0

@Krzysztof1987 Te z Madrytu to leją konkretnie. Czasem widziałam wyniki 2:1 z innymi drużynami. Ostatnio porażkę chyba zaliczyły a te leją cały czas.

1

Panie do przerwy 4 do jaja. One to z białymi chyba treningi mają.

0

@Mario96w Jednego dnia można zajść w ciążę a na drugi dzień rozstać się.

0

@Majkmajki Raczej musiała to mieć w głowie od dłuższego czasu.

2

Rok temu drugie dziecko się im urodziło a tu już rozstanie.
Może ta forma Marca była spowodowana problemami rodzinnymi.

2

@mekston Neymar bez formy zjada Viniego w kadrze.

1

@MessiForeverTheBest Neymar w wieku 23 lat miał ponad 50 goli w Brazyli. Vini nie ma szans tym bardziej że on ma chyba z 6 goli.

3

@tbas Barcelona i LFC wczoraj jak Real.
Może i lepiej zagrać padakę ale wygrać.
Wojtek wczoraj jak Tibo.

1

PSG gra obecnie najlepiej waszym zdaniem?
LFC zadyszka czy po prostu gorszy mecz?

0

Co ten Live odwala. Dzisiaj grają jak beniaminek z Anglii.

2

Dlaczego Barcelona zawsze ze słabszymi odwala a z mocniejszymi gra jak należy.

1

Smiechne jak to PSG wygra LM.
Dzbaneke ciota w Barcelonie a w PSG potrafi grać.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 On szansę dostaje od 2020 roku.
Póki w miarę gra opchnąć jak najszybciej.

2

@Lionel_Messi10 Władowali by tak z 4 gole i byłby spokój.
Atleti w lidze mistrzów zawsze coś knoci. Oby Alvarez był talizmanem przełamania klątwy.

1

@Lionel_Messi10 Jaram się Santim Castro!
Oby na stałe zagościł.
Diablito,Simeone,Dominguez,Perrone,Almada i reszta. Super! ;-)

0

@PIWOSZ89 Lamine zagrał bardzo dobrze.

0

Brawo Martin!
Młody chłopak jest to może będzie znakomity.


3

https://x.com/piotrga80932256/status/1895934169282461711

Ten kolega to niezły odklejeniec.
Oczywiście jeżeli to nie przeróbka.

1

@FcPortoFan1999 Ja najbardziej lubię loty.

1

@Bernard777 Julkowi może być ciężko ze względu na zespół który wybrał.
Jak wiemy Atleti to 1:0 zazwyczaj.

1

@Lionel_Messi10 Widziałam to właśnie. Kibice Nasserow mają go dość podobno.
Mnie zastanawia dlaczego Al Hilal czy zespół Benzemy ma pełne trybuny a u Nasserow prawie puste czasami.

Zresztą na X wyświetliła mi się wypowiedź Talisci. Samolubnego chyba wszyscy mają dość.

1

@lithotripter Alexis ma taką ksywkę na kadrze.

0

@Kamiloza91 Mac Allister takie ma przezwisko a zresztą pochodzenie z dziada pradziada.

0

@Kamiloza91 Jak nie Barcelona to Liverpool też spoko.
Piękny Szkocik z pucharem też spoko.

3

Mbappe odszedł z PSG a oni nagle zaczęli grać bardzo dobrze jak na złość. Chyba skisne jak wygrają LM.

1

@ViscaelBarca2007 Mi chodzi o wspasowanie się w pierwszym sezonie.
Felix,Martinez i reszta. Było takich kilka flopow

2

@Rewolucja123 Moim zdaniem obecnie jest lepszy.
On jest bardzo pracowitym do tego niedoceniany.

3

@Rewolucja123 Julek mógłby wygryźć Lewego.

5

Julian Alvarez 26g/a a sezon jeszcze trwa.
Szczerze myślałam,że Julek będzie miał z 15g/a w pierwszym sezonie u Cholo bo tam napastnicy mają szczególnie ciężko. (Defensywny styl).

Jest czego żałować,że nie trafił do Barcy.

Oby jego kariera w Atleti była udana jak Kuna czy Falcao. Mam jednak nadzieję,że Julek za kilka lat trafi do ofensywnej drużyny.

@Lionel_Messi10 @mekston

2

Julian jest znakomity.
Wielka szkoda,że nie trafił do Barcy.
@Lionel_Messi10 @mekston

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?