Messi znakomity mecz , szkoda karnego ale najlepszym sie zdarza :).
0
Ja też wierze ;D
0
Dokładnie :) !!!
0
Do końca sezonu jeszcze sporo meczy i wszystko może się wydarzyć, ja tam wierze w Barce i potrójną koronę. VeB
0
No okej,ale wpisy niektórych kibiców Realu są irytujące.
3
Nie rozumiem po co na tej stronie są kibice Realu (macie swoją to piszcie na niej), ta strona jest wyłącznie dla kibiców Barcelony.
0
Wy już Ancelottiego zwalniacie.
2
Tylko , że Messi jest kluczowy dla Barcelony a Ronaldo nie koniecznie.
0
1 gol,2 asysty i tak bardzo dobrze.
0
2 gole, anulowali samobója, tak przynajmniej jest na http://www.livesports.pl
0
Messi jednak 2 gole. :)
0
Suarez piękny gol
1
Najlepszego Neymar :).
0
Zagrał wyśmienity mecz z Villarrealem , więc bardzo prawdopodobne,że będzie w podstawowej 11nastce.
0
Jak Neymar Będzie miał 30 lat to Ronaldo 37, więc sobie nie wmawiaj.