Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Almada dobra forma z klubu przekłada się na reprezentacje. Wczoraj imponował mi zagraniami pod presją blisko bramki Dibu. Jednym podaniem 3 Ursusów nie dało rady w pressingu a piłka pięknie zagrana do przodu.
Thiago ma duży talent… szkoda,że nie wybrał wcześniej Europy,ale w końcu do niej trafił.
Zresztą Retegui też przed 24 urodzinami trafił do Europy a jest jednym z najlepszych napastników na świecie.
De Paul też nie od razu zaczął z kopa.
Alvarez to kompletny napastnik. Pracuje na całej długości boiska,strzela gole a do tego potrafi rozgrywać.
Wczoraj to mi zaimponował w kreacji a ile sytuacji wypracował.
Gio Simeone fajnie się pokazał,więc liczę na niego z Brazylią. Demon szybkości i decyzyjność chłopak ma znakomitą.
@Lionel_Messi10 @mekston
1
@Lionel_Messi10 Nie wiem jak to jest,ale Cuti po kontuzji nawet to potwór w Argentynie.
Pomyśleć,że nawet bez Lio grają bardzo dobrze. Mamy znakomitą drużynę!
Dojdzie jeszcze Licha po kontuzji to stoperzy kozak będę.
4
@Lionel_Messi10 GOAT kariery reprezentacyjnej bramkarzy.
3
@Adran360 Nie zdziwi mnie jego zawieszenie.
Jeden plus taki,że na drugi mecz wejdzie ktoś pożyteczniejszy. Paz czy Dominguez którzy obecnie są lepsi.
3
@Lionel_Messi10 Oby Nico Paz dostał szansę.
Dzisiaj tylko ze względu na doświadczenie wszedł Gonzalez i Correa.
4
Druga połowa oprócz ostatnich 15 minut bardzo dobra. Maca swietny w drugiej połowie. Alvarez jak nie szło brał się za rozgrywanie (napastnik złoto). Dibu w sumie bezrobotny był dzisiaj.
Cuti nawet po kontuzji w Argentynie to potwór.
Vamos Albicelestes!
@Lionel_Messi10 @mekston
2
Przynajmniej Gonzalez nie zagra w następnym meczu. Bez formy totalnie.
4
@Lionel_Messi10 Simeone dobry debiut będzie z niego pożytek.
3
Thiagooo!!!! Ale golazzo
@Lionel_Messi10
3
Alvarez jest znakomity w rozegraniu. @mekston @Lionel_Messi10
1
Jak to jest,że drużyny z Europy te słabsze mają lepsze murawy niż stadiony narodowe w Ameryce Południowej.
Na Mundialu czy w LN to piłeczka chodzi,aż miło a tu skacze. Nie jest w sumie najgorzej bo zdarzały się kartofliska po traktorze.
2
@Lionel_Messi10 Ja meczu ARG nie ominę czekam od poniedziałku :D
2
@Lionel_Messi10 De Paul kontuzja?
1
@Lionel_Messi10 Tylko jako zmiennik oby nie. Papiery ma na duże granie.
2
@Bocheno1 pewnie dali.
4
Dzisiaj Almada i Simeone na skrzydłach. Oby chłopaki dały radę.
Szkoda tej kontuzji Lautaro bo Julek grałby wtedy na skrzydełku.
Koło Romero kto? Otamendi czy Medina?
Cuti powraca po kontuzji więc raczej forma średnia. Szkoda Lichy bo w formie był o Leo nawet nie pisze bo w ARG zawsze wymiata.
@Lionel_Messi10 @mekston
Paz pewnie w drugiej wejdzie a zadebiutuje Castro bo tylko on i Julek to takie typowe napadziory.
1
Dobre.
https://x.com/plebsov_102_2_0/status/1902740987106984322
1
@esem91 Ja nie mam kota,ale to są zwierzęta przyzwyczajone do wychodzenia.
1
@Lionel_Messi10 Podobno Live chce Julka,ale Atleti odmówiło.
Szczerze to mam nadzieję,że Atleti to przystanek dla Julka. Chętnie zobaczyłabym go w takim LFC.
Castro podobno do Interu ma trafić. Tylko tam jest Thuram. Może LFC skusi się na młodego.
1
@Lionel_Messi10 Serio? To super w końcu nie trzeba będzie oglądać na telefonie.
1
@Szymemdymek Kota zresztą w domu ciężko upilnować.
Na moje podwórko przychodzi kotek to zawsze da się mu mleko czy coś zjeść.
2
@Lionel_Messi10 leci Argentyna w TV ? Czy od razu streama ogarniać?
Na TVP sport niestety nie ma.
0
@Luciano99 Jowitę zdradzasz.
Barcelone byś zdradził?
1
@Eklerek On nie lepszy. Podobno ma zasady i nie bije kobiet a ostatnio powiedział,że wpierdo*i przeciwniczce swojej dziewczyny jak ją tknie na f2f.
0
@MesQueUnClub96 Tylko w klasykach takich jak Harry Potter nie powinni tego zmieniać.
1
Widziałam na Tik Toku jak kobieta Załeckiego tego pseudo gangstera i freaka mówi,że zdrady partnera ją kręcą.
Co za dziwne uniwersum.
1
@Lionel_Messi10 Enzo nawet niech nie przechodzi do Atletico.
Powiem szczerze jak chce osiągnąć coś więcej w piłce klubowej na arenie Europejskiej czy często zdobywać puchary krajowe to nie Atleti. Ten klub jest skazany na porażkę w LM. Plus ochydny styl gry.
Szczerze ugryzę się w język,ale wolałabym już nawet Real od Atleti dla Enzo (oby nic z tego) lepiej już Inter,Liverpool czy City.
Dlatego mam nadzieję,że Atleti to tylko przystanek dla Juliana. Wielcy napastnicy oprócz Antka tacy jak Aguero,Torres czy Costa zmieniali klub bo wiedzieli,że w Atleti ciężko o puchary.
Enzo do Barcelony marzenie.
3
@Lionel_Messi10 Mastantuono jest znakomity.
Jak wszystko dobrze pójdzie to mamy Cracka na lata.
2
@Lionel_Messi10 Ewentualnie za Domingueza Simeone też by siadł.
4
@Bykunn Masa ludzi chodzi do psychiatrów.
Nie wspomnę o aktorach,piosenkarzach i innych gwiazdach.
Normalny lekarz jak każdy tylko też jest duży odsetek ludzi,którzy ukrywają swoje problemy i się wstydzą iść na wizytę.
Co do geji i lesbijek to wątpię żeby była to choroba psychiczna.
Mają pociąg do tej samej płci i tyle.