Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Miszcz Textu FCB Jak PSG zgarnie ligę mistrzów to nie.
1
Jak jeden zawodnik potrafi wszystko spieprzyć.
Won z tym słabeuszem. Kogoś lepszego niech sobie ogarnął.
2
Przecież to było wiadome z tym Nunezem.
Dziad z Urugwaju!
1
LFC w 10 grało od wprowadzenia Urugwajczyka.
Niech się go pozbędę i zainwestują w kogoś konkretnego.
2
Nuneza niech nie daje bo nie trafi.
0
Ten zawodnik miał doprowadzić Urugwaj do Copa?
On coś gra w tym LFC czy tylko ze względu na cenę?
0
Nunez miał być jednym z najlepszych napastników świata a tu taki klops.
Możliwe,że ten cały Viktor czy jak mu tam będzie następca Nuneza w Top lidze.
0
@Terapuls Twoim tokiem myślenia oprócz ligi to LM tylko turniej warty uwagi.
Nie łatwiej było napisać: Czy Atletico wygrało kiedyś z Realem w LM?
0
@Terapuls Superpuchar Europy chyba nawet 2x wygrali.
1
Maca przylutuj z dystansu!
Jazda LFC!
0
@ViscaelBarca2007 Jak by dotarł do półfinału LM to mógłby wygrać ZP.
Zależy jaki wynik wykręci indywidualnie.
0
Salah w LM to zapomniał jak się gra?
1
Dalej LFC!!!
Jazda z Dzbanele.
1
Pomyśleć jakby Alvarez dostawał takie podania. @Lionel_Messi10 @mekston
0
@takisobiektos Mbappe w wieku Yamala to nie wiem czy w połowie był taki dobry.
Kylian na szybkości dużo zyskuje. Technicznie i wizja Yamal dużo lepszy.
0
Baby bath spektakl.
Ten bejbik zdobędzie wiele złotych gałek.
1
Ten chłopak jest najlepszy na świecie!
1
@Lionel_Messi10 Złote dziecko
1
@Lionel_Messi10 Uwielbiam to stare logo Adasia.
0
@AlexDark00 Niestety nie. Na blond i miałam kolczyki. Teraz w sumie tylko 4 tatuaże mam.
Planuje więcej ale to z czasem.
0
@Rewolucja123 Ja do 19 roku życia.
1
@don'T.R.I.P.e Chłopaka.
Może dostaniesz od żony/dziewczyny prezent.
45
Wszystkiego najlepszego Panowie z okazji waszego święta!
1
@Lionel_Messi10 Noi pięknie!
Soule zaczyna grać na miarę swoich możliwość. Ciężkie początki chyba już przezwyciężone.
Jak jeszcze się podciągnie to dostanie powołanie na kolejne mecze kadry.
Co do Mastantuona to w Bologni bym go widziała.
Na początek nie Real,Barca i inne topy bo się zmarnuje. Najlepiej zacząć tak jak Castro i Benny.
0
@PIWOSZ89 Szkoda tej kontuzji. Kto wie jaka kariera go czekała. Być może byłby obecnie topem.
Zmarnowana kariera jak przyszły zdobywca złotej piłki Jese.
0
@Czajka90 Turnbichler „stworzył” Tschofeninga i resztę młodych Austriaków.
Polska nie ma takiego systemu szkoleniowego. Kadra jest weteranami oprócz Wąska.
Z gów*a bata nie ukręcisz.
Tutaj inny trener by nie pomógł. Praktycznie każdy zawodnik to schyłek kariery.
7
Brawo Domen!
2
Lindvik Mś, mistrz w lotach i mistrz olimpijski.
Do kompletnego Nykanena brakuje mu kryształowej kuli i TCS.
Ma zaledwie 8 zwycięstw w PŚ, ale na turnieje najwyższej rangi potrafi wystrzelić z formą.
Wiadomo,że Mattimu nigdy nie dorówna,ale tych medali mogą pozazdrościć mu najlepsi,którzy tego nie dokonali.
Obstawiam,że PŚ raczej nie zdobędzie w karierze,ale TSC być może.
Chyba nie ma drugiego takiego zawodnika,który z taką małą ilością zwycięstw w Pś ma takie osiągnięcia na wielkich imprezach.
0
@Bocheno1 dziękuję :)
1
@JimMorrisonFCB Dzięki :D