Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To teraz Verma niech pokaże na co go stać
0
Rosną nam młode gwiazdy :D
0
Serio? Nie jestem dzieckiem i mnie takie zabawy nie cieszą po prostu coś mi się pomyliło
0
A to przepraszam coś mi się pomieszało :) , bo właśnie sobie tak kminie i coś mi się nie zgadzało
0
Dlaczego jest dogrywka skoro Bayern wygrał w pierwszym meczu a tu remis?
3
Niektórzy to naprawę mają nie równo pod sufitem.
0
Będzie z niego dobry grajek
0
Fajnie było by zobaczyć Inakiego Williamsa w barwach Barcy.
0
Wielkie brawa dla Granady! Graja fantastycznie
1
Szkoda tej poprzeczki Leo i karnego,ale i tak jest bardzo dobrze.
0
Pięknie grają!
0
Bardzo dobrze niech spadną do drugiej ligi
0
reebok :D
0
Espanyol następne mecze ma z Sociedad i Valencią. Tak,że trzymam kciuki za te ekipy ! :)
0
I bardzo dobrze niech grają z Realem tak jak się powinno,a nie nogi będą rozkładać. Mam nadzieję,że spadną do drugiej ligi.
0
Higuain 22 gole,oby utrzymał formę na CA,kto wie może Argentyna zgarnie w końcu trofeum.
0
Messi!!! Dziękuję!!!
0
Bravo Munir wiara w siebie czyni cuda!!! Oby tak dalej!!!
0
Jak obstawiacie jutrzejsze mecze?
1
Co się dzieje z Sociedad,w tamtym roku to nawet Real ani Barca nie potrafili z nimi wygrać,a teraz Gijon pakuje im pięć bramek.
0
Jest brawo Ney tak jest!!!! :)
12
Brawo Munir !!! Takiego Cię potrzebujemy!!!
0
Ma ktoś link do dobrego streama? Z góry dziękuję
0
Niech spada od młodego,to wielki talent!
0
Oby,bo talent to ma ogromny :)
0
Ma ktoś link do meczu na youtube?
1
Brawa dla Messiego,najlepszy piłkarz na swiecie!
0
Bravo Polska!!!!!!!!!
0
Jest jednym z najlepszych i zasługuje na grę w pierwszym składzie.
0
Szkoda Jamesa chłopak się marnuje w Madrycie a ma ogromny potencjał.