0

To oczywiste :D a z innych lig? Może masz jakies pomysły :)

0

Macie jakieś pomysły na jakie drużyny dzisiaj postawić?

0

Messi!!!! Co za brama!!! Dalej Barca!!!

0

Szkoda by było stracić taki talent. Z pewnością będzie jednym z najlepszych.

0

Alves jak na razie fantastycznie, gol Luisito poezja.

0

Perfekcyjny mecz, bravo Barca.

0

Wiecie może jak dzisiaj zagrał Alen? :)

2

Szkoda pucharu,ale uczy się na błędach,jestem pewna ,że gdyby trener wystawił w pierwszym spotkaniu najmocniejszy skład t.o puchar byłby nas.
VeB .
Dumni po zwycięstwie wierni po porażce

0

Wierzę,ze wygramy to w końcu Barca !!!

0

Szkoda meczu, ale wierze,że Barca jest w stanie odrobić!. Trener na pierwszy mecz powinien wystawić najmocniejszy skład. Wydaje mi się,że gdyby pomoc składała się z Rakitica, Busiego i Iniesty to mecz byłby całkowicie inny. A najlepsza obrona to Pique i Mache. Ewidentnie widać brak Neymara i Alby.
Barca do Boju

0

Rafinia fenomenalnie czuję ,że będzie zajebistym piłkarzem :D

0

Messii goll! :D

0

Cieszy wygrana :)

0

Nolito bardzo dobry grajek, oby dołączył.

0

Ja bym dała szanse Sandro, chłopak ma naprawdę talent!
Ciekawi mnie też jak sobie poradzi Sergio Roberto na PO

2

Jak nie widziałeś to nie oceniaj. Ja Barcy kibicuje od 2007 roku, i nie mam świra na punkcie Neymara. W tym roku opuściłam tylko jeden mecz, a jeżeli ty twierdzisz, że nic nie wiem o piłce to się grubo myliśz!
Pozdrawiam.

1

Hejkaaa, założyłam na fb z kumpelą stronee o Barcy, jeżeli ktoś by chciał czasem zerknąc to zaptaszam :https://www.facebook.com/pages/Fc-Barcaaaaaa/897955016907018?fref=ts

0

Według mnie znakomity transfer, Arda to prawdziwy walczak. :)

14

Najwyższy czas,aby dać szanse młodym Icardi, Vietto, Dybala. Może oni pomogą Argentyniee za rok , oby :).

0

Mam nadzieje,że obejrzy ten mecz jedynie na ławce rezerwowej .

2

Dlaczego!? Co by Messi nie robił to i takkk Argentyna nie wygraaa.... ;( . Jakaś klątwa nad hIGUAINEM...

0

Jeżeli to prawda, będę zadowolona .Nie za drogi a technike ma świetną.

1

Mam przeczucie,że Barca obroni tryplet :)

0

Neymar!!!!! :)

0

Wszystkiego najlepszego Leo ;) , obyś jak najdłużej rządził na boisku . :)

2

Nowy transfer, czyli nie wydaje mi się ,żeby to był Denis Suarez , bo on powraca z wypożyczenia .

2

Należy mu się jak nic , jest w wyśmienitej formie . :)

0

Oby tak dalej ;)

3

Po prostu jest pięknie!!! Barca!!! :). Nie mogę się już doczekać kolejnego sezonu.

0

Wątpie w ZP liczą się także tytuły klubowe, a Messi przy nich ma ogromny udział :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?