1

Smutny kibic RM

4

We wczorejszym spotkaniu widać było wyrazny brak Alby i jego rajdów.

0

Oliwa zawsze sprawiedliwa, chociaż dzisiejsza gra Barcy nie powalała to ważne że są 3 punkty.

0

Mathieu dziękujemy ! :)

0

No właśnie , Messi nie jest egoistą myśli o drużynie, ale to nie zmienia faktu iż i tak jest lepszym piłkarzem od CR7

1

Real niech wygra nawet 10:0 , ważne żeby Barcelona wygrała i utrzymała przewagę.

2

Widze, że dla Hiszpanii U 21 Munir i Deulofeu strzelili ładnie.

0

Neymar jak byś podał byłby gol

0

Luisito dziękuje :)

1

Podalibyście jakieś strony dobre gdzie się nie ścina transmisja, może być płatna.

1

To czas na Hattricka Leo ;).

9

Sergio Busquets nie ma jeszcze 27 lat, a co dopiero 28 . ;)

0

No wiem sorki, a więć : db by zrobiła

0

Alves jest naszym najlepszym PO i myślę,że Barca db rb podpisując z nim kontrakt.

1

I bardzo fajnie, jeszcze Verrati a bedzie pomoc marzeń :>

1

Messi znakomity mecz , szkoda karnego ale najlepszym sie zdarza :).

0

Ja też wierze ;D

0

Dokładnie :) !!!

0

Do końca sezonu jeszcze sporo meczy i wszystko może się wydarzyć, ja tam wierze w Barce i potrójną koronę. VeB

0

No okej,ale wpisy niektórych kibiców Realu są irytujące.

3

Nie rozumiem po co na tej stronie są kibice Realu (macie swoją to piszcie na niej), ta strona jest wyłącznie dla kibiców Barcelony.

0

Wy już Ancelottiego zwalniacie.

2

Tylko , że Messi jest kluczowy dla Barcelony a Ronaldo nie koniecznie.

0

1 gol,2 asysty i tak bardzo dobrze.

0

2 gole, anulowali samobója, tak przynajmniej jest na http://www.livesports.pl

0

Messi jednak 2 gole. :)

0

Suarez piękny gol

1

Najlepszego Neymar :).

0

Zagrał wyśmienity mecz z Villarrealem , więc bardzo prawdopodobne,że będzie w podstawowej 11nastce.

0

Jak Neymar Będzie miał 30 lat to Ronaldo 37, więc sobie nie wmawiaj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?