1

Mi się 4:1 wyświetliło flashbacki były.

0

Araujo jak dla mnie może odejść. Znajdą się lepsi z mniejszą pensją.
Swoją drogą zrobił się z niego drugi Lenglet.

0

Wywiad będzie za nim chodził. Po co Ci to Rapha było.

1

@Lucyffffer1922 patrze na sofe.

0

@Szymemdymek Spoko,ale Casado daje radę. Bernal od przyszłego sezonu i jazda.

0

Pomoc obce de gala to musi być Pedri,Olmo i Casado wtedy będzie miodzio.

0

Dawać Aston na karne!!! Chętnie zobaczę Dibu w 11 tkach.

0

@Messiah10 Kogoś takiego jak Wirtz,Macca kogoś nie zesranego jak DeJong.

3

Pedri potrzebuje kogoś drugiego takiego jak on do pomocy wtedy było by pięknie.

2

Uj ze stylem może to czas,aby przejąć fart od Realu.

3

Niech Bronia jak Real z City cała 11 w polu karnym!

0

@Gibbon_FCB To w końcu jak? Przed chwilą pisał inny użytkownik,że PSG gra pięknie w środku pola i niedopuszcza Aston.
„Chodzi piłeczka w pomocy”

0

@robsesh Nie wszyscy. Yamal,Cubarsi,Kounde czy tercet czemu mają mieć.
Yamal to ME i on w LM napewno nie czuje większej presji niż w me.

0

@GeraltzKatalonii Tylko dzisiaj nie gramy całkiem podstawową 11 a do tego gorszy dzień.

0

@LOPEZ16 Ja myślę,że tego genu nie ma. Ostatnim takim jest De Jong plus Stegen. Lamine,Pedri,Olmo wygrywali Euro gdzie presja dużo większa.

0

Real grał ujowo a wygrywał. Dzisiaj po prostu gorszy mecz bo nie ma Pottera w pomocy.

0

Yamal po prostu ma gorszy mecz. Dla niego presja w takim meczu to nic bo w finale Euro dał radę gdzie stawka dużo większa od LM.

1

@Sapos93 Co? Haha dobre w finale Euro go nie przerosło a LM dużo mniej waży i go przerosła

0

Ten Rapha na uja ten wywiad dawał. Odkąd wrócił jest nieswój.

0

Jak strzela na 2 to Flick od razu wprowadzi Pedriego i Ingo. Oby nie bo odpoczynek się sprzyda.

0

Jakoś w grupie potrafili odwracac wyniki. Oni na wyjazdach w LM (faza pucharowa) są obsrani?
No nic mam nadzieję,że gen strachy wyjazdowego już mają za sobą.

1

Jak by serio doprowadzili do dogrywki to nie mam pytań.
Mam nadzieję,że awans będzie.

0

@UriBoyka Piernik wie,ale moim zdaniem Arsenal z taką przewagą powinien dać radę tym bardziej,że grają naprawdę dobrze i nie tracą dużo goli.

2

Lenglet 2 razy błąd i Atleti 2:2.

1

@mekston Jak Dibu broni to puls w normie.

4

Julek i Gio z golami @mekston @Lionel_Messi10

2

Lo Celso ma znakomite ostatnie podanie. Jak gra to zazwyczaj bardzo dobrze.
Szkoda,że Gio jest taki kontuzjogenny bo byłby topem.
@Lionel_Messi10 @mekston

1

@stysiu1995 Nie ma co jeszcze mówić bo wszystko możliwe.

10

Plus tego czerwa jest taki,że bardziej się wymęczą w 10.

1

Powiem szczerze,że po Mbappe takiego zachowania się nie spodziewałam. Wydawał się ogarnięty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?