Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Krzysztof1987 Te z Madrytu to leją konkretnie. Czasem widziałam wyniki 2:1 z innymi drużynami. Ostatnio porażkę chyba zaliczyły a te leją cały czas.
1
Panie do przerwy 4 do jaja. One to z białymi chyba treningi mają.
0
@Mario96w Jednego dnia można zajść w ciążę a na drugi dzień rozstać się.
0
@Majkmajki Raczej musiała to mieć w głowie od dłuższego czasu.
2
Rok temu drugie dziecko się im urodziło a tu już rozstanie.
Może ta forma Marca była spowodowana problemami rodzinnymi.
2
@mekston Neymar bez formy zjada Viniego w kadrze.
1
@MessiForeverTheBest Neymar w wieku 23 lat miał ponad 50 goli w Brazyli. Vini nie ma szans tym bardziej że on ma chyba z 6 goli.
3
@tbas Barcelona i LFC wczoraj jak Real.
Może i lepiej zagrać padakę ale wygrać.
Wojtek wczoraj jak Tibo.
1
PSG gra obecnie najlepiej waszym zdaniem?
LFC zadyszka czy po prostu gorszy mecz?
0
Co ten Live odwala. Dzisiaj grają jak beniaminek z Anglii.
2
Dlaczego Barcelona zawsze ze słabszymi odwala a z mocniejszymi gra jak należy.
1
Smiechne jak to PSG wygra LM.
Dzbaneke ciota w Barcelonie a w PSG potrafi grać.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 On szansę dostaje od 2020 roku.
Póki w miarę gra opchnąć jak najszybciej.
2
@Lionel_Messi10 Władowali by tak z 4 gole i byłby spokój.
Atleti w lidze mistrzów zawsze coś knoci. Oby Alvarez był talizmanem przełamania klątwy.
1
@Lionel_Messi10 Jaram się Santim Castro!
Oby na stałe zagościł.
Diablito,Simeone,Dominguez,Perrone,Almada i reszta. Super! ;-)
0
@PIWOSZ89 Lamine zagrał bardzo dobrze.
0
Brawo Martin!
Młody chłopak jest to może będzie znakomity.
3
https://x.com/piotrga80932256/status/1895934169282461711
Ten kolega to niezły odklejeniec.
Oczywiście jeżeli to nie przeróbka.
1
@FcPortoFan1999 Ja najbardziej lubię loty.
1
@Bernard777 Julkowi może być ciężko ze względu na zespół który wybrał.
Jak wiemy Atleti to 1:0 zazwyczaj.
1
@Lionel_Messi10 Widziałam to właśnie. Kibice Nasserow mają go dość podobno.
Mnie zastanawia dlaczego Al Hilal czy zespół Benzemy ma pełne trybuny a u Nasserow prawie puste czasami.
Zresztą na X wyświetliła mi się wypowiedź Talisci. Samolubnego chyba wszyscy mają dość.
1
@lithotripter Alexis ma taką ksywkę na kadrze.
0
@Kamiloza91 Mac Allister takie ma przezwisko a zresztą pochodzenie z dziada pradziada.
0
@Kamiloza91 Jak nie Barcelona to Liverpool też spoko.
Piękny Szkocik z pucharem też spoko.
3
Mbappe odszedł z PSG a oni nagle zaczęli grać bardzo dobrze jak na złość. Chyba skisne jak wygrają LM.
1
@ViscaelBarca2007 Mi chodzi o wspasowanie się w pierwszym sezonie.
Felix,Martinez i reszta. Było takich kilka flopow
2
@Rewolucja123 Moim zdaniem obecnie jest lepszy.
On jest bardzo pracowitym do tego niedoceniany.
3
@Rewolucja123 Julek mógłby wygryźć Lewego.
5
Julian Alvarez 26g/a a sezon jeszcze trwa.
Szczerze myślałam,że Julek będzie miał z 15g/a w pierwszym sezonie u Cholo bo tam napastnicy mają szczególnie ciężko. (Defensywny styl).
Jest czego żałować,że nie trafił do Barcy.
Oby jego kariera w Atleti była udana jak Kuna czy Falcao. Mam jednak nadzieję,że Julek za kilka lat trafi do ofensywnej drużyny.
@Lionel_Messi10 @mekston
2
Julian jest znakomity.
Wielka szkoda,że nie trafił do Barcy.
@Lionel_Messi10 @mekston