Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mi się 4:1 wyświetliło flashbacki były.
0
Araujo jak dla mnie może odejść. Znajdą się lepsi z mniejszą pensją.
Swoją drogą zrobił się z niego drugi Lenglet.
0
Wywiad będzie za nim chodził. Po co Ci to Rapha było.
1
@Lucyffffer1922 patrze na sofe.
0
@Szymemdymek Spoko,ale Casado daje radę. Bernal od przyszłego sezonu i jazda.
0
Pomoc obce de gala to musi być Pedri,Olmo i Casado wtedy będzie miodzio.
0
Dawać Aston na karne!!! Chętnie zobaczę Dibu w 11 tkach.
0
@Messiah10 Kogoś takiego jak Wirtz,Macca kogoś nie zesranego jak DeJong.
3
Pedri potrzebuje kogoś drugiego takiego jak on do pomocy wtedy było by pięknie.
2
Uj ze stylem może to czas,aby przejąć fart od Realu.
3
Niech Bronia jak Real z City cała 11 w polu karnym!
0
@Gibbon_FCB To w końcu jak? Przed chwilą pisał inny użytkownik,że PSG gra pięknie w środku pola i niedopuszcza Aston.
„Chodzi piłeczka w pomocy”
0
@robsesh Nie wszyscy. Yamal,Cubarsi,Kounde czy tercet czemu mają mieć.
Yamal to ME i on w LM napewno nie czuje większej presji niż w me.
0
@GeraltzKatalonii Tylko dzisiaj nie gramy całkiem podstawową 11 a do tego gorszy dzień.
0
@LOPEZ16 Ja myślę,że tego genu nie ma. Ostatnim takim jest De Jong plus Stegen. Lamine,Pedri,Olmo wygrywali Euro gdzie presja dużo większa.
0
Real grał ujowo a wygrywał. Dzisiaj po prostu gorszy mecz bo nie ma Pottera w pomocy.
0
Yamal po prostu ma gorszy mecz. Dla niego presja w takim meczu to nic bo w finale Euro dał radę gdzie stawka dużo większa od LM.
1
@Sapos93 Co? Haha dobre w finale Euro go nie przerosło a LM dużo mniej waży i go przerosła
0
Ten Rapha na uja ten wywiad dawał. Odkąd wrócił jest nieswój.
0
Jak strzela na 2 to Flick od razu wprowadzi Pedriego i Ingo. Oby nie bo odpoczynek się sprzyda.
0
Jakoś w grupie potrafili odwracac wyniki. Oni na wyjazdach w LM (faza pucharowa) są obsrani?
No nic mam nadzieję,że gen strachy wyjazdowego już mają za sobą.
1
Jak by serio doprowadzili do dogrywki to nie mam pytań.
Mam nadzieję,że awans będzie.
0
@UriBoyka Piernik wie,ale moim zdaniem Arsenal z taką przewagą powinien dać radę tym bardziej,że grają naprawdę dobrze i nie tracą dużo goli.
2
Lenglet 2 razy błąd i Atleti 2:2.
1
@mekston Jak Dibu broni to puls w normie.
4
Julek i Gio z golami @mekston @Lionel_Messi10
2
Lo Celso ma znakomite ostatnie podanie. Jak gra to zazwyczaj bardzo dobrze.
Szkoda,że Gio jest taki kontuzjogenny bo byłby topem.
@Lionel_Messi10 @mekston
1
@stysiu1995 Nie ma co jeszcze mówić bo wszystko możliwe.
10
Plus tego czerwa jest taki,że bardziej się wymęczą w 10.
1
Powiem szczerze,że po Mbappe takiego zachowania się nie spodziewałam. Wydawał się ogarnięty.