0

To teraz Verma niech pokaże na co go stać

0

Rosną nam młode gwiazdy :D

0

Serio? Nie jestem dzieckiem i mnie takie zabawy nie cieszą po prostu coś mi się pomyliło

0

A to przepraszam coś mi się pomieszało :) , bo właśnie sobie tak kminie i coś mi się nie zgadzało

0

Dlaczego jest dogrywka skoro Bayern wygrał w pierwszym meczu a tu remis?

3

Niektórzy to naprawę mają nie równo pod sufitem.

0

Będzie z niego dobry grajek

0

Fajnie było by zobaczyć Inakiego Williamsa w barwach Barcy.

0

Wielkie brawa dla Granady! Graja fantastycznie

1

Szkoda tej poprzeczki Leo i karnego,ale i tak jest bardzo dobrze.

0

Pięknie grają!

0

Bardzo dobrze niech spadną do drugiej ligi

0

reebok :D

0

Espanyol następne mecze ma z Sociedad i Valencią. Tak,że trzymam kciuki za te ekipy ! :)

0

I bardzo dobrze niech grają z Realem tak jak się powinno,a nie nogi będą rozkładać. Mam nadzieję,że spadną do drugiej ligi.

0

Higuain 22 gole,oby utrzymał formę na CA,kto wie może Argentyna zgarnie w końcu trofeum.

0

Messi!!! Dziękuję!!!

0

Bravo Munir wiara w siebie czyni cuda!!! Oby tak dalej!!!

0

Jak obstawiacie jutrzejsze mecze?

1

Co się dzieje z Sociedad,w tamtym roku to nawet Real ani Barca nie potrafili z nimi wygrać,a teraz Gijon pakuje im pięć bramek.

0

Jest brawo Ney tak jest!!!! :)

12

Brawo Munir !!! Takiego Cię potrzebujemy!!!

0

Ma ktoś link do dobrego streama? Z góry dziękuję

0

Niech spada od młodego,to wielki talent!

0

Oby,bo talent to ma ogromny :)

0

Ma ktoś link do meczu na youtube?

1

Brawa dla Messiego,najlepszy piłkarz na swiecie!

0

Bravo Polska!!!!!!!!!

0

Jest jednym z najlepszych i zasługuje na grę w pierwszym składzie.

0

Szkoda Jamesa chłopak się marnuje w Madrycie a ma ogromny potencjał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?