Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Gorsi od Viniego (tego reprezentacyjnego nie będę ).
Rodrygo też średniak w Brazyli.
2
@Lionel_Messi10 Ale nie tak. Tutaj to biega masakrycznie i moim zdaniem powinien powiedzieć basta.
On tak zawsze wygląda jak wóz z węglem.
2
Odpaliłam Miami z ciekawości bo nie oglądam.
Ten Suarez to dziwacznie biega. On nie miał problemu z kolanami? Powinien dać sobie spokój bo ledwo się rusza.
@Lionel_Messi10
5
Julek 23g/a na teraz a sezon jeszcze dosyć długi.
Jak na pierwszy sezon w tak trudnym zespole bardzo dobre liczby.
1
@Marian_Pazdzioch Zapił i leży na melinie.
5
Enzito i Julek gol.
Dobra forma przed kadrą cieszy.
Młody junior Simeone asysta. Musi dostać powołanie.
@Lionel_Messi10 @mekston
0
Gracie na konsoli w tenisa? Jakie tytuły są warte uwagi?
Ja mam Matchpoint i moim zdaniem grafika jak i prowadzenie kariery na przecietnym poziomie.
Słyszałam,że tie-break jest dobry i ma licencję na wszystko.
0
@Encore Serb długowieczny jest.
0
@Encore Wiek nie jest wyznacznikiem w przypadku Serba on jednego szlema miał w wieku 20 lat a potem musiał poczekać.
Dużo czynników od tego zależy.
Taki Rafa dużo wcześniej wygrywał od Djoko a ten go przegonił w WS.
1
@mekston Jak by poszedł świnie by latały.
Moim zdaniem gwarancja sukcesów musi być.
0
@mekston Gorzej jak Yamala by wyciągnęli.
Młody się zapiera,że kocha Barce i oby to była prawda.
1
@Values Mam a co?
Luźny wpis i tyle.
Po co się pultasz skoro dodają tu różne wpisy.
0
@Encore Moim zdaniem sprzedanie Viniego to będzie dla niego strzał w pysk.
Junior wierny Madrytowi a Kylian obsrał ich dwa razy.
0
@mekston Vini po gali dodał post gdzie pisał,że będzie już tylko lepszy.
Można wysnuć wniosek,że on celuje w tą nagrodę tym bardziej po porażce z Rodrim.
0
Jak Mbappe wygrał by ZP to ciekawe czy Vini nie będzie robił fochów. (Tym bardziej,że on o niej marzy ).
Vini był liderem a teraz raczej schodzi na drugi plan.
0
@mekston Jaka gra najlepsza o tenisie?
0
@okiemtypera_lucaxx95 Trochę poleciałeś.
3
@adamek20151 Rocznikowo 29 ma
0
Iga jak Sabalenka.
Kryzys numeru 1 i 2.
0
@Encore Czasem serwuje dobrze a czasem bardzo kiepsko do tego ile ona przełamań zmarniwała.
Daria coś musi zrobić z tym podpalaniem.
0
@FcPortoFan1999 Ta Daria to chyba za matkę jej robi.
Bo ona chyba od początku ją prowadzi.
0
@FcPortoFan1999 Iga to przegra niestety.
Oby na przekór.
0
@FcPortoFan1999 Marnowała przełamania na potęgę to tak jest.
Mączka to jej królestwo ale dobrze jakby potrenowała bo różnie to bywa. Turniej w Madrycie,Rzymie i najważniejszy RG.
Daria też powinna coś zdziałać,aby Iga tak się nie denerwowała.
1
Saba po przegranej w finale AO coś gorsza forma.
1
Co ta Atalanta odwala w LM…
0
@okiemtypera_lucaxx95 6 lat temu nie był na wysokim poziomie.
20 letni Gavi jest lepszy od 20letniego Valvere i to bez porównania.
Może i teraz ma dołek ale wcześniej Gavi był znakomity.
Valverde w wieku 20/21 lat grał ogony.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Różnica 6 lat więc porównanie bez sensu. Gdzie był Valverde w takim wieku?
Gaviego będzie można porównywać dopiero za 3/4 lata.
0
@MesQueUnClub96 Jak fizyczność zapewnia zwycięstwa to normalne,że będę bazować na sile i serwisie.
Piłka nożna też kiedyś była inna.
0
@MesQueUnClub96 Idź na miastko z kumplem.
0
@mekston Dobry serwis dzisiaj w porównaniu do ostatniego spotkania.Oby go ustabilizowała.
Pamiętam,że na początku sukcesów grała skróty itp. Szkoda,że trener tego nie chce przywrócić.