Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niesprawiedliwosc, duzo druzyn bylo lepszych. Ciekawe jak bysmy my to byli.
0
Jestem przekonana,że Portugalia nie wygra Euro całą reprezentacje ciągnie ten młodziutki Sanchez. Z Belgią lub z Walią to dostaną baty,drużyna która nie potrafi wygrać żadnego meczu w podstawowym czasie po prostu nie zasługuje na to.
2
Tata Martino to nie jest najlepszy taktyk,myślę,że Simeone byłby strzałem w 10tkę.
13
Włochy grają ładny futbol i zasłużenie wygrali. Myślę,że to oni są faworytami w spotkaniu z Niemcami.
0
Jestem Polką ale chciałabym aby to oni wygrali bo zasługują jak nikt inny.
6
Wydaje mi się,że Simeone obejmie stery Argentyny,poukłada wszystko tak jak powinno być a przede wszystkim przekona Leo do powrotu. I wierzę,że na MŚ Leo podniesie trofeum i tym samym ukoronuje swoją piękną karierę.
1
Dokładnie zawsze wina Messiego... Myślę,że Messi zagra na MŚ za 2 lata i podniesie puchar.
1
Skąd wiesz za 2 lata MŚ będzie na pewno Dybala. Wszystko jest możliwe ja nigdy nie przestane wierzyć.
1
Aż się popłakałam strasznie mi go szkoda :(, zasłużył jak nikt inny!
2
Leo zawsze będzie wielki,fakt zawalił karnego ale on pociągnął Argentynę do finału,czas pomyśleć nad tym czy to Messi jest winien? Nie tylko on bo cała drużyna grali przez 120 min a karne to loteria
7
Tak mi szkoda Leo... :(,a dzisiaj w prasie nie obejdzie się bez krytyki. Messi jest najlepszym piłkarzem w historii i nic tego nie zmienia! Fakt zawalił karnego ale dlaczego zawsze spada na niego cała krytyka,gdy nie idzie w reprezentacji. Tak naprawdę to dzięki niemu zawdzięczają te ostatnie 3 finały. Cóż najlepszym się zdarza... Ja wierzę,że za 2 lata to Argentyna sięgnie po mistrza i Leo ukonoruje tym samym swoją bogatą karierę.
2
Gonzalo takie piły to bramy
1
Nawet jeżeli wygra ZP to jaki z niego król futbolu. Król jest tylko jeden Messi! Beckham który grał w Realu powiedział szczerze kto jest lepszy,Di Maria jego przyjaciel,oraz większość ekspertów
15
Masz jeszcze jakieś podobne artykuły dotyczące innych reprezentacji?
7
Jak na 12 lat to bardzo ładnie :),rozwijaj swoją pasję
0
Oby CA wygrał Messi lub Luisito. Wiecie jak z Messim?
0
Właśnie ma dublet a oni tylko LM,to my jesteśmy najlepszą drużyną na świecie,udowodniliśmy to w rozgrywkach krajowych. My potrafimy zdobywać trypety oni nie. :) A za rok mam nadzieję,że to my będziemy w tym miejscu
2
My jak zdobywamy to od razu tryplet :) Oni tego nie potrafią
0
Ja myśle,że gracz Barcy dostanie bo Ronaldo nie zasłużył i to szczera prawda. Messi w lidze i w finale PK był kluczowy zaliczył asysty,a Real dzisiaj fartem wygrał do tego taka łatwa drabinka. Wiesz co najważniejsze jest,że my mamy 2 tytuły i to nasza drużyna jest najlepszą na świecie.W następnym sezonie to my odbieramy LM! :)
0
Jakim cudem bardziej udany, Barca 4 tytuły zdobyła Real jeden i to fartem.
0
Ale miał ogólnie dobry rok,a Messi słaby.Teraz Messi 2 tytuły i być może CA albo Luis
0
Królem to jest Barcelona ma najwięcej tytułów(chodzi mi o wszystkie) w historii.
1
Mam nadzieje,że nie dostanie złotej piłki,bardziej już Bale od niego zasłużył. A zresztą to Suarez albo Messi powinien ją dostać.
2
Złota piłka dla Ronaldo? Hmmm nie wydaje mi się zagrał słabo w finale.
Szkoda taka autostrada do finału Realu,dlaczego oni mają takie szczęście...
0
Za rok Barca wraca na miejsce nie może być inaczej
0
Atleti cały czas atakuje
1
Atleti do boju,wygracie wierzę!
2
Dziękuję Ci Barcelono za wspaniałe emocje. Szkoda LM ale nawet najlepszym się zdarza. Wierzę,że w tym sezonie liga i puchar króla będzie nasz,za rok znów będziemy mieć szanse na zwycięstwo w LM będę wierzyć do końca zresztą jak zawsze! Atleti zasłużenie wygrało mam nadzieję,że to oni podniosą puchar tych rozgrywek. Barco kocham Cię na dobre i na złe!!! VeB
2
Dokładnie! Kocham Cię Barcelono! Na dobre i na złe! Zawsze będę wierzyć w Ciebie!
0
Śmieszy Cię to? Co z Ciebie za kibic